להזמנות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
מחיר
הבית שלך לחיים בריאים יותר
100% קניה בטוחה
שירות לקוחות 03-6485501
  • קנייה מאובטחת
  • החזר כספי מלא
  • אפשרות תשלום לשליח
  • משלוח מהיר
מורינגה

לאחר שנים רבות שהייתה בשימוש ברפואת המזרח, המורינגה פרצה בסערה לשוק המערבי ותפסה מקום של כבוד גם על מדפי המזון הבריא בישראל. המורינגה נחשבת לסופר פוד ורבים מתייחסים אליה כעץ פלא בעל סגולות בריאותיות יוצאות דופן בכדי להבין האם המורינגה עומדת בהבטחה הבריאותית, פנינו לנטורופתית איריס לייבוביץ'.

"מורינגה היא צמח שנחשב לבעל ערכים תזונתיים רבים החיוניים לגופנו" מספרת לייבוביץ'. "השילוב בין הערכים הגבוהים הוא זה שהופך את המורינגה לסופר פוד כל כך פופלרי" מה שכן, חשוב לדעת שחשוב לחפש את כמוסות מיצוי המורינגה, השוות בערכם פי 10 מהאבקה הרגילה.

מהי מורינגה?

"המורינגה היא עץ אשר במקור גדל באיזורים טרופיים וחצי טרופיים כמו הודו, סרילנקה, אינדונזיה, פיליפינים ודרום אמריקה. היא גדלה יחסית בקלות ולכן יכולה לשרוד גם באדמה חולית יבשה ודלה, ולאחר שעברה גיור בישראל היא ידועה כגדלה נפלא באקלים ובתנאים של הערבה.

הייחוד שלה הוא בעלים - עלי המורינגה מכילים עשרות של תרכובות בעלות נוגדי חמצון שונים, תרכובות הנלחמות בדלקות שונות בגוף, ויטמינים ביניהם ויטמין C, A,E,K,B1,B2, מינרלים ביניהם סידן, ברזל ומגנזיום, חומצות אמינו וחלבונים".

להזמנה ישירה של מורינגה 5000 - לחצו כאן

עץ מורינגה

סגולות המורינגה

"לצמח המורינגה סגולות ותכונות רפואיות רבות. מחקרים מראים כי מדובר בצמח אנטי ויראלי, אנטי בקטריאלי, אנטי אלרגני, משכך כאבים ונוגד חמצון. הצמח יעיל בהפחתה של דלקות, כאבי פרקים והתכווצויות שרירים, יעיל בהורדת רמת הכולסטרול הרע ועוד. צריכה יומיומית של צמח המורינגה תאפשר לגוף להנות מתכונות רפואיות רבות ותחסן אותו מפני זיהומים ומחלות. 

מחקרים רבים נעשו בנושא השפעתה של מורינגה על גידולים סרטניים, מניעת התפחותם והעלאת הרגישות של הגוף בזמן טיפולים כימותרפיים. ממצאים של מחקרים מראים כי לצמח המורינגה תכונות רפואיות אשר מאפשרות לה לסייע במניעת התפתחותם של גידולי סרטניים שונים ולמנוע את התפתחותם. בנוסף נמצא קשר ישיר בין העלאת הרגישות של הגוף בקבלת טיפול כימותרפי לבין שימוש בצמח המורינגה.

גם בטיפול בסוכרת  המורינגה היא מאוד יעילה. אנשים אשר סובלים ממחלת הסוכרת, בעלי נטייה ללחץ דם גבוה, או כולסטרול גבוה ולכן יזכו מיתרונותיו הרבים ומהתכונות הרפואיות של ה מורינגה . צריכה של מורינגה מסייעת לגוף למנוע התנגדות ברמה מסוימת לאינסולין, ולאפשר לסוכר להיכנס לתאים, ובכך להפריש אינסולין ולאזן את רמת הסוכר בדם.

מורינגה מינון מומלץ

"המינון האופטימלי למורינגה הוא כ-10,000 מ"ג ביום, ניתן להגיע למינון זה ע"י נטילת 24 קפסולות של אבקת עלי מורינגה או 2 כמוסות של מורינגה מחוזקת."

מורינגה אבקה וזרעים

כיצד לבחור את כמוסות מורינגה?

"כיום המורינגה הכי מבוקשת היא המורינגה 5000. היכולת האדירה המאפשרת להגיע למינון של 10,000 מ"ג בעזרת 2 כמוסות בלבד הוא יתרון עצום, שמאפשר לנו להעניק לגופנו את כל מה שהוא זקוק.

האקלים הייחודי של איזור הגידול ובנוסף המינרלים שהאדמה העשירה בהן בקרבת ים המלח מאפשרים לגדל מורינגה איכותית מאוד ולהפיק ממנה מיצוי מאוד עשיר עבור תוספי התזונה. אני בדרך כלל ממליצה למטופלים שלי, וגם צורכת בעצמי, את קפסולות המורינגה של נוטרידי. מדובר בחומר גלם שהופק כמובן ממורינגה הגדלה בערבה ונעשים עליו מחקרים רבים בבתי חולים בארץ ובעולם".


להזמנה ישירה של מורינגה 5000 - לחצו כאן

מורינגה תופעות לוואי

"המורינגה נחקרה ונבדקה רבות לאורך השנים. באף אחד מהמחקרים לא הסתמנו תופעות לוואי יוצאות דופן וגם לא קיימת כל סתירה בנטילת אף אחד מחלקי הצמח עם תרופות או תוספי תזונה אחרים. ההשפעות של נטילת הצמח בהחלט בטוחות כל עוד שומרים על המינון הנכון".

לקריאה נוספת על מורינגה בעוצמה פי 10 - לחצו כאן

קרא עוד

כמוסות מורינגה

"את המורינגה ניתן ומומלץ לצרוך בכמוסות. הכמוסות מכילות את המיצוי של הצמח דבר שמאפשר לגוף לקבל ריכוז גבוה של סגולותיו ולספוג אותן בצורה הנכונה".

בעולם כולו ובעיקר במדינות אפריקה מנצלים את תכונותיה הרפואיות של המורינגה לסיוע בטיפול בנשאי HIV שכן הצמח נחשב לאנטי ויראלי.

אנשים אשר חיים עם הנגיף נוטים לפתח ירידה משמעותית בצפיפות העצם. רמת הסידן הגבוהה הנמצאת בצמח המורינגה בשילוב עם ויטמין C מאפשרת ספיגה אופטימאלית ואיזון של רמת צפיפות העצמות. בנוסף לחולים בנגיף ה- HIV קיימים סיכונים נוספים ביניהם סיכויים לחלות בסוכרת ולהידבק בזיהומים שונים היות והמערכת החיסונית שלהם חלשה ביחס לאנשים בריאים. המורינגה מסייעת במניעת הידבקויות ומניעה מחשיפה למחלות וזיהומים שונים, והיא יעילה בחיזוק המערכת החיסונית ובאיזון הגוף".

מורינגה הוא צמח שנחשב לבעל ערכים תזונתיים רבים החיוניים לגופנו. עלי המורינגה מכילים עשרות של תרכובות בעלות נוגדי חמצון שונים, תרכובות הנלחמות בדלקות שונות בגוף, ויטמינים ביניהם ויטמין C, A,E,K,B1,B2, מינרלים ביניהם סידן, ברזל ומגנזיום, חומצות אמינו וחלבונים. כמו כן מיוחסות לצמח המורינגה סגולות ותכונות רפואיות רבות.

הצמח יעיל במניעת התפתחות של תאים סרטניים מזנים שונים, מסייע בהפחתה של דלקות, כאבי פרקים והתכווצויות שרירים, יעיל בהורדת רמת הכולסטרול הרע ועוד. צריכה יומיומית של צמח המורינגה תאפשר לגוף להנות מתכונות רפואיות רבו תחסן אותו מפני זיהומים ומחלות.

מורינגה וסרטן

מחקרים רבים נעשו בנושא השפעתה של מורינגה על גידולים סרטניים, מניעת התפחותם והעלאת הרגישות של הגוף בזמן טיפולים כימותרפיים.

ממצאים של מחקרים מראים כי לצמח המורינגה תכונות רפואיות אשר מאפשרות לה לסייע במניעת התפתחותם של גידולי סרטניים שונים ולמנוע את התפחותם. בנוסף נמצא קשר ישיר בין העלאת הרגישות של הגוף בקבלת טיפול כימותרפי לבין שימוש בצמח המורינגה.

מורינגה וסוכרת

אנשים אשר סובלים ממחלת הסוכרת, בעלי נטייה ללחץ דם גבוה, או כולסטרול גבוה יזכו מיתרונותיו הרבים ומהתכונות הרפואיות של המורינגה.

טיפול טבעי בסוכרת בסיוע מורינגה מסייע לגוף למנוע התנגדות ברמה מסוימת לאינסולין, מה שקורה כאשר חולים בסוכרת ולאפשר לסוכר להיכנס לתאים, ובכך להפריש אינסולין ולאזן את רמת הסוכר בדם, להוריד את רמת הכולסטרול ולחץ הדם בגוף. מורינגה בעלת תכונות רפואיות המאפשרות לגוף למנוע מחלות אשר קורות כתוצאה משלושת הגורמים שצוינו ביניהם טרשת עורקים, מחלות לב וכלי דם, מצב של אירוע מוחי או התקף לב.

מורינגה ונשאי HIV

בעולם כולו ובעיקר במדינות אפריקה מנצלים את תכונותיה הרפואיות של המורינגה לסיוע בטיפול בנשאי HIV שכן הצמח נחשב לאנטי ויראלי.
אנשים אשר חיים עם הנגיף נוטים לפתח ירידה משמעותית בצפיפות העצם. רמת הסידן הגבוהה הנמצאת בצמח המורינגה בשילוב עם ויטמין C מאפשרת ספיגה אופטימאלית ואיזון של רמת צפיפות העצמות.

בנוסף לחולים בנגיף ה- HIV קיימים סיכונים נוספים ביניהם סיכויים לחלות בסוכרת ולהידבק בזיהומים שונים היות והמערכת החיסונית שלהם חלשה ביחס לאנשים בריאים. תכונותיו הרפואיות של צמח המורינגה מסייע במניעת הידבקויות ומניעה מחשיפה למחלות וזיהומים שונים, המורינגה יעיל בחיזוק המערכת החיסונית ובאיזון הגוף.

תגיות:
nutri d banner long newlow

תפריט הבריאות שלך

NUTRI-D SUPPLEMENTS

צעד אחד מפריד בין
הבריאות שבטבע והגוף שלך

לקניה ישירה >
X
הבית שלך לחיים בריאים יותר