אפשרות משלוח אקספרס מהיום להיום ❤️ לפרטים
שירות לקוחות: 03-6485501
שירות לקוחות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
סך הכל
כניסה לחשבון שלי

Rosh Hashana 2021

הלבנת שיניים ביתית | קרסט

חסר בארץ
חסר בארץ
חסר זמנית
משלוח חינם
חברי מועדון צוברים 5%
חברי מועדון צוברים 5% מקנייה זו כנקודות למימוש בקנייה הבאה
 • מותג:
 • אישורים: מיוצר ברישיון משרד הבריאות, עומד בתקן GMP
 • כמות: 40 מדבקות

Crest 3D White White strip- ערכת הלבנת שיניים ביתית

רבים מאיתנו חולמים על שיניים לבנות, בוהקות ואסתטיות, המעניקות לנו תחושת ביטחון ומראה נוצץ. השיניים נמצאות במיקום מרכזי בפנים וכל חיוך קטן חושף אותן לכל. בשנים האחרונות החלו היצרניות המובילות לייצר מדבקות של הלבנת שיניים ביתית המספקות את התוצאה תוך זמן קצר יחסית. הלבנת שיניים רגילה, אותה מבצעים דרך הרופא המטפל נחשבת ליקרה ודורשת זמן, סבלנות רבה ולעתים מלווה בתופעות לוואי ובכאבים. לעומת זאת, הלבנת שיניים ביתית באמצעות שימוש במדבקות של חברת Crest מתבצע בקלות, במהירות, ללא כאבים ובמחיר שווה לכל נפש.

היתרונות שבשימוש מדבקות להלבנת שיניים מסוג Crest 3D White White strip

 • קל, נגיש ופשוט לשימוש ביתי במשך 20 יום בלבד.
 • ניתן לראות שינוי תוך 3-4 ימים בלבד.
 • ערכת ההלבנה מספיקה לזמן רב ואין צורך ביותר משני טיפולים בשנה שלמה.
 • הריכוז של החומר המחמצן במדבקות להלבנת שיניים נמצא בריכוזים נמוכים יותר, מאשר הלבנת שיניים אותה מבצעים דרך המרפאה. הלבנה מסוג זה פוגעת באיכות השיניים לטווח הארוך וכלן מדבקות להלבנת שיניים מומלצות יותר.
 • אלפי משתמשים בארה״ב טוענים כי מדובר בהצלחה מסחררת ובמהפכה בתחום הלבנות השיניים.

מדבקות להלבנת שיניים - איך זה עובד

לפני שאתם מתחילים בתהליך ההלבנה, מומלץ לצלם את השיניים בכל יום בכדי שתוכלו להתרשם מהתוצאה. ערכת מדבקות להלבנת שיניים של חברת Crest, מכילה בתוכה 20 אריזות. בכל אריזה יש שתי מדבקות, האחת ארוכה וצרה לשיניים העליונות, והשנייה קצרה ורחבה לשיניים התחתונות. מדבקות להלבנת שיניים מתאימות לכל מי שיש לו שיניים טבעיות, ההלבנה איננה עובדת על כתרים. חשוב לציין כי מדבקות של הלבנת שיניים ביתית יוצרות רגישות מוגברת בשיניים ותחושת חוסר נוחות למספר ימים. הרגישות חולפת בהדרגתיות, ולאחר הטיפול נעלמת לחלוטין. את ההלבנה באמצעות מדבקות להלבנת שיניים חשוב לבצע בשילוב של צחצוח באמצעות משחת שיניים המיועדת לחניכיים רגישות.

הוראות שימוש בערכה ביתית להלבנת שיניים

בכל ערכה תוכלו למצוא 20 מעטפות המכילות 2 פסי הדבקה אחד לשיניים העליונות ואחד לתחתונות. יש להשתמש במעטפה אחת כך שהפס הארוך מיועד לשיניים העליונות והפס הקצר מיועד לשיניים התחתונות. זמן השימוש הוא על בסיס יומי כך שבכל יום יש להשתמש במעטפה אחת למשך 30 דקות.

שלב ראשון - קילוף הפסים

 • הוצא את המדבקות מהאריזה.
 • לתוצאות מירביות - עדיף שלא לצחצח שיניים מייד לפני השימוש.

שלב שני - הדבקה

 • הדבק את פסי ההלבנה (הצד הדביק על גבי השן) לאורך קו החניכיים.
 • קפל את פס ההדבקה שנותר לחלק האחורי של השיניים.

שלב שלישי - הסרה

 • השאר את הפסים למשך 30 דקות בלבד (לא יותר).
 • לאחר 30 דקות הסר את המדבקות.
 • במידה ונשאר מעט ג'ל על השיניים - פשוט נגב אותן מעט.

לסיכום, השוק מציע אין ספור של מוצרים להלבנת שיניים החל ממשחות שיניים מיוחדות, שטיפות מי פה וכדומה. במידה ואתם מחפשים ערכה להלבנת שיניים ביתית, שימוש במדבקות להלבנת שיניים של חברת Crest מביא לתוצאות ובסוף הטיפול תוכלו ליהנות מחיוך מושלם, שיניים לבנות ומראה אסתטי ונאה.

יתכן ובימים הראשונים לאחר הטיפול תתכן רגישות קלה בשיניים

הלבנת שיניים ביתית - לשיניים לבנות לאורך זמן

שיניים לבנות סמל לאסתטיקה, ניקיון ורבים מאיתנו חולמים על מראה שכזה. קיימת חשיבות גבוהה לטיפוח השיניים שלנו ביומיום ויש כאלה שיטענו על עצמם כאובססיביים לגבי השיניים שלהם. יחד עם זאת, כולנו שותים קפה, תה, מדי פעם משקאות אשר צבועים בצבעי מאכל, אוכלים שוקולד ושאר מזונות הגורמים לאפקט הלבן והבוהק ללכת לאיבוד.

אחד הפתרונות היותר מוצלחים בשנים האחרונות שהוכיח את עצמו בארה״ב וכבש את תושביה בסערה הוא ערכת הלבנת שיניים ביתית. בעוד ביצוע הלבנת שיניים במרפאת השיניים נחשב יקר, מסורבל ולעתים גם ארוך במיוחד, בעזרת ערכת הלבנת שיניים ביתית שפותחה ויוצרה על ידי חברת Crest, עם קצת סבלנות, התמדה ורצון טוב, תוכלו להנות ממראה שיניים לבן, בוהק ואסתטי בדיוק כמו שאתם חולמים.

מדוע חשוב לנו לשמור על מראה שיניים אסתטי

ובכן, רובנו עובדים מול אנשים. נוכחים בפגישות, מדברים מול אנשים ולכן הפנים שלנו הן מה שמייצג אותנו בפני הקהל מולו אנו עומדים בכל יום. השיניים נמצאות במרכז הפנים ולכן כל הבעת פנים שאנו עושים (בעיקר חיוך), חושפת את השיניים שלנו לעיני כל. מסיבה זו ומסיבות אישיות רבות נוספות, אנו מעוניינים להשיג מראה שיניים לבנות, בוהקות ואסתטיות. כעת, ניתן לעשות זאת בעזרת הערכה המדהימה המכונה Crest 3D White Strip.

אז איך זה בעצם עובד

כל מה שצריך לעשות על מנת להשתמש ב- Crest 3D White Strip הוא לפנות לעצמכם כמה דקות בכל יום. בכדי לעקוב אחר התוצאות, תוכלו לצלם את השיניים שלכם במהלך התהליך, עדיף פעם אחת לפני שהתחלתם, פעמיים נוספות בזמן התהליך ופעם אחרונה בסוף ההלבנה. ערכת שיניים להלבנה ביתית מכילה 20 אריזות ובכל אריזה יש שתי מדבקות. מדבקה אחת ארוכה וצרה יותר, לכן תתאים במבנה שלה לשיניים העליונות שלנו בעוד המדבקה השנייה רחבה וקצרה יותר, לכן נדביק אותה על השיניים התחתונות. חשוב לציין שבמהלך תהליך ההלבנה הביתית, תחושו רגישות וחוסר נוחות לכמה ימים, אך תופעת לוואי זו ידועה ונפוצה בכל סוג של הלבנה ותחושה זו חולפת בהדרגה. חשוב מאוד לשלב עם תהליך ההלבנה צחצוח באמצעות משחת שיניים המיועדת לחניכיים רגישות, זאת משום שפעילות ההלבנה עלולה להוביל לרגישות בחניכיים. כאמור, כל ערכה מכילה 20 אריזות ובכל יום עליכם לפתוח אריזה אחת ולהדביק שתי מדבקות, אחת לשיניים העליונות ואחת לתחתונות למשך 30 דקות.

לאחר שעברו 30 דקות, הסירו את המדבקות ובמידה ונשאר לכם ג׳ל על השיניים, נגבו אותו. את הצחצוח מומלץ לבצע לפני שאתם עושים את ההלבנה היומית ולא אחרי.

יתרונות לביצוע הלבנת שיניים ביתית:

 • נוחה, קלה ופשוטה לשימוש.
 • מחיר אטרקטיבי במיוחד.
 • תוצאות נשארות לאורך מזמן.

תכולה: 40 מדבקות

X
הבריאות שלך בידיים טובות