אפשרות משלוח אקספרס מהיום להיום ❤️ לפרטים
שירות לקוחות
שירות לקוחות
סל הקניות
סגירה
שם מוצר
כמות
סך הכל
התחרטתם? תחזירומחזירים בקלות תוך 30 יום ומקבלים
החזר כספי מלא >>
X

ניתן להחזיר תוך 30 יום כל מוצר שניקנה בטבע בריא באריזתו המקורית מבלי שנפתחה ולקבל את כל הכסף בחזרה. למעט מוצרים אינטימיים שלא ניתן להחזיר על פי חוק.

בלי זיכויים! בלי שוברים! בלי תנאים! בלי שאלות! פשוט כסף בחזרה!

כתובת להחזרות: ת.ד. 13107 תל אביב 6113002

יש לתאם את החזרת המוצר עם שירות הלקוחות בטלפון: 03-6485501

ההחזרות יבוצעו בכפוף לתקנון.

כניסה לחשבון שלי

בעיות עיכול

העיכול הוא אחד הפעולות החשובות בגוף.

 

לאחר שהקיבה מפרקת את מה שאנחנו אוכלים, מערכת העיכול מתחילה לקחת מהתזונה את הרכיבים החיוניים לגוף ולהשתמש בהם לצורך בנייתו התקינה.

 

מערכת העיכול מפרקת את המזון ויוצרת ממנו אבני בניין, על מנת להזין את כל מערכות הגוף החשובות כמו לב, מוח, כלי הדם והעצמות, ולשמור על בריאותן לאורך זמן.

 

כלומר שלפני שאנחנו מקפידים על אילו ויטמינים ומזונות אנו מכניסים לגוף, אנו חייבים לוודא שכשהם יגיעו למעיים - יהיה מי שיפרק אותן בצורה היעילה ביותר כדי שהם באמת יגיעו לאברי המטרה.

 

לפועלים שלנו במעיים קוראים חיידקים - והסוג שלהם הוא פרוביוטי. לכן על מנת להשיג פעילות מעיים תקינה, חשוב שנוודא כל הזמן שיש שם חיידקים פרוביוטיים בכמות האופטימלית שהגוף שלנו צריך.

 

מידע זה מוגש כשירות כללי לצורכי העשרה בלבד לפי המידע העדכני הקיים בנושא בעולם, ואינו מהווה המלצה לצרוך צמחי מרפא או תוסף תזונה כלשהו. למען הסר ספק, מידע זה אינו מתייחס לתוספי תזונה ואינו מיועד לשמש כהמלצה לשינוי או הורדה של תרופה כלשהיא, ואין בו תחליף לייעוץ רפואי.

X
הבריאות שלך בידיים טובות