סיפרו ואמרו עליו כמעט הכל: הוא מסייע בהגנה על הגוף מפני מחלת הסרטן וסוגים מסוימים של מחלות נוירולוגיות, הוא בריא לעור הפנים, מספק לגוף הגנה אנטי חמצונית מעולה, משפר את התחושה הכללית, עוזר להתמודד עם עייפות, תומך בתהליך הירידה במשקל ובפעילותה של מערכת העיכול בקיצור כורכום הוא ללא ספק תבלין הפלא.

 

אינספור אנשים בכל העולם רוכשים תוסף כורכומין המסייע להם במצבים דלקתיים שונים, מעודד את חיזוקה של המערכת החיסונית, עוזר לאזן את רמות הכולסטרול והסוכרים בדם ובכך מפחית את הסיכוי להיווצרות של מחלות לב. אם גם אתם מעוניינים לרכוש תוסף כורכום המכיל את החומר העוצמתי כורכומין ולא בטוחים איזה כורכום הכי טוב, הפוסט הבא יסייע לכם באמצעות כמה בדיקות מקדימות פשוטות ששווה לעשות.

 

בחירת תוסף כורכום איכותי בשלבים

המפתח לבחירת כורכום טוב טמון קודם כל במיצוי של חומר הכורכומין. מה הכוונה מיצוי? הכוונה לאחוזי הכורכומין הקימים בתוך הקפסולה ביחס למשקל שלה.

 

 יצרניות רבות נוטות לבלבל את הלקוחות והגולשים שמבצעים את רכישת תוספי התזונה שלהם באמצעות רשת האינטרנט ולא מבחינות בין כורכום שזה בעצם השורש - התבלין לבין הכורכומין שזה החומר שהוא בעצם הגורם לכל אותם היתרונות שתיארנו בתחילת הכתבה.

 

טרם אתם בוחרים תוסף כורכום, בדקו כי מיצוי הכורכומין שלו גבוה, לפחות 95%. בנוסף, מומלץ לבחור בתוסף כורכומין המופק בתהליך מיצוי טבעי, כזה שבו קיימת בקרה על גידול השורש וכזה שאינו מכיל חומרים משמרים ואינו מכיל סוכרים המזיקים לגוף שלנו ומוציאים את הגוף שלנו מאיזון וכמובן גם מורידים מהטיב של התוסף.

 

בחרו בכורכום המיוצר על ידי יצרן אמין, כי על המוצר יש אישור של משרד הבריאות הישראלי וכי היצרן מחויב לתהליך ייצור תקין ואיכותי. חשוב לבחור בתוסף כורכום המבוסס על אחוז גבוה של רכיבים טבעיים ולרכוש את התוסף מספק אמין עם ותק וניסיון בתחום תוספי התזונה.

 

משקל הכמוסה פחות משנה, מה שמשנה זה כמה מיליגרם כורכומין יש בכמוסה וכאמור המיצוי של החומר. מומלץ לבחור בתוסף המכיל לפחות 500 מיליגרם כורכומין. כורכומין אשר ישלב תוספת פפרין סביר להניח שייספג טוב יותר ולכן מכיון שהספיגה חשובה, כדאי לבחור בתוסף כורכומין עם פפרין המשפר את הספיגה של החומר בגוף.להזמנה ישירה של כורכום - לחצו כאן
 

תוסף כורכומין TERRA מבית נוטרי די

תוסף כורכומין TERRA מיוצר ממיצוי איכותי של כורכומין בריכוז גבוה במיוחד. 95% כורכומין בכמוסות של 500 מיליגרם כורכומין טהור. הריכוז הגבוה מאפשר לכורכומין להיספג בגוף במהרה ולספק לגוף את כל היתרונות של החומר הפעיל שנמצא בתוך שורש הכורכום אך בעוצמות גבוהות פי 24 מהשורש. כורכומין טרה הינו תוסף תזונה המחזיק בתקנים מחמירים המעידים על רמת האיכות של המוצרים והרכיבים בו. 

 

לסיכום, אם כבר רוכשים תוספי תזונה, מומלץ לעשות הכל במטרה לרכוש את התוספים האיכותיים ביותר. הרי מטרתם היא בראש ובראשונה לשפר את איכות החיים שלנו, את האיזון וההרגשה הכללית. חשוב לזכור כי המחיר לאו דווקא מעיד על איכות המוצר משום שיצרניות המייצרות את תוספי התזונה שלהם כאן בישראל - כחול לבן, נהנות מתנאי ייצור זולים יותר, לא צריכות לשלם על מיסי נמל ומיסי יבוא ולכן תוסף תזונה שהוא יקר לאו דווקא מעיד על האיכות שלו ולהיפך, תוסף שהוא זול משמעותית בהשוואה לאחרים, לאו דווקא מעיד על כך שהוא פחות טוב.


להזמנה ישירה של כורכום - לחצו כאן