משלוח חינם תמיד בכל הזמנה  |     עסקה בטוחה: התחרטת? תחזיר!

התחברות למועדון VIP

מייל:

סיסמא:

שכחתי סיסמא
לא VIP? לחץ להצטרפות בחינם!
סל הקניות שלי ערוך סה"כ: 0   ₪ לקופה
 
 

חדשות ומבצעים

כתבות

ספרו עלינו

 

אודות "טבע בריא"

קצת עלינו

טבע בריא, הינו אתר תוספי התזונה ומוצרי הספורט הגדול בישראל, המתמקד במכירת ויטמינים, מוצרי ספורט וכן תוספי תזונה טבעיים ואורגנים, במטרה להביא לשיפור הבריאות והעשרת איכות החיים.

טבע בריא, משווקת מוצרי בריאות שפותחו ו/או יובאו על ידי החברות המובילות בשוק וזאת מתוך שאיפה לספק ויטמינים וכן תוספי תזונה לצרכנים שוחרי הבריאות המעוניינים בהשלמת תזונה עם תוספי מזון איכותיים על טהרת הטבעיות והבריאות.

קניה בטוחה ואבטחת מידע

הפרטים מוצפנים בטכנולוגית SSL ונשלחים לשרת מאובטח.                   סמל המנעול בדפדפן שלכם מאשר זאת.                                                בשום זמן פרטי כרטיס האשראי שלכם אינם נשמרים באתר טבע בריא.

כתובתנו

כתובתנו למשלוח דואר: ת.ד 53132 תל אביב.

לקוח שמעוניין באיסוף עצמי יכול להגיע בתאום מראש למרכז ההפצה במרכז המסחרי ברחוב מקס ברוד 13 בתל אביב בימים א-ה בין השעות 09:00-16:00. פשוט לרשום "טבע בריא" בוויז והוא יביא אתכם אלינו...

משלוחים 

המשלוחים נשלחים בדואר רשום חינם!!! בכל קניה ובכל סכום!!!.

ניתן לבחור בשליחות אקספרס עם שליח בעלות 19 ש"ח בלבד - או חינם בקנייה מעל 300 ש"ח. זמן ההספקה הוא שלושה ימי עסקים לרוב חלקי הארץ.

משלוח לחו"ל - בעלות 45 ₪ באמצעות דואר בינלאומי.

יותר מידע, הרבה יותר בריאות!

אנו מאמינים שחשיפה למידע מהימן ועדכני ככל האפשר, בתחומים של תזונה, תוספי תזונה, תוספי מזון ומוצרי בריאות, תאפשר לכם לקבל החלטות שקולות, נבונות וטובות יותר בכל הנוגע לשמירה על בריאותכם ושיפור איכות חייכם. סקרים שהתבצעו בשנים האחרונות על-ידי משרד הבריאות וקופות החולים, מעלים כי שליש ויותר מהישראלים צורכים תוספי מזון המספקים השלמה תזונתית של ויטמינים, מינרלים וחומצות שומן.

היקף צריכת מוצרי טבע ומוצרים מסוג של תוספי תזונה בעולם גדול אף יותר - בשנת 2007 כ-65% מהאמריקאים ו-כ-50% מהבריטים, צרכו תוספי תזונה. כמו-כן, בהנחיות שפירסם ארגון ה- FDA (מינהל המזון והתרופות האמריקאי), בשנת 2007, הורו רופאי המשפחה להמליץ על לקיחת תוספי תזונה כמענה על מגוון צרכים רפואיים.

נכון להיום, יותר ויותר רופאים ומטפלים מכירים אף הם, בחשיבות צריכתם של תוספי תזונה - ובהתאמה, סקירת שיעורי השימוש של תוספי תזונה בקרב אחיות ורופאים בארה"ב העלתה כי 72% מהרופאים ו-89% מהאחיות נוהגים לצרוך תוספי תזונה באופן קבוע.

ככל שיותר ויותר אנשים, בארץ ובעולם, נחשפים ליתרונות צריכתם של תוספי תזונה והיקף השימוש בהם גדל, כך גם מתרחב המחקר בתחום ומצוי בידינו מידע רב יותר אודות האפקטיביות הרבה של תוספי תזונה. על ידי אספקת חומרים חיוניים לגוף, כמו ויטמינים, מינרליים, חומצות שומן וחומצות אמינו, נרשם שיפור משמעותי באיכות החיים, כמו גם במניעת מחלות ו/או טיפול בהן.

נשמח לתת מענה אישי בכל הנוגע לפרטים אודות תוספי תזונה המעניינים אתכם והתאמתם אליכם באופן ספציפי.

המוצרים שלנו

"טבע בריא" עוסקת במכירה ובשיווק של מוצרים ייחודיים שפותחו על ידי חברות ישראליות ובינלאומיות בתחום תוספי תזונה וויטמינים. מוצרים אלה נועדו לעזור לכם להתגבר על בעיות שונות בחיי היום-יום, במטרה לשמור על איכות חיים ואריכות ימים.

תוספי התזונה לחיים טובים ובריאים יותר!

צריכת מוצרי בריאות ותוספי תזונה טבעיים אורגניים משפרת את איכות החיים, באמצעות:

  • שיפור התחושה הכללית (פחות עייפות, יותר ריכוז, אנרגיה, חיוניות ומרץ).
  • טיהור הרעלים מהגוף.
  • הגברת אספקת החמצן החיוני לגוף.
  • השלמת חוסרים בחומרים חיוניים באמצעות השלמה תזונתית.
  • טיפול משלים לטיפול תרופתי קונבנציונאלי
 
 
                                            קנייה נעימה!