משלוח חינם תמיד בכל הזמנה  |     עסקה בטוחה: התחרטת? תחזיר!

התחברות למועדון VIP

מייל:

סיסמא:

שכחתי סיסמא
לא VIP? לחץ להצטרפות בחינם!
סל הקניות שלי ערוך סה"כ: 0   ₪ לקופה
 
 

חדשות ומבצעים

כתבות

ספרו עלינו

פרוייקט שיתוף תכנים 

 

כל המידע הנמצא באתר ניתן למטרות חינוכיות  וחברתיות בלבד, ואינו מהווה בשום אופן תחליף לייעוץ, טיפול, אבחון המלצה ו/או השגחה רפואית של רופא או מטפל כלשהו.

 

טבע בריא הינו מרכז שיתוף תכנים בנושאי בריאות לבריאות, ספורט כושר ורוח, מכיוון שכיום בעידן החברתי והשיתוף, יש מקום לאגד את מרבית המידע המוצג ברשת מכל רחבי בעולם ולרכז ולאגד אותו במקום אחד:

 

אנחנו בטבע בריא מאמינים שצריך לשתף...

אז אנחנו ואתם קוראים ביחד את הדברים המעניינים ביותר, החדשים ביותר, הבריאים ביותר שיש כיום ברשת ומעבירים אותם על מנת שמי שמוצא בכך עניין יוכל לקרוא.

התוכן באתר זה לקוח מאתרי בריאות וכושר המובילים בעולם, המאמנים והמנטורים המובילים ברשתות החברתיות, ויועצי בריאות שונים מרחבי העולם, מתורגם, נערך ומותאם לגולש הישראלי.

 

עד כמה שאנחנו משתדלים לשתף רק תכנים איכותיים רלוונטים ומקצועיים, אין לנו דרך אמיתית לוודא זאת.

אנו לא רופאים, אנחנו לא יועצי בריאות, אנחנו לא מדריכי כושר, אנחנו לא יכולים לערוב, לבסס, להוכיח או לאמת את כל המידע ואין לנו תקציב לכך, אנחנו בסה״כ אוהבים את הטבע, אוהבים אדם ואוהבים לתת...

 

אנחנו מאמינים שככל שהמודעות תגבר, יצטרפו לפרוייקט זה יותר ויותר אנשים שיכולים לתת, לתרום ולהשקיע על מנת לאגד את המידע מכל רחבי העולם.

 

בנוסף, באתר זה נמכרים מוצרים ממיטב היצרנים בארץ ובעולם, התכנים, התיאורים המופיעים ושמות המוצרים והתמונות המופיעים בדפי המוצרים נלקחים מהשמות, הכינויים והתאורים המובילים שלהם, מהפרסומים של המותגים ומרחבי העולם, ברשת והביקורות ברשתות החברתיות.

 

אנחנו מוכרים תוספי תזונה לגוף, ומכיוון שכל גוף הוא שונה, כל אדם מגיב אחרת, כל מוצר משפיע אחרת, אנחנו כמו כל חנות, לא יכולים לערוב, לא יכולים להבטיח, לא יכולים לומר בוודאות שהמוצר יראה שינוי בטווח זמן מוגדר. 

 

אנחנו באים לעשות טוב אך חשוב להדגיש שאין במידע באתר זה תחליף להיוועצות עם רופא או מטפל בטרם רכישת מוצר או אבחון בעיה כלשהי, או במידע בנושא תוסף תזונה או תכשיר כלשהו, התוכן באתר מוצג למטרות חינוכיות בלבד ואינו מספק שירותי יעוץ רפואי ובמידה ויש צורך ביעוץ מומלץ ואחראי ביותר לפנות לאיש מקצוע כגון רופא או מטפל מתן אמון בלתי מסויג בתוכן כלשהוא באתר הינו על אחריותך המלאה