משלוח חינם תמיד בכל הזמנה  |     עסקה בטוחה: התחרטת? תחזיר!

התחברות למועדון VIP

מייל:

סיסמא:

שכחתי סיסמא
לא VIP? לחץ להצטרפות בחינם!
סל הקניות שלי ערוך סה"כ: 0   ₪ לקופה
 
 

חדשות ומבצעים

כתבות

ספרו עלינו

אסטקסנטין | אסתא פיור | אסטקסנטין ד"ר רודריגז

אסטקסנטין | אסתא פיור | אסטקסנטין ד"ר רודריגז
נוגד החמצון חזק ישירות מן הטבע
לפרטים נוספים - לחץ כאן
מחיר רגיל:
155 ₪
מחיר מבצע:
114 ₪  משלוח חינם
 
כמות: 60 כמוסות
כשרות: רבנות גליל תחתון
זמן אספקה: 7 ימי עסקים בדואר רשום/ 3 ימי עסקים עם שליח
אסטקסנטין | אסתא פיור | אסטקסנטין ד

אסטקסנטין 4 מ"ג - קטן, ממזרי וכל מה שהגוף שלך צריך!

 

מהו האסטקסנטין?

האסטקסנטין הינו כמוסת הג'ל המהפכנית שמסעירה את עולם הרפואה הטבעית. כמוסת אסטקסנטין מכילה זיקוק של שמן האולאורזין הידוע כנוגד חמצון רב עוצמה בקנה מידה שלא נראה בעבר בתחום. מקורו של שמן האולארזין המצוי בכמוסת אסטקסנטין הינו באצת נהרות. שמן זה ניתן למצוא גם בדגי סלמון משום שהוא מרכיב התפריט העיקרי שלהם במסעם נגד הזרם, במעלה הנהר והוא המזון היחיד ממנו הם מקבלים אנרגיה מלאה לכך.

בכמוסה בודדת של שמן אולאורזין  10% חומר פעיל אסטקסטין. כמוסות ג'ל אסטקסנטין הינן כשרות.

 

סודו של האסטקסנטין

היתרון העיקרי והבלתי מעורער של כמוסות אסטקסנטין הוא בכך שהוא נחשב לנוגד החימצון המסיס בשמן העוצמתי ביותר בטבע. יתר על כך, פיתוח מעבדתי מדוקדק הביא אותו לדרגת 'סופר נוגד חמצון' והוא נמצא יעיל פי 550 מוויטמין E,פי 6,000 מוויטמין Cופי 800 מ Q10!

אדם יכול לצרוך אסטקסנטין משמן האולאורזין גם דרך מזון, רק שלשם כך עליו לאכול כ 2 ק"ג של דג סלמון ליום וזאת על מנת להשיג כמות שאינה עולה על 8 מ"ג אסטקסנטין.

 

עבור מה האסטקסנטין מומלץ?

בתור סופר נוגד חמצון, אסטקסנטין משפר את יכולת ההגנה וההתמודדות של הגוף עם רדיקלים חופשיים שהם למעשה הגורמים הישירים לכל תהליך של קמילה ונסיגה מבריאות תקינה שיש לנו בגוף. מתוך כך יתרונותיו הם עצומים וקשת התחומים בה הוא מטפל היא נרחבת מאוד. היריעה קצרה מלהכיל, בין היתר משפר אסטקסנטין  את יכולת ההגנה של העור מפני התחמצנות (פגיעה של רדיקלים חופשיים) ובכך מפחית בצורה נראית לעין ומידית מראה של קמטים, כתמי גיל, עור יבש ונמשים. בנוסף אסטקסנטין תורם לבריאות השלד והמפרקים, מתחזק באופן יעיל יותר את מערכת החיסון ומשפר את יכולות תפקוד המוח ומערכת העצבים תוך שהוא מספק להם הגנה מפני רדיקלים חופשיים. עוד עוזר אסטקסנטין לחידוד מערכת הראייה בשל היכולת הנדירה שלו לחדור מחסומי דם שוויטמינים בצורתם הפשוטה אינם יכולים לחדור. כך מוזנים גם המוח, רשתית העין ומערכת העצבים אשר בדרך כלל מוזנחות וסובלות מפגעים חמצוניים באופן תדיר. אסטקסנטין מגן גם על הלב וכלי הדם מפני הצטברות שומנים ופגיעה הנגרמת על ידי הרדיקלים החופשיים.

 

הוראות שימוש:

1-2 כמוסות ביום

כל כמוסה מכילה 4 מ"ג חומר פעיל.

60 כמוסות
מחיר רגיל:
155 ₪
מחיר מבצע:
114  ₪