תמצית זרעי אשכוליות GSE, היא תרכובת מרוכזת של זרעי אשכוליות, ציפה, חלקי אשכולית וחומר חומצי, בדרך-כלל טבעי. היא ידועה באיכויותיה האנטי-בקטריאליות, אנטי-פטרייתיות ואנטי-ויראליות. על ידי כך, היא מסייעת לנו להתמודד עם קשת רחבה של זיהומים ופטריות, על ידי האצת תהליכי העיכול וניקוי הרעלים שלנו.

GSE מחיר – יתרונות:

• מסייעת לנקות רעלים מגופנו – GSE מחיר עשירה בנוגדי חמצון, סיבים תזונתיים, ויטמינים ומינרלים, המסייעים להאיץ את תהליך העיכול: היא מכילה את אשלגן והסיב התזונתי פקטין, המסייע לגופנו לאגור מים ולנצל אותם לתהליכים שונים בגופנו ובעיקר – תהליך העיכול.

• נאבקת בפטריית הקנדידה – GSE מחיר עשירה בערכים תזונתיים, המסייעים לנו להילחם בפטריית הקנדידה – פטרייה נפוצה, אוכלת שמרים, אשר יכולה לתקוף נשים וגברים כאחד, בכל הגילאים. כאשר אנו מרבים באכילת שמרים, פטריית הקנדידה נוטה להתמקם לאורך מערכת העיכול שלנו, כולל הפה (סימפטום נפוץ הוא לשון לבנה), האוזניים שלנו, איברי המין שלנו, באף שלנו ואפילו בציפורניים שלנו.

מחקרים מספרים כי GSE מחיר מסייעת לתקוף את תאי השמרים הנגועים בקנדידה ועל ידי כך, התמצית מפחיתה את רמות הקנדידה בגופנו, בנוסף למזון שלה (הדרך הטבעית להתמודד עם קנדידה, היא בדרך כלל על ידי "הרעבת" הפטרייה).

• מסייע לגופנו להתמודד עם דלקות שתן – מחקרים מאמתים כי GSE מחיר מסייע לנו להתמודד ביעילות עם דלקות בשתן, אפילו כאלו אשר חסינות לטיפול אנטיביוטי. מחקר שנערך בשנת 2005 מצא כי רוב המשתתפים (חוץ מאחד, שנחשף לשלושה סוגים שונים של אנטיביוטיקה) אכן הצליחו להגיב כראוי לטיפול, בזכות התכונות האנטי-בקטריאליות העזות של GSE מחיר.

GSE מחיר

GSE מחיר עשוי לנוע בין 63 ₪ ל- 160 ₪. המחיר משתנה לפי חברה, איכות החברה, העמידות של החברה בתקני משרד הבריאות ואיכות התוסף. תמיד כדאי לנו לוודא כי המרכיבים של התוסף שלנו הם טבעיים ואיכותיים.