משלוח חינם תמיד בכל הזמנה  |     עסקה בטוחה: התחרטת? תחזיר!

התחברות למועדון VIP

מייל:

סיסמא:

שכחתי סיסמא
לא VIP? לחץ להצטרפות בחינם!
סל הקניות שלי ערוך סה"כ: 0   ₪ לקופה
 
 

חדשות ומבצעים

כתבות

ספרו עלינו

פרו קומפלקס גיינר

פרו קומפלקס גיינר
מחיר רגיל:
699 ₪
מחיר מבצע:
249 ₪  משלוח חינם
 
מותג:  Optimum Nutrition
כמות: 2.3
זמן אספקה: 3 ימי עסקים עם שליח
פרו קומפלקס גיינר

 
 

פרו קומפלקס גיינר - הגיינר היחיד עם כמות כזו של פחמימות מורכבות

 

פרו קומפלקס גיינר הוא אבקת גיינר חדישה המיוצרת ע״י חברת Optimum Nutrition, אחת מהחברות המומלצות ביותר בכל הנוגע לתוספי תזונה, אבקות חלבון וגיינרים לספורטאים. הדבר החשוב ביותר בבחירת גיינר הוא להבין את הכמויות של החלבון ושל הפחמימה הנמצאות בכל מנת הגשה. למה זה חשוב? קיימים גיינרים עם יחס חלבון פחמימה אשר עלולים, אם לא נקפיד על כמויות נכונות, במקום להעלות את מסת השריר ואת המשקל הדרוש, לגרום לנו להשמין. פרו קומפלקס גיינר היא אבקה בה יחס החלבון פחמימה הוא מושלם והיא מסייעת לעלייה בטוח במסת השרירים מבלי להעלות אחוזי שומן שאינם רצויים.

 

יתרונותיה של אבקת פרו קומפלקס גיינר

 

 פרו קומפלקס גיינר מעלה מסת שריר נקייה ללא עלייה באחוזי שומן מיותרים.

 הקלוריות אותן אנו צורכים מפרו קומפלקס גיינר מגיעות מחלבונים ומפחמימות מורכבות ולא מסוכרים פשוטים.

 אבקת פרו קומפלקס גיינר מכילה כמות גבוהה של פחמימות מורכבות איכותיות.

 פרו קומפלקס גיינר מכילה תערובת של חלבונים איכותיים המאפשרים ספיגה אופטימאלית של חומצות האמינו בשרירים בכל זמן סביב האימון.

 פרו קומפלקס גיינר מצוינת לצריכה בכל שעות היום.

 טעמה עשיר והיא מתערבבת בקלות רבה.

 

מה ההבדל בין פחמימות פשוטות לפחמימות מורכבות?

 

המילה הנרדפת לפחמימה היא סוכר. אבל האם יש הבדל בין הפחמימות השונות? התשובה היא בהחלט כן!. תפקידן של הפחמימות, הוא לספק לגוף שלנו אנרגיה, דלק, כוח. בלי סוכר בגוף לא נוכל להתקיים, המוח לא יוכל לתפקד וגופנו ייחלש בהדרגה. ההבדל הוא בין סוגי הפחמימות השונות. פחמימות פשוטות למשל הן פחמימות שנחשבות לסוכר רגיל הנמצא בדבש, בממתקים, בפירות ובמוצרי החלב. כאשר אנו צורכים פחמימה פשוטה, הסוכר עולה במהירות ולאחר מכן יורד. כשאנו צורכים פחמימה פשוטה, אמנם אנו מקבלים אנרגיה זמינה, אך הבעייתיות בכך היא שתחושת השובע מתפוגגת במהירות. בנוסף צריכה של פחמימה פשוטה מפרישה אינסולין בכמות גדולה, זאת משום שצריך להכניס את כל הסוכר שהוזרם לתאים. לעומת זאת כשאנו צורכים פחמימות מורכבות, אותן מכילה אבקת פרו קומפלקס גיינר אנו זוכים לפירות איטי יותר ועלייה מבוקרת של הסוכרים בדם. כתוצאה מכך אנו נשארים שבעים זמן רב יותר. פחמימות מורכבות נחשבות לבריאות יותר פחמימות פשוטות. מדוע? לפחמימות מורכבות יש ערך גליקימי נמוך אשר מעלה את רמות הסוכר בדם בצורה מבוקרת. צריכה של פרו קומפלקס גיינר מספקת לגוף כמו פחמימות מורכבות אופטימאלית שלא תמצאו באף אבקה אחרת.

 

מדוע טוב לשלב באבקת גיינר מספר חלבונים יחד?

 

אבקת פרו קומפלקס גיינר, משלבת בתוכה 6 חלבונים שונים ביניהם: חלבון מבודד איזולט, חלבון ביצה וחלבון הקזאין. שילוב של מספר חלבונים באבקה אחת גורם לרמת ספיגה אופטימאלית ולאימון אותו ביצענו להפוך מעוד אימון רגיל, לאימון אפקטיבי בעל תוצאות מקסימאליות להעלאת מסת השריר. בנוסף שילוב חלבונים באבקת פרו קומפלקס גיינר מעשיר את התאים בהורמונים. חלבון מי הגבינה בפרו קומפלקס גיינר גורם לספיגה וכניסה מהירה של חומצות אמינו לשרירים בתום האימון. חומצות אלו מתקנות את רקמות השרירים ההרוסות ומעודדות את תהליך הסנתוז של החלבונים.

 

באבקת פרו קומפלקס גיינר שילוב נכון של חלבון מי הגבינה המספק ספיגה מהירה, יחד עם חלבון הקזאין אשר מתפרק לאט יותר. זאת, בנוסף להזרמה של חומצות האמינו במנגנון השהייה לדם, הופך את פרו קומפלקס גיינר לאבקה המספקת איזון אופטימלי בין מניעה של פירוק רקמות השריר בזמני מנוחה (במיוחד בשינה), לבין שיקום של השריר לאחר האימון.

 

אולי יהיו מעוניינים גם באבקת חלבון פרו קומפלקס.


2.3
מחיר רגיל:
699 ₪
מחיר מבצע:
249  ₪