כל אחד יודע שבכדי לרדת במשקל מומלץ מאוד לשלב פעילות גופנית. הפעילות הגופנית ממריצה את תנועתיות מערכת העיכול ומסייעת בזירוז חילוף החומרים מה שמעודד ירידה במשקל ושריפה מוגברת של קלוריות. מנגד, פעילות גופנית מכל סוג שהוא מעלה את הדופק וגורמת להוצאת אנרגיה המעודדת שריפת קלוריות.

יחד עם זאת, יש אנשים רבים שלא עושים ספורט: אין להם זמן, הם מתקשים, הם לא אוהבים את זה, הם לא מתחברים לשום ספורט, מבחינה בריאותית הם לא מסוגולים ובכל זאת אותם אנשים שואלים את עצמם שוב ושוב, כיצד לשרוף קלוריות בלי ספורט… אז כן, אפשר להגדיל את שריפת הקלוריות היומית על ידי כמה פעולות פשוטות שיכולות לסייע לנו בתהליך הירידה במשקל, בשריפת אחוזי השומן ובצמצום ההיקפים.

יותר חלבון, פחות פחמימה

פחמימות בכמות מעבר למה שהגוף צריך הופכות לסוכרים ומשם לשומנים ונאגרות בתאי השומן בגוף שלנו. אם נקפיד לצרוך בכל ארוחה יותר חלבון ופחות פחמימה, נוכל לתרום לתהליך שריפת קלוריות מוגברת בזמן מנוחה שכן לגוף יותר קשה לעכל חלבונים מאשר פחמימות והוא דורש לכך אנרגיה מוגברת.להזמנה ישירה של שורפי שומן טבעיים - לחצו כאן


ליפו מקס - פורמולה צמחית ייחודית המסייעת בתהליך שריפת הקלוריות

הליפו מקס הינו תוסף תזונה ייחודי שפותח במיוחד עבור מי שרוצה לרדת במשקל גופו, לצמצם את אחוזי השומן ומיוצר על בסיס רכיבים טבעיים בלבד ביניהם חומצת שומן מסוג CLA, תמציות תה ירוק, קפאין ותמציות של פרי הגווארנה. הליפו מקס המכיל את אותה חומצת שומן שהגוף לא מסוגל לייצר בעצמו מסייע למנוע מעבר של אנזימים אשר מעודדים אחסון של תאי השומן בגוף וכך מאפשר לגוף לנצל את השומנים הללו כמקור אנרגתי. בנוסף, הליפו מקס מעודד פעילות מוגברת של מערכת העיכול, מסייע לזרז את תפקודה ותורם לתהליך שריפת השומן בזמן מנוחה מבלי לפגוע במסת השריר.

פעולות פשוטות של היום יום

דבר נוסף שאפשר לעשות בכדי לשרוף יותר קלוריות זה כמה פעולות פשוטות. הראשונה, היא פשוט ללכת ברגל יותר כלומר להגדיל את הצעדים שלנו, מבלי לעשות ספורט. למשל, לעשות עוד סיבוב עם הכלב, כל חמש דקות שורפות עוד קלוריות, לחנות את הרכב רחוק יותר וללכת קצת יותר לכיוון הבית או המשרד, לרדת מעט רחוק יותר מהאוטובוס או המונית, לקיים יותר יחסים אינטימיים עם בן הזוג, לבשל יותר ולעשות עוד כל מיני פעולות שמזיזות את הגוף מצד אחד ושורפות קלוריות מצד שני.

אז כן, אפשר לשרוף קלוריות בלי לבלות 10 שעות שבועיות בחדר הכושר, במסלול הריצה בפארק או בבריכת השחייה ועדיין לרדת בצורה הדרגתית ומאוזנת במשקל.


להזמנה ישירה של שורפי שומן טבעיים - לחצו כאן