משלוח חינם תמיד בכל הזמנה  |     עסקה בטוחה: התחרטת? תחזיר!

התחברות למועדון VIP

מייל:

סיסמא:

שכחתי סיסמא
לא VIP? לחץ להצטרפות בחינם!
סל הקניות שלי ערוך סה"כ: 0   ₪ לקופה
 
 

חדשות ומבצעים

כתבות

ספרו עלינו

ספריי השהייה עם ויטמין E

ספריי השהייה עם ויטמין E
30 מ"ל | מסייע להארכת זמן קיום היחסים ולשפיכה מוקדמת. הספריי האיכותי והנמכר ביותר | המוצר מגיע באריזת קרטון עטופה, אשר נשלחת מחנות הטבע שלנו וללא פירוט התכולה
לפרטים נוספים - לחץ כאן
מחיר רגיל:
199 ₪
מחיר מבצע:
159 ₪  משלוח חינם
   
כמות: 30 מ"ל
זמן אספקה: 7 ימי עסקים בדואר רשום/ 3 ימי עסקים עם שליח
ספריי השהייה עם ויטמין E

 

שפיכה המוקדמת - ספריי השהייה 30 מ"ל איכותי בתוספת ויטמין E 

 

הספריי האיכותי והנמכר בישראל למניעת שפיכה מוקדמת

ספריי השהייה

 

ספריי השהייה בתוספת ויטמין E בבקבוק 30 מ"ל

 

אחת השיטות היעילות לטפל בשפיכה מוקדמת היא שימוש בספריי השהייה. ספריי השהייה נחשב לתכשיר אשר מעקב שפיכה, אודות לחומר האלחוש אשר הוא מכיל. החומר הפעיל אשר נמצא בתוך תרסיסי השהייה, עובד על מערכת החישה במינון עדין מאוד מאד חלש, ולמעשה מאלחש את הרגישות. התרסיס אשר נמרח על החלק החיצוני של איבר המין ובכך מסייע למניעת שפיכה מוקדמת

ספריי ההשהייה למניעת שפיכה מוקדמת פתרון טבעי בתוספת ויטמין E המגן על רקמות העור. שפיכה מוקדמת ומאריך משמעותית את זמן קיום יחסי מין להנאה ארוכה יותר.
 
המשתמשים בספריי השהייה מדווחים על הנאה גבוהה יותר בזמן קיום יחסי המין מאשר ללא השימוש בתרסיס עקב הביצועים והיכולות החדשות שהתרסיס מאפשר להם, זאת ועוד עפ"י עדויות לא נפגעת או נפגמת כלל תחושת ההנאה בזמן השפיכה.  
 
ישנם ביקורות רבות מפי המשתמשים בספריי ההשהייה מהמעידים על שיפור דרמתי בחיי המין בפרט ובתחום הקשר הזוגי מחוץ למיטה בכלל.                                                                                                    

הכירו את ליידי פלז'ר

קרם לאישה המעצים את האורגזמה!!!

                         
                          
 
 

11 דברים שלא ידעתם על שפיכה מוקדמת:

 

1.      9 מתוך 10 גברים מעידים שהיו מעוניינים להאריך את משך הזמן בו הם מקיימים יחסי מין

 

2.      8 מתוך 10 נשים מעידות שהיו מעוניינות להאריך את משך הזמן בו בן זוגן מקיים יחסי מין

 

3.      בשנת 2002 נמכרו ברחבי העולם כחצי מיליון תכשירים למניעות שפיכה מוקדמת.

 

4.      בשנת 2013 נמכרו בעולם למעלה ממאה מיליון תכשירים למניעת שפיכה מוקדמת

 

5.      7 מתוך 10 גברים מעידים שמגיעה לשפיכה אחרי 2-3 דקות

 

6.      2% מהגברים הודו בפני אדם נוסף מלבד בת הזוג שלהם על כך שהם חווים שפיכה מוקדמת

 

7.      6 מתוך 10 זוגות שהתגרשו העידו על כך שהסיבה העיקרית לגירושין היא העדר סיפוק מיני והנאה ממין משותף בכלל

 

8.      8 מתוך 10 נשים שחוו יחסים עם גבר שהשתמש בתכשיר למניעת שפיכה מוקדמת - מעידות שרמת ההנאה שלהם בזמן קיום היחסים עלתה בכ - 200%!!!

 

9.      9 מתוך 10 גברים שהשתמשו בספריי למניעת שפיכה מוקדמת מעידים על שיפור דרמטי בהנאה בזמן קיום יחסי המין

 

10.  8 מתוך 10 תרסיסים לשפיכה מוקדמת שנקנים, נרכשים דרך האינטרנט

 

11.  9 מתוך 10 תרסיסים שנקנים מוזמנים ע"י גברים

 

סובל משפיכה מוקדמת ומחפש פתרון טבעי?

 

אם גם אתה מרגיש מתוסכל וחושש שיש לך בעיה של שפיכה מוקדמת המאמר הבא נכתב במיוחד בשבילך. בני האדם לוקחים חלק בפעילות מינית במטרה ליהנות. כאשר המטרה היא הפרייה, שפיכה מוקדמת מהווה יתרון, אך כאשר אנו נמצאים כחלק מפעילות מינית, לרוב הרצון שלנו הוא לשלב הנאה ואנו מעוניינים למשוך אותה כמה שיותר זמן. בכדי להבין איך ניתן לטפל בבעיה של שפיכה מוקדמת מומלץ שנבין מאיפה היא מגיעה ולמה, נבדוק  האם בכלל יש לנו אותה או שאלה רק חששות או בכלל בעיה אחרת. שפיכה מוקדמת מתרחשת כמעט או כמעט תמיד לפני, או בממוצע שעומד סביב הדקה מרגע פעולת החדירה לנרתיק ומתאפיינת ע״י חוסר שליטה מובהק בפעולה. מצבים היכולים להוביל לשפיכה מוקדמת הם חוסר פעילות מינית, תחושת יתר של איבר המין וגורמים נוספים אותם נציין בהמשך.

 

שפיכה מוקדמת- גורמים

 

ניתן לחלק את הבעיה של שפיכה מוקדמת לשני סוגים: גורמים פיזיולוגיים וגורמים פסיכולוגיים.

למצב הרוחני של הגבר יש חשיבות רבה על הדרך בה הוא מתפקד במיטה. יש קשר ישיר בין מצב רוח ירוד או תסכול לבין שפיכה מוקדמת. כאשר הגבר מכיל את אחת מהתחושות הבאות: חוסר ביטחון, לחץ, דיפרסיה וכדומה, יש סיכוי שזה ישפיע על הפעילות במיטה. תחושת חוסר ביטחון לדוגמא, אשר תביא לשפיכה מוקדמת במפגש המיני הראשון תיצור מצב של רצון לשנות את מה שקרה בפעם הראשונה, דבר אשר יפעיל על הגבר לחץ וייצור מעגל כשלונות מתסכל. ללא הבנה ותמיכה מהצד השני מה שמוביל גם לחוסר תקשורת בין שני הצדדים, מערכת היחסים המיניים תהפוך לפעולת מבחן מצד הגבר מה שיגרום לשפיכה מוקדמת כחלק שגרתי באקט המיני. ממחקר שבוצע עבור Nature Publishing Group ופורסם ב-International Journal of Impotence Research, בשנת 2003 עולה כי נקודת הגירוי אשר ממנה קשה לחזור אחורה - ״נקודת האל חזור״ יוצרת בעייתיות כאשר הגבר מונע מעצמו לזהות אותה. חוסר זיהוי זה, הופך את עיכובה של האורגזמה בצורה טבעית לקשה עד לכדי בלתי אפשרית. למחקר העוסק בשפיכה מוקדמת ניתן להגיע ע״י לחיצה על הקישור הבא:

 

התנסות מינית טראומתית המלווה בשפיכה מוקדמת ונוטה להשתייך לקבוצת הגורמים הפסיכולוגיים מאשר לפיזיולוגיים, עלולה ליצור מעגל רגשות שלילי שבגיל מאוחר קשה יותר לשבור אותו.

בגורמים הפסיכולוגיים נכנסים גם גורמים פסיכיאטריים הנחשבים לקיצוניים ונדירים יותר. מחלות נפש למיניהן אשר יוצרות חוסר איזון מחשבתי וגופני גם הן עלולות להשפיע על שפיכה מוקדמת. האחוזים בהם גברים סובלים משפיכה מוקדמת עקב סיבה פיזיולוגית נמוכים ביחס לגורמים הפסיכולוגיים. בעיה גופנית אשר תגרום לשפיכה מוקדמת עלולה לנבוע ממצב בו מערכת כלשהיא בגוף מתפקדת באופן לקוי מה שעלול להוביל לתפקוד לקוי גם במערכות אחרות בגוף. לדוגמא, כאשר יש דלקת בערמונית יש סיכוי שהדבר יגרום לשפיכה מוקדמת. גורמים רפואיים נוספים אשר עלולים לגרום לשפיכה מוקדמת אך בעלי סיכויים נמוכים לכך הם גנטיקה, השמנת יתר וחוסר תפקוד של בלוטת התריס .

ניתן לומר, שגורמים פיזיולוגיים קלים יותר לטיפול מאשר גורמים פסיכולוגיים.

 

שפיכה מוקדמת - טרום טיפול, אבחנה ופתרון טבעי

 

לפני שניגשים לטפל בשפיכה מוקדמת פתרון טבעי כדאי לעקוב אחר היסטוריה רפואית ולשאול את עצמנו שאלות כגון: מה היא דרגת הגירוי שאנו חשים בזמן הפעילות המינית בדירוג של 1-10, כמה זמן לוקח לשפיכה להתבצע מרגע החדירה, האם הפעולה מתבצעת בתדירות קבועה או שמא הסיבה היא תחילתו של קשר חדש המאופיין בתחושת לחץ, לדוגמא. חשוב להבדיל בין קושי להגיע למצב של זקפה לבין מצב של שפיכה מוקדמת ממשית, אלו שני דברים שונים. בנוסף יש לבצע אבחנה בסוג השפיכה האם היא ראשונית או משנית. במידה ומגלים בעיה של שפיכה מוקדמת בגיל צעיר בו התחלנו לבצע יחסי מין באופן קבוע, סוג כזה של שפיכה ייקרא שפיכה מוקדמת ראשונית. במצב כזה ניתן לדעת לרוב, שהבעיה איננה נובעת מגורמים פסיכולוגיים או נפשיים אלא שייכת לקבוצת הגורמים הפיזיולוגיים. שפיכה מוקדמת ראשונית עלולה להוביל לשני מצבים: א. ככל שהגבר מתקדם בגילו, הוא צובר ניסיון מיני, מפתח זוגיות רצינית וכך הוא גם תופס ביטחון והבעיה פוחתת/נעלמת. ב. תתבצע החמרה בזמן של מצבים המאופיינים בשינויים דרסטיים, אם ביחסים הזוגיים ואם בתכיפות שבה הגבר מקיים יחסי מין. בניגוד  לשפיכה מוקדמת ראשונית, שפיכה מוקדמת משנית מגיעה לרוב בגילאים מבוגרים יותר. ככל שמתקדמים בגיל הסיכוי לחוות הפרעות בפעולת הזקפה עולות, ובמקביל לכך הביטחון העצמי יורד, הגבר נכנס ללחץ, תסכול או רגשי נחיתות ואז מצרף לבעיית הזקפה שלו גם את הבעיה של שפיכה מוקדמת. מצב זה עלול לגרום לאבחון לא נכון של הבעיה אשר יוביל לקבלת טיפול בבעיית שפיכה מוקדמת כאשר שורש הבעיה נובע בכלל מחוסר יכולת להגיע לזקפה.

 

שפיכה מוקדמת שיטות לטיפול

 

קיימות מספר שיטות המאפשרות טיפול של בעיית שפיכה מוקדמת, חלקן מדווחות כיעילות יותר וחלק פחות. העניין הוא שרוב הגברים אשר סובלים משפיכה מוקדמת ימנעו מלטפל בבעיה. הסטטיסטיקות מדווחות על אחוז ממוצע של בין 8-10, לכאלה אשר פונים להתייעצות עם רופא זאת בעקבות מבוכה, בושה או מחשבה שאין דרך לטפל בבעיה. ניתן לטפל בשפיכה מוקדמת ע״י שיטה הנקראת ׳התחל-הפסק׳ בה מזהים את נקודת ה״אל חזור״, עוצרים מספר רגעים לפני הנקודה הזו, סופרים בין 10-30 שניות ואז ממשיכים בתהליך. שיטה זו ניתן לתרגל לבד או יחד עם בת הזוג ומומלץ בסוף כל שלב לדרג 

 
 
 
אופן השימוש בתרסיס למניעת שפיכה מוקדמת: יש לרסס פעמיים בחלק התחתון של איבר המין בחלק הקרוב לעטרה (לכיפה) ולהמתין כ-15 דקות עד לספיגה מלאה
 

מידע נוסף על שפיכה מוקדמת - לחץ כאן
 
וראות שימוש בתרסיס השהייה למניעת שפיכה מוקדמת:
 
לרסס כ- 15 דקות לפני קיום המשגל - לחיצה אחת מתחת לכובע.
 

 

30 מ"ל
מחיר רגיל:
199 ₪
מחיר מבצע:
159  ₪
   

מוצרים נוספים שחשבנו שיעניינו אותך:

מותג:  Nutri D

הפרוביוטיקה הנמכרת ביותר במבצע בלעדי למזמינים דרך האתר: קנה אחד וקבל את השני מתנה!

מחיר רגיל: 258פרטי מבצע: ₪129 1+1 מתנה משלוח חינם
₪129 1+1 מתנה

מותג:  Nutri D

הלהיט הטבעי לשיפור הגבריות: פורמולה עוצמתית המסייעת לשיפור הביצועים | 100% טבעי ללא מרשם רופא. השני ב-50% הנחה

מחיר רגיל: 269מחיר מבצע: 199 משלוח חינם
מבצע: 199 ₪

מותג: 

סט זוגי לגבר ולאישה של טיפות החשק הנמכרות ביותר. המבצע לזמן מוגבל!

מחיר רגיל: 298מחיר מבצע: 189 משלוח חינם
מבצע: 189 ₪