משלוח חינם תמיד בכל הזמנה  |     עסקה בטוחה: התחרטת? תחזיר!

התחברות למועדון VIP

מייל:

סיסמא:

שכחתי סיסמא
לא VIP? לחץ להצטרפות בחינם!
סל הקניות שלי ערוך סה"כ: 0   ₪ לקופה
 
 

חדשות ומבצעים

כתבות

ספרו עלינו

אבקת חלבון פלטינום הידרו בילדר | Platinum Hydro Builder

אבקת חלבון פלטינום הידרו בילדר | Platinum Hydro Builder
מחיר רגיל:
499 ₪
מחיר מבצע:
349 ₪  משלוח חינם
 
מותג:  Optimum Nutrition
זמן אספקה: 7 ימי עסקים בדואר רשום/ 3 ימי עסקים עם שליח
אבקת חלבון פלטינום הידרו בילדר | Platinum Hydro Builder

פלטינום הידרו בילדר – אבקת החלבון שיש בה הכל!

 

Platinum Hydro Builder – ערכים תזונתיים ורכיבים

 

אבקת חלבון פלטינוום הידרו בילדר מסדרת פלטינום הינה עוד מוצר איכות מעולה מבית חברת אופטימום ניוטרישן המקצועית והותיקה. אבקת חלבון אופטימום זו ניחנה בנוסחת רכיבים יחודית המקנה לה איכויות העצמה על פני אבקות חלבון אחרות: כך, אבקת חלבון פלטינום הידרו בילדר מחזיקה באיכויות מדהימות

עבור מנת הגשה בודדת של כ – 50 גרם אבקה.

עבור מנת הגשה יחידה, ניתן לקבל לא פחות מ 30 גרם חלבון מי גבינה איכותי טהור, ראשון במעלה.

כמות אסטרונומית של 13.5 גרם חומצות אמינו החיוניות להתפתחות התקינה של הגוף,

לשיקום ולבניית השרירים. 2.5 גרם בטאין

ואחוז שיא של 5 גרם קריאטין טהור, כזה השווה ערך למנת צריכה העשויה להתקבל מקילוגרם בשר אדום או דגה!

 

שיטת הכל כלול עפ"י אבקת חלבון פלטינום הידרו בילדר

 

לא בכדי מתהדרת אבקות חלבון פלטינום הידרו בילדר בשיטת ה"הכל כלול" לפיה קיים כל השפע הנחוץ לספורטאי במוצר יחיד ומיוחד! חישבו איך היו נראים הדברים אילו היה עליכם לצרוך 30 גרם חלבון , 5 גרם קריאטין, עושר חומצות אמינו, מינרלים וויטמינים מדי כמה שעות באמצעות מזון? למעשה לא הייתם מספיקים להפרד משולחן האוכל עד שהייתם נאלצים לשוב אליו בחזרה. נפלא לא פחות הוא הערך הקלורי המעולה והבלתי נתפס של אבקת פלטינום הידרו בילדר – 180 קלוריות בלבד עבור מנת הגשה בודדת! הישג נדיר שאינו נזקף לזכותן של אבקות חלבון רבות.

הודות לאבקת חלבון פלטינום הידרו בילדר, כבר אין צורך לחשוש לצריכה מוגזמת של קלוריות ובכל זאת הגוף נמצא עשיר בחלבונים וקריאטין די צורכו! האבקה מגיעה בטעמי וניל, שוקולד ותות האהובים והמוכרים, לפי המתכון הסודי של החברה.

 

אז מה מיוחד דווקא באבקת חלבון פלטינום הידרו בילדר?

 

אבקת החלבון פלטינום הידרו בילדר נחשבת לבעלת שילוב רכיבי התזונה המתקדם והחכם שנופק בסדרה. אבקת חלבון פלטינום הידרו בילדר פותחה במטרה לסייע לספורטאים בעלי שגרת אימונים אינטנסיבית, להזין את גופם במוצר אחד בשיטת "הכל כלול".

כך, שנים רבות של עמל, מחקר ופיתוח הביאו ליצירת אבקת חלבון איכותית, יעילה ונוחה לשימוש שאינו דורשת הערכות מסורבלת או קנייה מאסיבית של תוספי תזונה רבים אחרים. במובן זה ניתן בהחלט לומר כי אבקת חלבון פלטינום הידרו בילדר הינה אבקת חלבון עשירה, בעלת שיעור גבוה מאוד של חלבון מובחר וכוללת את סל הויטמינים, המינרלים, וחומצות האמינו הנחוצות לשימור, שיפור ושיקום שריר יסודי.

כל ה'סל' המופלא הזה משולב בקריאטין איכותי המספק לספורטאים הצורכים אבקת חלבון פלטינום הידרו בילדר תוצאות שיא אופטימליות בכל הנוגע לביצועים באימונים, הגעה ליעדים, פיתוח מסת שריר בריאה ושימור של זאת שהושגה זה מכבר במאמץ רב, רמת כח משופרת מתמיד והתאוששות מהירה יותר של הגוף והשרירים.

ערך מוסף היחודי לאבקת חלבון הידרו בילדר מסדרת פלטינום טמון בכך שהיא מבוססת על מקור קריאטין טבעי ובעל ערך ביולוגי גבוה. הקריאטין נספג היטב בגוף האדם, זאת היות והרכבו הביולוגי מוכר לו היטב, דבר המאפשר פירוק, אחסנה ונגישות ברמה טובה.

 

היתרון של הקריאטין

 

הקריאטין מעולה להעלאת נפח השריר בצורה טבעית ובריאה לגוף והעצמת הכח הנתון הקיים בכל גוף, לשיא חדש שלא היה מושג בעבר, דבר המורגש היטב באימונים עצמם, בשיקום השריר ובהגעה ליעדים. פעולתו הביולוגית של הקריאטין  הינה למעשה כזו של החדרת נוזל חוץ תאי אל תוך תא השריר, בכך עולה מספר חלקיקי התא ונפחם גדל. בדיוק מסיבה זו עלינו להזכיר כי כל הנוטל מוצר על בסיס קריאטין, מוטב לו שיגביר גם את צריכת הנוזלים שלו על מנת שלא להגיע למצב של התייבשות.

כמות המים המומלצת על ידי מומחים עומדת על 3 ליטר מים ביום לפחות. בכל מקרה יש להתייעץ במומחה לפני השילוב במוצר במסגרת שגרת אימונים, אך יש להקפיד על כך במיוחד בקרב נשים בהריון, ילדים ונוער שטרם מלאו להם 19, בעלי לחץ דם גבוה, בעלי ליקויים בכבד ו / או בכליות.

 

כמה מילים על אבקות חלבון

 

אבקת חלבון פלטינום הידרו בילדר מבית חברת אופטימום ניוטרישן (ON) היוקרתית והאמינה, נמנת אף היא על משפחת תוספי התזונה לספורטאים. אבקות חלבון, לרוב ממקור חלבון מי גבינה, נועדו להבטיח עבור הגוף תזרים חלבונים עשיר, זמין, מזין ונקי ככל הניתן מחומרים רעלניים. כלומר, כל ספורטאי, מפתח גוף, אדם הנמצא בתהליך שריפת שומנים אינטנסיבי ואף מי שאינו עוסק בספורט כלל אך בתזונתו ניכרים חוסרים מהותיים של חלבון, עשוי למצוא באבקות חלבון את ההשלמה האידאלית לצרכיו.

אבקת חלבון פלטינום הידרו בילדר ידועה במיוחד בתכונות החלבון המלא שלה, זאת בשל מיזוג רכיבים מחוכם המאפשר לנוטל אותה להעשיר את גופו במנת חלבון שופעת ועשירה בכל מה שהגוף צריך.

הסיבה שבעבורה אבקות החלבון נחשבות בגדר בשורה במהפכת התזונה של ימינו נעוצה בכך שלראשונה פותח מוצר המאפשר 'אכילה נקייה' : מוצר עשיר מאוד בחלבון מהסוג המובחר ביותר, דל בפחמימה, וכמעט שאין בו שומנים. על קיומם של כולסטרול, פחמימות פשוטות ונחותות, סוכרים מזוקקים וכל יתר הרעות החולות, כלל אין על מה לדבר.

כך ניתן לדבוק בתזונה בעלת רווח כפול הכולל הזנה יסודית ומלאה של הגוף, השרירים ויתר המערכות החלבוניות החשובות, במקביל לשיקום שריר, טיפוחו ושריפת השומן המיותר בגוף. אבקת חלבון פלטינום הידרו בילדר מבית חברת ONהאמריקאית אינה מצטיינת באיכותה התזונתית בלבד אלא גם בסטנדרט התקינה הגבוה בו היא עומדת, מה שהופך אותה למוצר אמין, בריא, מפוקח ונקי מהורמוני גדילה, כימיקלים וחומרים מסוכני נוספים האסורים לשימוש בקרב ספורטאים.

 

איך ניתן לצרוך חלבון בריא ומספק?

 

החלבון הינו אחד משלושת אבות המזון החיוניים לשמירה על בריאות גוף ונפש תקינה. אבות המזון שלנו כוללים פחמימות, חלבונים ושומן כאשר היחס ביניהם מדורג מה'כבד אל הקל'. כלומר, לפי צריכת אבות המזון באחוזים, יש לבנות את תפריט התזונה מצריכה קלורית של כ – 40% פחמימות, כ – 35% חלבון וכ – 25% של שומנים טובים.

גופנו אינו יכול להתקיים, או שמתקיים בתפקוד גרוע באופן יחסי כשקיים חוסר או העדר מוחלט של אחד מאבות המזון הללו, כולם חשובים באותה המידה (במינונים שצויינו קודם כמובן). לצערנו הרב, החלבון הינו אב המזון ה"מקופח" ביותר מבין שלושת אבות המזון.

הגורם לכך נעוץ בסיבה כי הוא אינו נפוץ ברמת איכות טובה או במינו המספיק לשילוב בתפריט תזונתי ממוצע ודורש השתדלות גדולה מצידנו. אמנם, ניתן לצרוך מזון רב שיש בו חלבון אך יש לוודא באותה נשימה כי איכותו טובה ושאינו חלבון המשולב בעודף פחמימות ושומנים מזיקים שבסופו של דבר גם גורמים לנו למצב תת תזונת חלבון והשמנת יתר מעודף סוכרים, שומן רווי ופחמימות ריקות בכפיפה אחת. המפתח לפתרון המצב האבסורדי הזה נמצא בטיב החלבון איתו אנו בוחרים להזין את גופנו המשווע לחלבון טהור, איכותי, זמין ומזין מדי יום ביומו.

 

חלופות אפשריות להשגת חלבון

 

ניתן לצרוך מזון מן החי כדוגמת בשר אדום, עוף או דגים אך גם צריכה מרובה מאלו אינה מומלצת משום שעדיין עשויה להכניס בדלת האחורית גם הורמוני גדילה, שומן רויי ואנטיביוטיקה שאינם רצויים לנו. מעבר לכך, על מנת לספק לגוף את כמות החלבון הנחוצה לו, יהא עלינו לאכול כמויות מזון גדולות יותר מכפי יכולתנו, דבר שאינו בעל השפעה חיובית כלל.

אבקת חלבון, כגון פלטינום הידרו בילדר, עשויה להוות את הפתרון האופטימלי לבעיה זו. עשירה בחלבון טהור הבטוח לבריאות ומלאת כל טוב, דלה בפחמימה וכמעט נעדרת שומן, אותם אין שום בעיה להשלים באמצעות מזון. בתאבון ולבריאות!

 

 

 

 


מחיר רגיל:
499 ₪
מחיר מבצע:
349  ₪