אפשרות משלוח אקספרס מהיום להיום ❤️ לפרטים
שירות לקוחות: 03-6485501
שירות לקוחות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
סך הכל
כניסה לחשבון שלי

October 2021

CLA שורף שומן | NOW

חסר בארץ
חסר בארץ
חסר זמנית
משלוח חינם
חברי מועדון צוברים 5%
חברי מועדון צוברים 5% מקנייה זו כנקודות למימוש בקנייה הבאה
  • מותג:
  • אישורים: מיוצר ברישיון משרד הבריאות, עומד בתקן GMP
  • כמות: 90 כמוסות

CLAמסייע בשריפת השומן האפקטיבי ביותר בעולם

CLAמאפשרת להוריד אחוזי שומן ולבנות מסת שריר בו זמנית

להזמנת שורף שומן CLA במארז זוגי - לחץ כאן

CLA -Conjugated Linoleic Acidהינה חומצת שומן חיונית אשר הגוף איננו מסוגל לייצר בכוחות עצמו. בכל הנוגע לשורף שומנים,CLAנחשב לאחת התגליות המדהימות ביותר.CLAמפחיתה את רמת השומנים בגוף, מגבירה את קצב העיכול גם בעת מנוחה, ומסייעת בבניית מסת שריר.

מחקר שנערך באוניברסיטת וויסקונסין העלה כי ל -CLAיכולת להתנגד לפעילות האנזים אשר מאפשר העברה של שומנים מהדם אל התאים. חומצת השומןCLAמורכבת משתי צורות נפרדות של חומצות שומן. הראשונה מביניהן, מונעת אחסון של שומן ברקמות השומן, ואילו השנייה תורמת לגדילתה של מסת השריר. למעשה,CLAהינו שורף השומן היחיד אשר מאפשר לבנות את מסת השריר, ובד בבד – להפחית את אחוזי השומן!

CLAכשורף השומן האפקטיבי בעולם!

באוניברסיטת וויסקונסין בארה"ב, העלו כיCLAמפחית את רמות השומנים בדם בקרב עכברים, מפחית רמות סוכר, ואף תורם למניעת אסטמה, סרטן ואלרגיות שונות. במבדק אחר, שסקר חמישים ושלושה מתנדבים, צרכו חלק מהמשתתפים תוסףCLA, ואילו אחרים צרכו תוסף פלצבו.

בתום תקופת המבדק שארך שניים עשר שבועות, נמצא כי המשתתפים אשר צרכוCLAהוכיחו ירידה משמעותית ביחס מסת השומן, בהשוואה לקבוצה אשר צרכה תוסף פלצבו. במבדק אחר, אשר סקר שישים מתנדבים, חולקו המתנדבים באופן אקראי לחמש קבוצות, כאשר כל קבוצה קיבלה מינון שונה שלCLAאו של תוסף פלצבו. עם תום תקופת המבדק, נצפתה ירידה משמעותית ביותר במסת שומן הגוף של המשתתפים שנטלו את המינון הגבוה ביותר שלCLA.

הנחיות לשימוש:

3 כמוסות, 1-2 פעמים ביום, רצוי שעה אחת לפני הארוחה.

תכולה: 90 כמוסות
X
הבריאות שלך בידיים טובות