משלוח חינם תמיד בכל הזמנה  |     עסקה בטוחה: התחרטת? תחזיר!

התחברות למועדון VIP

מייל:

סיסמא:

שכחתי סיסמא
לא VIP? לחץ להצטרפות בחינם!
סל הקניות שלי ערוך סה"כ: 0   ₪ לקופה
 
 

חדשות ומבצעים

כתבות

ספרו עלינו

ניטרו קור 24 | Nitro Core 24 הזול בישראל

ניטרו קור 24 | Nitro Core 24 הזול בישראל
חסר זמנית - Nitro Core 24 - יוצר אפקט אנאבולי 24 שעות ביממה7 ימים בשבוע!
לפרטים נוספים - לחץ כאן
מחיר רגיל:
399 ₪
מחיר מבצע:
299 ₪  משלוח חינם
 
מותג:  Optimum Nutrition
זמן אספקה: 3 ימי עסקים עם שליח
ניטרו קור 24 | Nitro Core 24 הזול בישראל

 

 Nitro Core 24 - יוצר אפקט אנאבולי 24  שעות ביממה7 ימים בשבוע!

 

באבקת חלבון Nitro Core 24 קיימים עשרה סוגי חלבונים שונים המאפשרים יצירה של אפקט אנאבולי 24 שעות, 7 ימים בשבוע - Nitro Core 24 מכיל חלבונים אשר נספגים במהירות מרבית לדוגמא- Partially hydrolyzed wheyוחלבונים אשר נספגים בגוף במשך זמן ממושך כגוןMicellar casein.

 

יתרונותיה של אבקת החלבון ניטרו 24 :

 

-Nitro Core 24 היא אבקת החלבון היחידה מכל אבקות חלבון המכילה 10 סוגי חלבון שונים אשר כל אחד מהם תורם לאימון אפקטיבי ולהשגת תוצאות מרביות.

Nitro Core 24 מכיל 24 גרם חלבון בכל מנת הגשה. חלבונים אלו מתפרקים ונספגים בצורה יעילה ואפקטיבית בכל זמן ביום.

Nitro Core 24 מכיל 4 גרם של שומן איכותי בכל מנה, חומצות אומגה המספקת אנרגיה ועלייה במסת שריר.

Nitro Core 24 מכיל 5 גרם סיבים תזונתיים המשאירים תחושת שובע ארוכה.

Nitro Core 24 עשיר באנזימים המסייעים בעיכול נכון.

Nitro Core 24 בכל טעם עשיר, סמיך ואיכותי.

Nitro Core 24 מתערבב ללא צורך בבלנדר חשמלי.

Nitro Core 24 מכיל חומצות אומגה המספקות אנרגיה ושומן רצוי.

 

מי בונה את השרירים שלנו?

 

אימוני כוח והתנגדות אחראים על שרשרת של תגובות הורמונליות אשר חשובות להמשך ייצור כוח והספק לשרירים כלומר לגדילה,בנייה ויצירה מחודשת של רקמות לאחר האימון. כל מתאמן מודע  לפעולה פשוטה שהגוף שלו מבצע לאחר אימון-פירוק ובניית השרירים. השאלה היא מיהו האחראי לשתי הפעולות האלה?התשובה היא הורמונים. ההורמונים מתחלקים לשתי קבוצות: הורמונים אנאבוליים- בונים את השריר והורמונים קטבוליים - מפרקים את השרירים. למעשה תגובה פיזיולוגית מידית תלויה בסוג האימון שהחלטנו לבצע, כלומר פרמטרים כגון עצימות, משך, תדירות, מנוחה בין סטים, סוג התרגילים וכו׳ חשובים לדרך בה השרירים בגוף ייבנו או יתפרקו.

כדי להבין כיצד עשרת החלבונים האיכותיים שמכיל Nitro Core 24 אחראים על יצירת אפקט אנאבולי תמידי, חשוב להבין, קודם כל, מה הם בכלל הורמונים ומה תפקידם?

 

מהם הורמונים ומהי פעולתם בגופנו?

 

הורמון הוא בעצם חומר כימי אשר מופרש מתא, בלוטה או איבר בגוף, ופועל על תאים ורקמות אחרים בגופנו. ייחודיותו של ההורמון מתבטאת בכך שהוא מסוגל לפעול על אותו התא ממנו הופרש, כמו גם על תאים שקרובים אליו או רחוקים ממנו ע״י העברה של זרמים בדם. כאן מתחילות פעולות הבנייה והפירוק של השרירים שלנו אחרי אימון.למעשה, ההורמון בד״כ מופרש באמצעות גירוי או שינוי המתרחש בגוף,במקרה שלנו - אימון  כוח אינטנסיבי.

 

נתייחס לכמה הורמונים אנאבוליים חשובים בגופנו.

 

-אינסולין: זהו הורמון אנאבולי אשר מופרש מתאים בלבלב.האינסולין אחראי על ויסות רמת הסוכר בדם.לאחר שמתבצעת עלייה ברמת חומצות האמינו או ברמת הגלוקוז מופרש האינסולין אשר מכניס אותם לרקמת השריר.אינסולין מופרש בעקבות אכילה של חלבונים ובעיקר פחמימות, למטרת בניית חלבונים וגליקוגן.כתוצאה מפעילות האינסוליןרמת הסוכר בדם יורדת, וההורמון משפיע על תרכובת החלבונים בשריר.

העובדה ש Nitro Core 24מכיל כעשרה סוגי חלבונים שונים,ביניהם חומצות אמינו של חלבון מי גבינה הידרוליאזט, חומצות אמינו של גלוטמין, חלבון חלב מבודד, חלבון ביצה, חלבון הקלציום קזיאנט ועוד, גורמת לריכוז של חומצות אמינו שונות בשילוב של פחמימות (בדרך כלל אימון כוח מוריד את רמת האינסולין בדם) לפני, במהלך ואחרי האימון מה שגורם להשגת אפקט אנבולי מרבי ככל הניתן על רקמת השריר.

 

- טסטוסטרון:חלק ממשפחת ה״הורמונים הסטרואידיים״. אלו הורמונים  אשר מיוצרים מהכולסטרול שבגופנו. הטסטוסטרון מיוצר במינונים גבוהים יחסית באשכי הגבר ובשחלות האישה. קיימים ספורטאים אשר נוטים להשתמש בהורמון זה על מנת לשפר את ביצועיהם, שימוש זה נחשב כסם לא חוקי בכל העולם. למעשה זהו אחד ההורמונים האנאבוליים העצימים בגוף והוא אחראי באופן ישיר להגדלתן של מסת השריר והעצמות בגופנו. בכדי ליצור אפקט אנאבולי מספיקה כמות קטנה ממנו. ידוע שאימוני כוח והתנגדות מעלים את ריכוז ה טסטוסטרון בפלזמה (נוזל הדם).

הוספת  ניטרו קור 24 לתפריט התזונה שלנו באופן קבוע תייעל את יצירת האפקט האנאבולי של הטסטוסטרון בשריר ע״י קבלה של סוגי חלבונים רבים ושונים, שיפור הכוח במנגנון בקרתי והפעלת הגנים אשר אחראים על הגדלתה של מסת השריר.

 

- GH - הורמון הגדילה:זהו הורמון הנחשב מסובך יחסית מבחינת בקרה מטאבולית היות והוא גם אנאבולי (בונה) וגם קטבולי (מפרק) בו זמנית. הורמון זה מופרש מבלוטת יותרת המוח, תוך כדי קבלת גירויים שונים לדוגמא גירוי מהקיבה (רעב), גירוי עקב ירידה ברמת הגלוקוז בדם ועוד. הורמון הגדילה נחשב להורמון מתח המופרש בתגובה לגירויים אלו. תפקידו הוא לפרק את השומנים וליצור גלוקוז על מנת להעלות שוב את רמתו בדם. פעולתו של ההורמון מונעת פירוק חלבונים וגליקוגן ולוקחת אנרגיה משומנים ע״י פירוקם.

 

מאמצים  גופניים, אימוני התנגדות וכוח גורמים לעליה דרסטית בריכוזי הורמון הגדילה וצורותיו. שימוש קבוע של Nitro Core 24מגביר יצירה של חלבונים בגוף, מעלה את אחוז הורמון הגדילה ובכך מעלה קליטה יעילה יותר של חומצות אמינו בשריר לקבלת אימון אפקטיבי יותר.

 


מחיר רגיל:
399 ₪
מחיר מבצע:
299  ₪