אפשרות משלוח אקספרס מהיום להיום ❤️ לפרטים
שירות לקוחות
שירות לקוחות
סל הקניות
סגירה
שם מוצר
כמות
סך הכל
התחרטתם? תחזירומחזירים בקלות תוך 30 יום ומקבלים
החזר כספי מלא >>
X

ניתן להחזיר תוך 30 יום כל מוצר שניקנה בטבע בריא באריזתו המקורית מבלי שנפתחה ולקבל את כל הכסף בחזרה. למעט מוצרים אינטימיים שלא ניתן להחזיר על פי חוק.

בלי זיכויים! בלי שוברים! בלי תנאים! בלי שאלות! פשוט כסף בחזרה!

כתובת להחזרות: ת.ד. 13107 תל אביב 6113002

יש לתאם את החזרת המוצר עם שירות הלקוחות בטלפון: 03-6485501

ההחזרות יבוצעו בכפוף לתקנון.

כניסה לחשבון שלי

Love 2023 881x142new 2

רב מכר

מגנזיום ליפוזומלי | נוטרי די

מגנזיום בטכנולוגיה ליפוזומלית שהוכחה מחקרית כיעילה והטובה ביותר מכל סוגי המגנזיום.
מכיל מגנזיום ציטראט ומגנזיום ביסגליצינאט לספיגה אופטימלית.
כמוסות המכילות אבקה ללא צורך בקירור וללא חומרים משמרים.
כל כמוסה מכילה את ריכוז המגנזיום הגבוה ביותר שקיים היום.
בעל זמינות ביולוגית גבוהה ביותר.
מגנזיום בטכנולוגיה ליפוזומלית שהוכחה מחקרית כיעילה והטובה ביותר מכל סוגי המגנזיום.
מכיל מגנזיום ציטראט ומגנזיום ביסגליצינאט לספיגה אופטימלית.
כמוסות המכילות אבקה ללא צורך בקירור וללא חומרים משמרים.
כל כמוסה מכילה את ריכוז המגנזיום הגבוה ביותר שקיים היום.
בעל זמינות ביולוגית גבוהה ביותר.
1+1 מתנה
מחיר באתר
2 ב-
149.90
מחיר רגיל
298
מחיר באתר
חברי מועדון צוברים 5%
חברי מועדון צוברים 5% מקנייה זו כנקודות למימוש בקנייה הבאה
 • מותג:
 • אישורים: מיוצר ברישיון משרד הבריאות, עומד בתקן GMP
 • כשרות: כשר למהדרין בהשגחת הבד"ץ חוג חתם סופר בני ברק
 • כמות: 60 + 60 טבליות מתנה
 • תוקף מוצר: 01/2027

הסדרה הליפוזומלית של נוטרי די | טבע בריא

מגנזיום ליפוזומלי של נוטרי די

 • כמוסות מגנזיום בטכנולוגיה ליפוזומלית לספיגה היעילה והטובה ביותר
 • פורמולה מתקדמת של מגנזיום ציטראט ומגנזיום ביסגליצינאט בעלי זמינות ביולוגית גבוהה לספיגה אופטימלית
 • בריכוז הגבוה ביותר - 700 מ"ג מגנזיום בכל כמוסה – 115 מ"ג אלמנטלי
 • ללא צורך בקירור וללא חומרים משמרים
 • 100% טבעוני - רכיבים טבעיים בלבד, ללא חומרים מן החי
 • מיוצר בטכנולוגיה המייעלת ומאיצה את תהליך ההפקה של החומר הפעיל שבמגנזיום בצורה מבוקרת ומאוזנת
 • חומרי הגלם נבדקו בתקנים המחמירים בעולם על מנת להבטיח את טיבם ואיכותם
 • ללא תוספת סוכר
 • כמוסות צמחיות ללא גלוטן מתפרקות בקלות

אופן השימוש

 • 1-2 כמוסות ביום עם כוס מים.
 • מינון מקסימלי לצריכה יומית: 2 כמוסות ביום.

חשוב לדעת

 • ליעילות ההשפעה יש להקפיד לקחת את התוסף במינון המומלץ ולאורך זמן.
 • ילדים, נשים הרות ומניקות - לפני השימוש במוצר יש תמיד להיוועץ ברופא המטפל.
 • מדובר בתוסף מזון ולא בתרופה ולכן המינון אינו יכול להיות מדויק כיוון שמשקל הגוף, הגובה, חילוף החומרים והמצב הבריאותי שונים מאדם לאדם. לכן מומלץ להיות קשובים לגוף ולשנות את המינון בהתאם לתגובת הגוף.

מינרלים ליפוזומליים

המינרלים הסטנדרטיים עוברים דרך מערכת העיכול ומתחילים להתפרק עוד לפני שהם מגיעים לתאים, ובכך מאבדים חלק ניכר מהיתרונות שלהם. ואילו המינרלים הליפוזומליים, הנחשבים לטובים ביותר, חודרים ישירות לתאים, מה שגורם לעלייה דרמטית בריכוזם בדם ולשיפור משמעותי בתהליך הספיגה שלהם.

מחקרים מראים כי מגנזיום ליפוזומלי נספג בתאים בצורה טובה יותר ממגנזיום רגיל [1].

היתרון במגנזיום ליפוזומלי בכמוסות

בעבר, המינרלים הליפוזומליים היחידים היו בנוזל על בסיס מים בלבד, ולכן עם כל היתרונות הגדולים של הטכנולוגיה האדירה הזו הם היו לא יציבים. עקב הנטייה הגבוהה להתחמצנות הם היו מתקלקלים מהר ומאבדים כמעט את כל יעילותם.


באמצעים הטכנולוגיים הקיימים היום ניתן ליישם את הטכנולוגיה הליפוזומלית על המינרלים בכמוסות המכילות אבקה, וכך לשמור על יציבותם ויעילותם לאורך זמן.

על הטכנולוגיה הליפוזומלית

הטכנולוגיה הליפוזומלית היא חלק מתחום הננו-רפואה, המתמקד בשימוש באמצעים זעירים למניעה, אבחון וטיפול בבעיות בריאותיות. הטכנולוגיה הליפוזומלית חשובה במיוחד כשמדובר במינרלים ספציפיים, מכיוון שמחקרים מראים שהיא משפרת את פירוק החומר הפעיל שבמינרל ומגדילה את יכולת הספיגה שלו בתאים. כתוצאה מכך, יעילות המינרל עולה [1].

מהו ליפוזום

ליפוזומים הם בעלי מבנה כדורי שהוא חיקוי של קרומי התאים השומניים בגוף. כשהמינרל נעטף בליפוזום הכדורי-שומני, זה משפר את יכולתו להגיע אל תאי הגוף ולחדור אליהם. המעטפת הליפוזומלית מבטיחה ספיגה יעילה של המינרל והגעתו לאברי המטרה בלי להתפרק בדרך, כדי לאפשר ניצול מקסימלי של המינרל בגוף.

זמינות ביולוגית גדולה יותר

זמינות ביולוגית של מינרל פירושה היחס באחוזים בין כמות החומר הפעיל שאנו נוטלים לבין הכמות האמיתית שלו שמגיעה למחזור הדם. ככל שהזמינות הביולוגית של תוסף תזונה גדולה יותר, יעילותו בגוף גדולה יותר. הזמינות הביולוגית של מינרל הנלקח דרך הפה נמוכה מ-100%, כי חלק ממנו נספג במערכת העיכול ומתפרק בה עוד לפני שהוא מגיע למחזור הדם. המחקרים מראים שהמעטפת הליפוזומלית מגדילה בעשרות אחוזים את זמינותו הביולוגית של המגנזיום על ידי כך שהיא מונעת ממנו להתפרק במערכת העיכול [1].

למה מגנזיום ציטראט וביסגליצינאט?

תוספי מגנזיום שונים זה מזה בזמינותם הביולוגית, כלומר ברמת הספיגה שלהם ורמת השימור של המגנזיום בגוף.


מחקרים מראים שמגנזיום ציטראט ומגנזיום ביסגליצינאט הם המומלצים ביותר כי הם בעלי זמינות ביולוגית גבוהה ביותר - מה שמגביר את ריכוז המגנזיום בדרכי העיכול, ומשפר את ספיגתו באברי המטרה [8] [9] [10].

 

המידע שלפניך הינו מידע מקצועי המבוסס מחקרית לצרכי העשרה על תכונות מינרלים בצורתם הטבעית, לפי המידע העדכני הקיים בנושא כיום בעולם. יובהר כי המידע מתייחס לרכיבים באופן כללי ואינו מתייחס לתוסף תזונה זה או אחר, ואיננו מהווה המלצה לצריכתם בין אם בצורתם הטבעית ובין אם באמצעות תוסף תזונה כלשהו.

על מינרל המגנזיום

מינרל המגנזיום זכה לכינוי "מינרל החיים" כי הוא אחד המינרלים החיוניים ביותר לגוף, וממלא תפקיד מרכזי במאות תהליכים כימיים ואנזימטיים.

על פי ההערכות של מומחים במשרד הבריאות, למעלה מ-60% מהאוכלוסייה בישראל סובלים מחוסר במגנזיום, והאחוזים עולים ככל שהגיל עולה [2].

הסיבה לכך היא שרוב מי השתייה בארץ הם מותפלים ומכילים ריכוזים אפסיים של מגנזיום ומינרלים, וגם המים המשמשים להשקיית גידולים למאכל הם ברובם מותפלים. גורמים נוספים למחסור במגנזיום הם חשיפה לשמש ואיבוד מגנזיום בזיעה, מצבי מתח ולחץ ומתח ממושכים, מזון מתועש, עלייה בגיל, צריכת תרופות ומחלות נלוות כמו סוכרת.

מסיבות אלה, למרבית הישראלים יש מחסור במגנזיום.

מחקרים מראים כי למגנזיום יש תפקיד חשוב בשמירה על תפקודו התקין של הלב ואיזון לחץ הדם [3].  


מחקרים נוספים מראים שמגנזיום יעיל באיזון מערכת העצבים, הפחתת לחץ וחרדה ושיפור השינה [5] [6].


עוד נמצא במחקרים כי מגנזיום לוקח חלק בתהליכי בנייה וחידוש של תאי השריר, ושהוא תורם למניעת התכווצויות שרירים ומזרז התאוששות לאחר אימון [4].

על פי המחקרים, נשים בהריון זקוקות ליותר מגנזיום מהרגיל, כי מינרל המגנזים הוא מרכיב חיוני גם להתפתחות השלד והתאים של העובר וגם לבריאותה של האם ההריונית [7].


להלן המחקרים הרלוונטיים. תמיד מומלץ לקרוא ולהתרשם מהמידע:

מחקרים

[1] Ko J, Yoo C, Xing D, Gonzalez DE, Jenkins V, Dickerson B, Leonard M, Nottingham K, Kendra J, Sowinski R, et al. Pharmacokinetic Analyses of Liposomal and Non-Liposomal Multivitamin/Mineral Formulations. Nutrients. 2023; 15(13):3073. Doi: 10.3390/nu15133073. 
[2] דיקלה דהן שריקי, רבקה גולדשמיט, עירית הן .צריכת חסר של מגנזיום והצורך בהוספתו למי שתייה.

[3] Banjanin N, Belojevic G. Changes of Blood Pressure and Hemodynamic Parameters after Oral Magnesium Supplementation in Patients with Essential Hypertension-An Intervention Study. Nutrients. 2018 May 8;10(5):581. doi: 10.3390/nu10050581. PMID: 29738504; PMCID: PMC5986461.
[4] Reno AM, Green M, Killen LG, O'Neal EK, Pritchett K, Hanson Z. Effects of Magnesium Supplementation on Muscle Soreness and Performance. J Strength Cond Res. 2022 Aug 1;36(8):2198-2203. doi: 10.1519/JSC.0000000000003827. Epub 2020 Oct 1. PMID: 33009349.
[5] Gisèle Pickering, André Mazur, Marion Trousselard et al. Magnesium Status and Stress: The Vicious Circle Concept Revisited. Nutrients. Doi: 10.3390/nu12123672.

[6] Behnood Abbasi, Masud Kimiagar et al. The effect of magnesium supplementation on primary insomnia in elderly: A double-blind placebo-controlled clinical trial. J Res Med Sci. PMID: 23853635. PMCID: PMC3703169.

[7] Debora Porria, Hans K. Biesalski et al. Effect of magnesium supplementation on women's health and well-being. NFS Journal. Doi: 10.1016/j.nfs.2021.03.003.

[8] Kappeler, D., Heimbeck, I., Herpich, C. et al. Higher bioavailability of magnesium citrate as compared to magnesium oxide shown by evaluation of urinary excretion and serum levels after single-dose administration in a randomized cross-over study. BMC Nutr 3, 7 (2017). Doi: 10.1186/s40795-016-0121-3.
[9] Walker AF, Marakis G, Christie S, Byng M. Mg citrate found more bioavailable than other Mg preparations in a randomised, double-blind study. Magnes Res. 2003 Sep;16(3):183-91. PMID: 14596323.

[10] Jennifer W Hartle, Shane Morgan, Tanoya Poulsen. Development of a Model for In-Vitro Comparative Absorption of Magnesium from Five Magnesium Sources Commonly Used as Dietary Supplements. The FASEB Jour. 2016, Vol. 30 Issue 1, April; 128.6-128.6. doi: 10.1096/fasebj.30.1_supplement.128.6.

הדור החכם של תוספי התזונה | נוטרי די

 

הדור החכם של תוספי התזונה | נוטרי די

המלצות גולשים על המוצר

מתן, תל אביב - יפו. קונה מאומת
01.06.24
משך נטילת התוסף: 2-4 חודשים
סיבה: חוסר במגנזיום
"התחלתי לקחת את התוסף בהמלצת רופא משפחה עקב בעיה של מיגרנות חריפה, הייתי סקפטי בתחילת נטילת התוסף אבל כבר אחרי שבוע התחלתי להרגיש יותר טוב ואחרי כמעט חודשיים כבר עם התוסף המיגרנות כמעט הפסיקו לגמרי ואם ישנם זה אז היקף הכאב נסבל "
חיים, ראשון לציון. קונה מאומת
27.03.24
משך נטילת התוסף: 5 חודשים ומעלה
סיבה: התכווצויות שרירים
"ניסיתי את כל סוגי המגנזיום הקיימים עד שהגעתי למגנזיום הזה. ללא ספק הכי טוב. ההתכווצויות ירדו לאפס ואני ישן לילה שלם רצוף"
ליאל, ראשון לציון. קונה מאומת
28.12.23
משך נטילת התוסף: 2-4 חודשים
סיבה: תמיכה בתפקוד שרירים ומערכת עצבים.
"התוסף מגנזיום ליפוזומלי של נוטרי די שאני משתמש בו משפר תחושת רוגע, תפקוד שרירים ומנטאלי. אני מרגיש חיזוק ושיפור באנרגיה יומית."
סוניה רוטשטיין, רמת השרון . קונה מאומת
13.12.23
משך נטילת התוסף: 5 חודשים ומעלה
סיבה: היתכווציות שרירים לאחר ספורט
"אני צורכת את המגנזיום הליפוזומלי של נוטרי די בגלל התכווצויות שרירים לאחר פעולה ספורטיבית גם צורכת לפני השינה כי זה עוזר לשינה טובה יותר. מומלץ לאנשים שצורכים סידן לקחת גם מגנזיום. חברה מעולה מחירים טובים בהחלט .שרות מצוין המוצר מגיע מהר "
המלצות נוספות >
X
הבריאות שלך בידיים טובות