משלוח חינם תמיד בכל הזמנה  |     עסקה בטוחה: התחרטת? תחזיר!

התחברות למועדון VIP

מייל:

סיסמא:

שכחתי סיסמא
לא VIP? לחץ להצטרפות בחינם!
סל הקניות שלי ערוך סה"כ: 0   ₪ לקופה
 
 

חדשות ומבצעים

כתבות

ספרו עלינו

אבקת חלבון VPX - ZERO CARB SRO

אבקת חלבון VPX - ZERO CARB SRO
מחיר רגיל:
529 ₪
מחיר מבצע:
349 ₪  משלוח חינם
   
מותג:  VPX
כמות: 2 ק"ג
זמן אספקה: 3 ימי עסקים עם שליח
אבקת חלבון VPX - ZERO CARB SRO

 

 

אבקת חלבון  VPX - ZERO CARB SRO 

הדור החדש של אבקות החלבון המבודד

 

 

 

אבקת חלבון מבודד VPX

 

חברתVPX  גאה להשיק את חוד החנית של אבקות חלבון מי גבינה מבודד: אבקת חלבון מבודד SpiroFuse Reverse Osmosis- בשיטה המהפכנית של האוסמוזה ההפוכה. אבקת החלבון המבודד היוקרתית של המותג הנודע VPX, אשר היה החלוץ בנישת החלבון המבודד ואשר זוכה להערכה רבה בנישה זו, הינה פרי פיתוח בלעדי של החברה. במהלך הייצור עשתה חברת VPX שימוש במיטב האמצעים הטכנולוגיים להפקת חלבון מבודד טהור ב -99% ועשיר ברכיבי איכות מזינים. מערכת הטעם של אבקת החלבון איננה מכילה פחמימות, וזאת הודות לפיתוח מתקדם נוסף של חברת VPX, שהוא פרי עמלם של מומחי הטעם של החברה, להנאתכם המושלמת. חברת VPX שמה לה למטרה לבנות את העתיד של מדע השריר, פיתוח הגוף ושיפור הביצועים, ולעמוד לימינם של המתאמנים בכל שלב לאורך הדרך, להגשמת יעדי הכושר שלהם באופן האפקטיבי ביותר. אבקת חלבון מבודד VPX הוא אחד האמצעים היעילים ביותר בדרך אל המטרה, והוא מוגש לספורטאים בגאווה ובמקצועיות מושלמת.

 

מה עומד מאחורי ההרכב של אבקת החלבון המבודד של VPX?

 

- 100% חלבון מי גבינה מבודד

- 0% שומן

- 0% שומן טרנס

- 0% כולסטרול

- 0% אספרטיים

- 0% מוצקי סירופ תירס ושמנים שעברו הליך הידרוגנציה

- 0% קאזין וחלבונים מוחלפי יונים

- 0% לקטוז - לקבלת מוצר שהינו בטוח למרבית הצרכנים הרגישים לחלב

 

אבקת חלבון VPX  - לעליה במסת השריר!

 

הדרך העקבית והאפקטיבית ביותר לירידה במשקל ולהפחתת שומן גוף בלתי רצוי היא אימוץ תפריט דל פחמימות ועשיר בחלבונים, לצד צריכת שומנים נכונים במינון המתאים, וזאת בעקבות העובדה שלחלבון שלוש נקודות מאבק מרכזיות בשומן הגוף. הראשונה שבהן: חלבון גורם לגוף לשחרר הורמון בשם "glucagon" אשר משחרר מאגרי שומנים בגוף תוך ניצולם לצרכי אנרגיה. נקודת המאבק השנייה של החלבון בשומנים קשורה בעובדה שחלבון בונה את מסת השריר וכתוצאה, נשרפים שומנים בתוך תאי השריר. כפועל יוצא מכך, מתקבלת המשוואה הבאה: יותר שריר = יכולת שריפת שומנים מוגברת. הנקודה השלישית בה משפיעה צריכת חלבון על שריפת שומנים נגזרת מכך שעל מנת לעכל חלבון, הגוף נדרש לכלות כמות גדולה של חום, מה שנקרא במילים אחרות "האפקט התרמי" של החלבון, אשר בא לידי ביטוי בשריפת קלוריות עודפות בגוף, גם במצבי מנוחה. משום שכך, גם אם הדרך הקלאסית לירידה במשקל היא שריפת יותר קלוריות מכמות הקלוריות הנצרכות, הסוד לשריפת שומנים לטווח ארוך ולירידה עקבית במשקל הוא שליטה על הורמון האינסולין.

שחרור אינסולין קשור באופן עקבי לכמות הפחמימות שאנו צורכים ולסוגן. הורמון זה אף גורם לגופנו לאגור שומן ומונע מהגוף את השימוש בשומנים לצורכי אנרגיה. במידה ואנו שולטים בהורמון האינסולין באמצעות תזונה דלת פחמימות, הרי שאנו מובילים לירידה במשקל הגוף ולהפחתת שומנים. אבקת חלבון מבודד VPX, המבוססת על שיטת האוסמוזה ההפוכה, היא הדרך הטובה ביותר לשחרור הגוף מצריכת פחמימות מיותרות, כשהיא מספקת תמיכה מושלמת לכל תפריט דל פחמימות. תכניות הרזיה פופולאריות רבות מבוססות על תפריטים דלי פחמימות ועשירים בחלבונים, כאשר החלבון מהווה את הגורם המרכזי להגדרה מחדש של השרירים. אבקת חלבון מבודד VPX היא תוסף החלבון האיכותי ביותר שתוכלו למצוא, לתמיכה בתפריטים דלי פחמימות ושומנים. ספורטאים מקצועיים, מפתחי גוף ורבים אחרים סימנו את אבקת החלבון המבודד VPX כאמצעי אשר יוביל אותם להגשמת יעדי הכושר שלהם באופן האפקטיבי והמהיר ביותר. אם גם אתם מעוניינים לראות תוצאות בשטח - הפכו את אבקת החלבון המבודד של VPX לחלק אינטגרלי מהתפריט שלכם!

 

 

 

 


2 ק"ג
מחיר רגיל:
529 ₪
מחיר מבצע:
349  ₪