משלוח חינם תמיד בכל הזמנה  |     עסקה בטוחה: התחרטת? תחזיר!

התחברות למועדון VIP

מייל:

סיסמא:

שכחתי סיסמא
לא VIP? לחץ להצטרפות בחינם!
סל הקניות שלי ערוך סה"כ: 0   ₪ לקופה
 
 

חדשות ומבצעים

כתבות

ספרו עלינו

סינטה 6 | SYNTHA 6

סינטה 6 | SYNTHA 6
מחיר רגיל:
488 ₪
מחיר מבצע:
379 ₪  משלוח חינם
   
מותג:  B.S.N
כמות: 2.27 ק"ג
זמן אספקה: 3 ימי עסקים עם שליח
סינטה 6 | SYNTHA 6

 

SYNTHA 6 – אבקת החלבון בעלת קומפלקס ההזנה המשושה למשך כל היממה!

 

ידוע, אבקת חלבון הינה תוסף תזונה של חלבון המופק ממיצוי חלבון מי גבינה. הוא נפוץ ביותר בקרב מתעמלים, מפתחי גוף וכל אלו השואפים להזין את גופם כראוי בחלבון איכותי, חומצות אמינו, ויטמינים ומינרלים תוך שמירה על תזונה דלת פחמימות וכמעט ללא שומן. אבקת חלבון מכילה בין 60% - 80% חלבון בממוצע ובכך היא מספקת לגוף מאגרי חלבון שופעים וזמינים תוך זמן קצוב מרגע צריכתה. אבקת חלבון "רגילה" עשויה להתפרק בגוף ולהזין אותו למשך זמן של בין שעתיים לשלוש שעות, כך מתקבלת תזונת חלבונים שלמה רק כאשר מקפידים לשתות מדי שעתיים או שלוש. אבקת חלבון סינטה 6 לעומת זאת, תוכננה כך שהיא מתפרקת במחזור הדם בפרקי זמן מגוונים המבטיחים מדרג תזונת חלבון יציבה, בין אם מדובר בזמן ההזנה של השריר לאחר אימון, במהלך אימון, שימור מסת שריר, הזנה במשך יום עבודה ואפילו תוך כדי השינה. תשלובת חלבונים של שישה סוגי חלבון איכותיים ברמות פירוק שונות, הם המאפשרים לסינטה 6 להיות מזינה כל כך: חלבון מי גבינה מרוכז ובלתי מזוקק, חלבון וויי מבודד ומזוקק עד לרמת מיקרו וחלבון ביצה המתפרקים תוך פרק זמן של בין שעתיים לשלוש מספקים הזנה ממריצה ומיידית. קזאיני גבינין, קזאיני אלפא וביטא מיסלרים, חלבוני גבינה מסוג גבינין וחלבון חלב מרוכז מתפרקים ונספגים בגוף בפרק זמן ממושך בהרבה של בין 6 ל - 8 שעות ומספקים תזונה יציבה ואחידה עד צריכת המנה הבאה של סינטה 6.

 

אבקת חלבון BSN – ערכים תזונתיים ורכיבים

 

אבקת חלבון מי גבינה איכותי, סינטה 6  מבית חברת BSN הבינלאומית עשויה 6 סוגים שונים ומעולים של חלבון העובדים יחד בהרמוניה להבטחת הזנה, שיקום, שימור ובניית שריר מירביים. לאבקת חלבון סינטה 6 ערכים תזונתיים של 23 גרם חלבון, 13 גרם פחמימות (מתוכם 5 גרם של סיבים תזונתיים) ו 2 גרם שומן בלבד, עבור מנת הגשה בודדת. על אף עושר ריכוז החלבונים הגבוה שבה, רמת הלקטוז שלה (סוכר החלב) הינה מזערית ועומדת על פחות מגרם אחד בודד למנת הגשה. בנוסף, אבקת חלבון סינטה 6 נבדקה ונמצאה נקייה לחלוטין מקריאטין, הורמונים, חומרים ממריצים או חומרים מסוכנים אחרים האסורים בשימוש בקרב ספורטאים. שלא כמו באבקות חלבון אחרות, אבקת חלבון מי גבינה סינטה 6 משלבת שפע של רכיבים מעולים ובריאים בנוסחה המצליחה שלה, זאת בנוסף על ה"חלבונים החכמים" עליהם נרחיב בהמשך: בין היתר ניתן למצוא בין הרכיבים תערובת עשירה על בסיס גרעיני חמנייה איכותיים ( שמן חמניות, תמהיל מוצקי תירס, גבינית נתרן ממקור חלב, חומצת זרחן ודו נתרן וחד ודו גליצריד). על רשימת הרכיבים נמנים גם, הפטנטים הרשומים, פרי פיתוח בלעדי של החברה, דו – רב סוכר ליטסה, שרף תאית טקלון ולציטין סויה אמינו – גן. אבקת הנוטריספר ( MCT) שבאבקת חלבון סינטה 6 מכילה חלב רזה הידרולט, שרשראות טריגליצריד בינוניות, חומצת זרחן נטולת נתרן (מלח), סוכרלוז (סוכר פירות), ופרוקסיד סיליקון, נתרן גופריתי, פפאין ועוד. תרכובת ה"חלבון המשושה החכם" של סינטה 6 מכילה חלבון ווי טבעי שאינו מזוקק, חלבון חלב מזוקק שופע גבינין אלפא, חלבון פרוטאין מבודד ומזוקק עד לרמת מיקרו, סידן גבינין, חלקיקי פפטידים, גבינית וגבינין אלפא וביתא מסוג מיסלרי, פפטיד גלוטומין, חלבון ביצה, וחלבון חלב מבודד. כל אלו מתאחדים ליצירת מטריצת חלבון יחודית, בעלת ערך מוסף המתאפיינת בתכונות שחרור חלבון ותחזוק ותגבור מקורות חלבון קיימים בגוף. הודות לטכנולוגיית טעם משופרת ומתקדמת מאוד, אבקת חלבון סינטה 6 ניחנה במרקם וטעם מעוררי תאבון המתחרים באלו של מילקשייק על בסיס גלידה! אבקת חלבון סינטה 6 קיימת לרשותכם ברשתות השיווק במבחר טעמי מילקשייק וניל, מילקשייק שוקולד, מילקשייק קרם עוגיות ומילקשייק בננה.

 

אז מה מיוחד כל כך בהרכב החלבונים שבאבקת חלבון SYNTHA 6?

 

הרכב החלבונים העשיר שבאבקת חלבון מי גבינה סינטה 6, הינו פרי עמל, מחקר ופיתוח הבלעדי לחברת BSN. לשילוב חלבונים איכותי זה, מספר מטרות: הזנה איכותית בחלבון העשיר במיוחד באחוזים גבוהים של חומצות אמיניות, השגת יחס מיזוג חלבונים מושלם בשריר ועידוד התהליכים האנאבוליים של בניית רקמות שריר חדשות בזמן מנוחה. בנוסף, הרכב החלבונים שבאבקת חלבון סינטה 6, משקם את השריר הפגוע לאחר אימון במומחיות, דבר המשפיע מיידית גם על ההתאוששות מן העייפות האופיינית המורגשת לאחר אימון הנעשת מהירה יותר. היתרון הגדול שבשילוב החלבונים החכם של חברתBSN , טמון בפרקי זמן הפירוק שלהם, כך מובטחת לגוף ההזנה החלבונית היסודית של חלבון איכותי המגובה בחומצות אמינו לה הוא זקוק כל כך, באופן יציב, במשך כל שעות היממה (כן, אפילו תוך כדי השינה – החלבון עובד בשבילך!) ובכל סיטואציה משגרת היום. אם כן, מהו סוד היעילות של מטריצת החלבונים המשושת של סינטה 6? מטריצת החלבונים הינה מטריצת חלבון מיסלרי פני תאי, רב שימושי בעל השפעה של תיחזוק השרירים במקביל לשחרור  חלבונים אידאלי נוסף ומזין בהם. בשל שילוב מספר סוגי חלבונים במטריצה, הגוף מוזן למשעי במחזורי זמן ממושכים של עד 7 שעות, כך שמספיק לצרוך מנת הגשה בודדת מדי 7 שעות ואתם מכוסים, מוזנים, חיוניים, בריאים וחזקים יותר מאי פעם! בנוסף לחלבונים, המטריצה מועשרת באנזימי עיכול המקלים על הקיבה ומערכת העיכול ובעלי ערך ביולוגי גבוה של חלבון אמינוגן ופפאין, חומצות שומן טוב החיוניות לגוף (מסוג EFA) ,פפטיד של גלוטומין המסייע לפיתוח השריר ועידוד התאוששות מהירה. בנוסף, שרשארות גליצרידים בינוניות (MCT) בעלות תכונות מקדמות חמצון שומן (שריפת שומנים) המתבייתות על שומני פחמימה ומדכא תאבון כתוצאה מכך. מבנה המטריצה כולל את החלבונים הבאים: חלבון מי גבינה משוחלף יונים, נמצא עשיר מאוד בחלבון חלב אלפא, מיסלר אלפא, קזאינים של ביתא גבינין וקזאינטים של חלבון גבינית, חלבון מי גבינה מבודד ומזוקק לרמת מיקרו מעולה העשיר בחלקיקי פפטידים וחלבוני מי גבינה מבודדים, חלבון ביצה אלבומן, קזאין סידן גבינין ולקטאבונין מרוכז ממקור חלבון חלב.

 

אודות חברת BSN

 

חברת BSN האמריקאית (Bio – Engineered Supplements and Nutrition) או בתרגום חופשי של שמה, תזונה ותוספים בהנדסה ביולוגית, נוסדה לפני כ – 13 שנה. מאז היווסדה, הפכה למובילה עולמית בשוק מוצרי הספורט ותוספי התזונה, בקרב המתעמלים. רק בשנים האחרונות זכו מוצרי BSN ביותר מ 35 פרסים, מה שהופך אותה לחברה זוכת התארים המובילה בהשוואה לחברות אחרות. תודעת אחריות חברה גבוהה המהווה קו מנחה עבורה החברה, היא שמזכה את BSN בקהל צרכנים קבוע ונאמן ההולך ומוסיף להתהוות ועוקב בדריכות אחר המוצרים האיכותיים המשוחררים לשוק בזה אחר זה. מוצרי חברת BSN על כל סוגיהם, כולל אבקת חלבון סינטה 6, משווקים ברחבי העולם על ידי יותר מ 40,000 מפיצים ובקרב יותר מ 90 מדינות. BSN היא אחת החברות הבודדות שמוצריה, לא רק שנוחלים הצלחה בין מפתחי הגוף וחובבי הכושר אלא גם מותאמים למגוון גדול של סגנונות חיים אחרים, זאת בשל קשת השימושים הרחבה שמוצריה המגוונים והרבים מאפשרים. הסבר זה מפרט מדוע לחברת BSN "קהל מעריצים" גדול ונאמן כל כך. התפוצה המאסיבית של מוצרי חברת BSN הם אלו המחייבים אותה לאחריות עבור הצרכנים שלה ובהמשך ייצור ופיתוח מוצרי תזונה, ספורט וכושר מן השורה הראשונה. אז לא שווה לנסות?

 
המלצת שימוש:
 
במטרה לעודד מאזן חנקתי חיובי ועלייה במסת השרירים צרוך בין 1-3 כפות הגשה במהלך היום ובהתאם לתזונה שלך בשילוב של 300 מ"ל מים, חלב או נוזל אחר,
בבוקר, לאחר האימון ובמהלך היום.
ניתן לשלב פחמימה כלשהי כגון פרי או גלוקוז .


2.27 ק"ג
מחיר רגיל:
488 ₪
מחיר מבצע:
379  ₪
   

מוצרים נוספים שחשבנו שיעניינו אותך:

מותג:  נוטרי-די ספורט | Nutri-D sport

שורף השומנים הנמכר בישראל מכיל 100% רכיבים טבעיים ובאישור משרד הבריאות

מחיר רגיל: 299מחיר מבצע: 199 משלוח חינם
מבצע: 199 ₪

מותג:  נוטרי-די ספורט | Nutri-D sport

התוסף הפופולארי המסייע להחלמה וריפוי השריר עכשיו במבצע חסר תקדים למזמינים דרך האתר: קנה 1 קבל 1 מתנה!

מחיר רגיל: 158פרטי מבצע: 79 1+1 מתנה משלוח חינם
79 1+1 מתנה

מותג:  נוטרי-די ספורט | Nutri-D sport

מעודד ייצור הורמון טבעי המעצים את איכות המנוחה ובכך מסייע להפרשה גבוה יותר של הורמונים אנבוליים באישור משרד הבריאות

מחיר רגיל: 258פרטי מבצע: 139 1+1 מתנה משלוח חינם
139 1+1 מתנה