משלוח חינם תמיד בכל הזמנה  |     עסקה בטוחה: התחרטת? תחזיר!

התחברות למועדון VIP

מייל:

סיסמא:

שכחתי סיסמא
לא VIP? לחץ להצטרפות בחינם!
סל הקניות שלי ערוך סה"כ: 0   ₪ לקופה
 
 

חדשות ומבצעים

כתבות

ספרו עלינו

מד לחץ דם ודופק MJ701F

מד לחץ דם ודופק MJ701F
חסר זמנית- מאפשר לצרכן למדוד את רמת לחץ הדם בדמו בכל רגע נתון
לפרטים נוספים - לחץ כאן
מחיר רגיל:
300 ₪
מחיר מבצע:
99 ₪  משלוח חינם
 
מותג:  Rossmax
זמן אספקה: 7 ימי עסקים בדואר רשום/ 3 ימי עסקים עם שליח
מד לחץ דם ודופק MJ701F

מד לחץ דם ודופק דיגיטלי – למדידה נוחה בכל מקום

 

מד לחץ דם ודופק דיגיטלי

מד לחץ דם ודופק דיגיטלי, בעל ניפוח אוטומטי, אשר מאפשר לצרכן למדוד את רמת לחץ הדם בדמו בכל רגע נתון ובכל מקום בו יבחר לעשות זאת. המד המתקדם כולל 90 זיכרונות, אשר מאפשרים לצרכן לערוך מעקב מדויק אחר רמות לחץ הדם בדמו. מעבר לכך, המכשיר קל ביותר להפעלה, ומוכן לפעולה בלחיצת כפתור אחת. לנוחיות הצרכן, הספרות שעל צג המכשיר גדולות ונוחות לקריאה. המד מבוסס על שיטת ה - Fuzzy Logicהמתקדמת, אשר מאפשרת קבלת תוצאות מדויקות במיוחד.

 

מדידת לחץ דם ודופק – לשם מה?

לחץדם הינוה לחץ שהדם מפעיל על העורקים.לחץ סיסטולי(הגבוהביותר)נמדד כאשר הלב מתכווץ ושולח את הדם. לעומת זאת,לחץ דיאסטולי(הנמוךביותר) נמדד כאשר הלב מתרחב והדם זורם בחזרה לתוכו.בין בעיות הלב השונות שמהן סובל האדם המודרני,נפוצות ביותר בעיות הקשורות בלחץ דם גבוה, וקיים קשר הדוק בין לחץ דם גבוה לבין מחלות לב העלולות לגרום למוות.מדידת לחץ דם מאפשרת גילוי מוקדם של האנשים המצויים בסיכון גבוה ללקות במחלות לב שונות, ועל כן, היא חשובה ביותר. במקביל למדידה שגרתית, חשוב להיוועץ בגורם רפואי מוסמך אשר ינתח את תוצאות המדידות ויבדוק את מידת הסיכון לבעיות לב. כמו כן, לקבלת תוצאות מדידה אמינות יש לנהל מעקב ארוך טווח של מדידות ותיעודן.

 

מד לחץ דם ודופק דיגיטלי – הנחיות שימוש:

 

  •  יש למצוא תנוחה נוחה לזמן המדידה.
  •  אין לטלטל את מד לחץ הדם בעת המדידה, משום שהדבר עלול להשפיע על תוצאות המדידה.
  •  יש להפשיל את השרוול ולכרוך את שרוולית המד על הזרוע עצמה. יש לוודא שהשרוול המופשל איננו יוצר לחץ על הזרוע משום שלחץ שכזה עלול להשפיע על תוצאות הבדיקה.
  •  חשוב להימנע מצריכת אלכוהול, מנטילת תרופות, מפעילות גופנית ומעישון לפני המדידה, משום שגורמים אלה עשויים להשפיע על תוצאות המדידה.
  •  המכשיר מיועד לשימוש למבוגרים.

 

 

מד לחץ דם ודופק דיגיטלי – מידע חשוב:

במצבים נדירים, כאשר דופק הלב הינו חלש מאד או איננו סדיר, יתכן ותתקלו בקושי במדידה. במידה ונתקלתם בתוצאה בלתי סבירה, יש להיוועץ ברופא. קושי בקבלת תוצאות מדויקות עלול להתרחש גם בקרב חולי כליות, צרכנים שעברו שבץ או כאלה שמחזור הדם שלהם איננו סדיר. במידה ואינכם יכולים לבצע את הבדיקה על יד שמאל, תוכלו לבצעה על יד ימין, אך חשוב להקפיד שכל המדידות יבוצעו על אותה היד. כמו כן, במידה והנכם מבצעים יותר מבדיקה אחת ברצף, יש להמתין 5 דקות בין בדיקה אחת לשנייה.

 

 


מחיר רגיל:
300 ₪
מחיר מבצע:
99  ₪