סל הקניות
סגירה
שם
כמות
מחיר
הבית שלך לחיים בריאים יותר
100% קניה בטוחה
שירות לקוחות 03-6485501
  • קנייה מאובטחת
  • החזר כספי מלא
  • אפשרות תשלום לשליח
  • משלוח חינם

DYMATIZE

NutriD Dymatize Banner web new

 


DYMATIZE

המוצרים המובילים של DYMATIZE כבר כאן!

קרא עוד

כל מי שנגע ולו אפילו ממש במעט בתחום פיתוח הגוף, הכושר, התזונה הנכונה ותוספי המזון, בוודאי יודע כי מוצרי האיכות של חברת Dymatize אמריקאית בעלת השם העולמי בתחום של אבקת חלבון הם שם דבר בתעשייה. בכתבה זו נציג לפניכם את המוצרים החמים, העדכניים והמשובחים ביותר בשוק, זאת לצד אותם המוצרים הוותיקים והטובים של החברה הידועים באמינותם. לבריאות!

קווים לדמותה של חברת Dymatize האמריקאית

למי שעוד לא מכיר את חברת Dymatizeהמובילה בתחום תוספי התזונה לספורטאים מקצועיים, אתלטיים תחרותיים ומפתחי גוף, עכשיו זה בדיוק הזמן להכיר!

חברת Dymatize פעילה בתחום כבר יותר מ – 10 שנים. במהלך זמן ממושך זה, הוכיחה עצמה כמחדשת העיקרית בתחום תוספי המזון הבריאים והבטוחים ביותר לספורטאים בכלל ובשדה הפרוטאין בפרט. מוצריה של חברת Dymatize מצויים בכל חנות תוספי תזונה ראויה לשמה, זה בהחלט לא מקרי. מוצריה של חברת Dymatize האמריקאית זכו במגוון פרסים בינלאומיים על פועלה ועל השיטות המעבדתיות המדוקדקות שלה בהם מושקעים שעות מחקר ותקציבים רבים המניבים תוצאות. והכל לשביעות רצון הלקוח שנהנה מתוצאות אופטימליות, מידיות עד כמה שניתן ובעיקר בריאות. הסיבה שבעבורה מוצרי חברת Dymatize נחשבים לחוד החנית בתחום מצורי הכושר היא הודות לעובדה כי המכשור המתקדם ביותר, חוקרי המעבדה, הביולוגים, ניסויי בדיקת האיכות ואפילו מתקני האריזה נמצאים, כולם ככולם בבסיס האם של החברה ואינם נשלחים למכונים חיצוניים. כך הפיקוח על האיכות הוא המרבי הניתן לביצוע. בנוסף לכך, דבר הייחודי רק לחברת Dymatizeהוא 'מעבדת הטעם' שלה, אף היא ממוקמת בבסיס האם של החברה. כלומר, חברת Dymatize מפתחת טעמים מעוררי תאבון ואנינים משלה ואינה קונה (להבדיל משאר החברות) טעמים מוכנים מראש שפותחו במפעל חיצוני ללא תו תקן מהסוג הטוב ביותר. שיטת טיפול זו של חברת Dymatize לא רק מבטיחה את המוצר האיכותי והאמין ביותר אלא גם מאפשרת תמחור הוגן ביחס למאמץ הרב שהושקע במוצר.

המוצרים החדישים של  DYMATIZE ISRAEL , המעודכנים והאיכותיים בשוק

דיימטייז ישראל גאים להציג בפניכם את סדרת מוצרי האיכות של Dymatize ארה"ב העדכניים ביותר בעולם 

Dymatize ISO – 100

זוהי אבקת חלבון מי הגבינה המבודד המעולה ביותר בהיסטוריה של אבקות החלבון. החלבון הטהור המצוי באבקה, עשוי 100% חלבון מי גבינה מבודד והוא יחיד מסוגו בעולם כולו. Dymatizeה  איזו 100 הינו פרי עמל של מחקר ארוך שנים במעבדות החברה. אבקת חלבון מי גבינה מבודד Dymatize ISO – 100מגיעה בטעמים הבלעדיים לחברה: פינה קולדה, קרם וניל, בננה, תות פירות יער, עוגת שוקולד בראוניז, עוגת יום הולדת, שוקולד וקרם עוגיות.

אבקת חלבון מי גבינה טהור Dymatize ISO – 100

 היא היחידה המחזיקה בערכים התזונתיים המעולים של 0% שומן, 0% סוכר, 0% כולסטרול, 0% לקטוז, 0% גלוטן ו 100% חלבון איכותי טהור!

עוד באבקת חלבון Dymatize ISO – 1001% פחמימה בלבד מול 25 גר' חלבון למנת הגשה של 29 גר' אבקה.

Dymatize Elite

Dymatize Elite הינה האבקה הנמכרת ביותר בישראל. דיימטייז עלית עוד מוצר מעולה מבית חברת Dymatize רק שהפעם הוא מגיע בנוסחה משופרת. אבקת חלבון מי גבינה מבודד טהור Dymatize Elite מגיע בסדרת הטעמים המעולים והמוכרים של החברה: קפה מוקה, שוקולד, בננה, וניל, תות, פינה קולדה, טופי קרמל והטעם החדש למוצר, וניל עוגיות. בנוסף לערכים התזונתיים המעולים של המוצר, חברת Dymatize שמה דגש גם על פיתוח והוספה של אנזימי עיכול המסייעים לספיגה מהירה ומלאה של החלבונים בגוף, זאת ללא תופעות הלוואי הנפוצות של גזים, כאבי בטן ותחושת אי נעימות בקיבה שבמיוחד אינה רצויה לאחר אימון מפרך. באבקת חלבון Dymatize25 גר' חלבון למנת הגשה. 1 גר' סוכר, 4 גר' גלוטומין (אמינו), 3 גר' אנזימי עיכול ו 5.5 גר' של BCAA.

Dymatize Elite Fusion 7

אבקת החלבון מי גבינה מבודד טהור Dymatize Elite Fusion 7 הינה תשלובת חלבונים ייחודית  של 7 סוגי חלבון. פיתוח מעבדתי מתקדם זה מסייע לגוף לספוג את החלבון האיכותי באופן מושלם ולאורך פרק זמן של 7 שעות. מוצר זה פותח במיוחד עבור אלו המעוניינים לחוות פירוק איטי יחסית של החומר החלבוני מזין השריר. פירוק מסוג זה מבטיח שבתזונה סדירה של Dymatize Elite Fusion 7השרירים לעולם לא יחוומצוקה עקב חוסר במקור חלבון זמין.

7 סוגי החלבון המשולבים באבקה מציעים רמות שונות של זמני פירוק, ספיגה מושלמת והזנה ודאית של הגוף. זאת הודות לחלבונים המשובחים שהיא מכילה בחובה,כל אחד מהם מהווה אף הוא, פיתוח בלעדי של חברת Dymatize הרשומה:

חלבון מי גבינה מבודד, חלבון מי גבינה מבודד בתהליך הידרולציה השומר על הויטמינים וחומצות האמינו המקוריות של החלבון, חלבון מי גבינה מרוכז, חלבון ביצה, חלבון חלב מבודד, חלבון קזאין מיסלרי אשר שמורים בו יתרונות החלבון הטבעי מבלי להאבד בתהליך העיבוד וחלבון חלב מרוכז. במנת הגשה  בודדת של Dymatize Elite Fusion 7 ישנם 23 גר' חלבון איכותי מבודד, 4.1 גר' גלוטומין, 5 גר' סיבים תזונתיים לשמירת נקיון ותקינות הקיבה, 5 גר' BCAA, תוספת סידן לשמירה על צפיפות עצם בריאה ותערובת שלושת הויטמינים C, B12ו B6.

אבקת חלבון טהור Dymatize Elite Fusion 7 מגיעה בטעמים המעולים פיתוח החברה:שוקולד, חמאת בוטנים, וניל, קרם עוגיות, בננה ותות בננה.

Dymatize Elite Casein

אבקת חלבון מי גבינה מבודד Dymatize Elite Casein מכילה 100% קזאין מיסלרי והינה אבקת חלבון הקזאין הנמכרת בעולם. קזאין מיסלרי הינו חלבון חלב הבודד בצורתו הטבעית, משום כך הוא שומר על המרקם הביולוגי שלו ונספג היטב בגוף המזהה אותו, על ידי אנזימי העיכול, כמזון בלתי מעובד. Dymatize Elite Casein, כמו שאר מוצרי החברה, אינו מכיל הורמונים, כימיקליים או חומרים האסורים לשימוש ספורטאים והוא מיוצר ונמכר תוך עמידה במיטב התקנים והסטנדרטים הקיימים. במנת הגשה בודדת של חלבון קזאין ישנם 25 גר' חלבון קזאין איכותי, 10 גר' גלוטומין ו BCAA, 3 גר' פחמימה בלבד, 1 גר' שומן ו 10 מ"ג כולסטרול. בנוסף על כל אלו גם 3 אנזימי עיכול חיוניים וסידן נספג לחיזוק העצם. אבקת חלבון Dymatize Elite Casein  מגיעה בטעמים האהובים והמוכרים של וניל, שוקולד וקרם עוגיות.

DYMATIZE elite Gourmet

אבקת חלבון דיימטייז מי גבינה מבודד Elite Gourmetמכילה תרכובת של שלושה סוגי חלבון איכותיים ביותר.  Elite Gourmetמהונדסת בחוכמה באופן המאפשר כמה סוגי הזנה של חלבון לשריר: הזנה לפירוק מהיר ומידי שלאחר האימון והזנה לאורך זמן, היוצרת תחושת שובע ואינה מכניסה את השריר למצוקת חוסר חלבון בשל הפירוק האיטי המספק מקור חלבון איכותי זמין. תרכובת החלבונים הטהורים של Elite Gourmetמכילה חלבון מי גבינה מבודד, חלבון מי גבינה מרוכז וחלבון קזאין מיסלרי מבודד. בנוסף לאלו, התרכובת מועשרת בסידן קזאינט, עשירה בפפטידים של מי גבינה ובחומצת האמינו גלוטומין החשובה לשמירה על השרירים מפציעות ומספקת להם הגנה מפני פירוק. תרכובת אבקת חלבון מי גבינה מבודד Elite Gourmetמגיעה בטעמים המומלצים בפיתוח בלעדי של החברה: קפוצ'ינו, שוקולד, וניל, קרם עוגיות וקרם תות.

DYMATIZE Elite Mass Gainer

עוד מוצר מעולה! Elite Mass Gainerהינו הגיינר האיכותי ביחס חלבון/ פחמימה המעולה של 1:1.3. עם יחס מושלם וללא שומן מיותר, נועד הגיינר הזה להבטיח עלייה במשקל אך ורק ברקמת שריר ולא בתאי שומן. מוצר מהפכני זה שומר על השרירים שבעים ומוזנים הודות לחמשת סוגי החלבון הטהור האיכותיים שבו המאפשרים פירוק איטי בגוף. Elite Mass Gainerמגיע בטעמים המעולים של בננה, תות, שוקולד, וניל וקרם עוגיות.

DYMATIZE Super Mass Gainer

גיינר דיימטייז זהו הגיינר הנמכר ביותר בארה"ב, במיוחד בקרב מפתחי הגוף המקצועיים. אבקת SUPER MASS GAINER זכתה בפרס הטעם והאיכות ומיוצרת בתקינה החמורה ביותר. Super Mass Gainerמאפשרת עלייה במסת השריר בלבד ולא באחוזי השומן, מכילה יחס חלבון פחמימה מתוכנן של 5:1 בשילוב 4 סוגי חלבון טהור משובח. גם הפעם, מגיעה בטעמים המופלאים של פירות יער, קרם עוגיות, בננה, שוקו ווניל . הגיננר 100% נקי מגלוטן. Super Mass Gainer מגיע בשני גדלים של 2.7 ק"ג ו 5.5 ק"ג.

DYMATIZE Creatine Micronized

פיתוח מעבדתי מדוקדק הוא שהביא לפיתוח קריאטין דיימטייז Creatine Micronizedהמאפשר לגוף להצמיד באימון ארוך ועוצמתי יותר מהרגיל בכך שהוא דוחה את עייפות השריר ומותח אותה עד לקצה. בעל ספיגה איכותית ומהירה של 100% קריאטין באישור רפואי מעולה וחותמות איכות. Creatine Micronizedמגיע נטול טעם, כתוספת למנת אבקת חלבון.

DYMATIZE חומצות אמינו BCAA

ה BCAA הינה חומצת אמינו המסייעת להגן על השריר במהלך האימון, שמירה על המסה ושיפור סיבולת שריר. כל אימון, מתון או אינטנסיבי מהווה גורם הרסני לשריר אשר מחלים בכל פעם מחדש לאחר אימון ובכך מתחשל ומתחזק. חומצות אמינו BCAA מגנה, משפרת את סיבולת השריר, את בנייתו ואת התאוששותו לאחר אימון. חומצות אמינו BCAAמגיעה נטולת טעם, כתוספת למנת אבקת חלבון.

Glutamine Micronized

אבקת Glutamine Micronizedמכילה כמות נכבדת של חומצת אמינו החיונית לשריר, כעת ברמת איכות ופיתוח שעוד לא נראתה!הגלוטומין מונע פירוק שרירי ומאיץ בנייה. Glutamine Micronized  מגיע נטול טעם וריח, מתמוסס לחלוטין בכוס מים מרווה או במנת אבקת חלבון מזינה.

חברת DYMATIZE (דיימטייז) היא חברת תוספי התזונה לספורטאים הגדולה והאיכותית בעולם.

החברה משקיעה מידי שנה מיליוני דולרים על מנת לשמר את מעמדה כפורצת דרך ומובילת שוק החלבונים.

מוצרי חברת Dymatize מיוצרים במפעליה בארה"ב ומשם שולחת בכל חודש אבקות לכל רחבי העולם. 

 

 

קריאטין מיקרוניזד 300 גרם

אפקטיבי לשיפור ביצועים, עלייה במסת שריר וחיזוק! מסייע לבצע

69
משלוח חינם
דיימטייז נטורל | Dymatize Natural

אבקת חלבון דיימטייז נטורל

375
משלוח חינם
עלית מאס גיינר 2.7 ק״ג DYMATIZE- ELITE

חבילות ומתנות מטורפות לבחירה כגון, שייקר + קריאטין, כפפות

299
משלוח חינם
מארז זוגי אבקת חלבון עלית דיימטייז | Dymatize Elite

זוג אבקות דיימטייז עלית במחיר חסר תקדים + חבילות מדהימות

588
משלוח חינם
קריאטין מיקרוניזד 500 גרם

אפקטיבי לשיפור ביצועים, עלייה במסת שריר וחיזוק! מסייע לבצע

149
משלוח חינם
עלית מאס גיינר 4.5 ק״ג DYMATIZE- ELITE

חבילות מטורפות לבחירה כגון שייקר + קריאטין, כפפות לחדר כושר

418
משלוח חינם
קריאטין מיקרוניזד 1 ק״ג

קריאטין מיקרוניזד של דמטייז לשיפור ביצועים, עלייה במסת שריר

199
משלוח חינם
מארז זוגי עלית מאס גיינר 5.4 ק״ג DYMATIZE- ELITE

חבילות ומתנות מטורפות לבחירה כגון, שייקר + קריאטין, כפפות

559
משלוח חינם
Dymatize Elite XT אבקת חלבון דיימטייז עלית XT

חסר במלאי

חסר זמנית
משלוח חינם
מארז זוגי דיימטייז פיוז׳ן 7

חסר במלאי

חסר זמנית
משלוח חינם
מארז זוגי סופר מאס דיימטייז

מארז חסר תקדים של 11 ק"ג מהגיינר הטוב בעולם!!! + הטבות

649
משלוח חינם
פרסוט | פרה וורקאווט מבית DYMATIZE

חסר במלאי

חסר זמנית
משלוח חינם
אמינו פרו | AMINO PRO

חסר במלאי

חסר זמנית
משלוח חינם
זוג איזו 100 | DYMATIZE 1SO 100

זוג אבקות דיימטייז איזו 100 במחיר חסר תקדים + חבילות

748
משלוח חינם
דיימטייז פיוז׳ן | DYMATIZE FUSION 7

חסר במלאי

חסר זמנית
משלוח חינם
DYMATIZE CASEIN | אבקת חלבון דיימטייז קזאין

100% קזאין מיסלרי באיכות הגבוהה מכולם!

369
משלוח חינם
עלית פיוז

חסר במלאי

חסר זמנית
משלוח חינם
קריאטין דיימטייז במבצע ברכישת אבקת חלבון/גיינר בלבד

מבצע ברכישת אבקת חלבון בלבד -קריאטין מיקרונייזד- במחיר הזול

179
משלוח חינם
דיימטייז עלית פיוז׳ן 7 | 7 Dymatize Elite Fusion

חסר במלאי

חסר זמנית
משלוח חינם
סופר מאס גיינר 2.7 קילו DYMATIZE - SUPER MASS

2.7 ק"ג של גיינר איכותי + חבילות לבחירה + משלוח חינם

249
משלוח חינם
DYMATIZE ISO 100 דיימטייז איזו 100 אבקת חלבון

חבילות מטורפות לבחירה כגון, שייקר + קריאטין, כפפות לחדר

389
משלוח חינם
עלית גורמה תשלובת חלבונים DYMATIZE

חסר במלאי

חסר זמנית
משלוח חינם
אבקת BCAA DYMATIZE

חסר במלאי

חסר זמנית
משלוח חינם
Dymatize Whey Protein Elite אבקת חלבון דיימטייז עלית

חבילות מטורפות לבחירה כגון, שייקר + קריאטין, כפפות לחדר

309
משלוח חינם
DYMATIZE SUPER MASS GAINER סופר מאס גיינר 5.5 ק״ג

חבילות והטבות מטורפות לבחירה כגון, שייקר BALL מקצועי +

339
משלוח חינם
מארז זוגי גיינר עלית מאס 9 ק״ג DYMATIZE

מארז זוגי של הגיינר של DYMATIZE ביחס 1:1. מגוון הטבות

808
משלוח חינם