תוספי תזונה - משפרים לנו את איכות החיים

בעקבות ייצור של מזון שאינו בריא ההולך וגובר בשנים האחרונות גופנו מקבל פחות ויטמינים, מינרלים וחומרים חיוניים אחרים אליהם הוא זקוק לתפקודו התקין.

תוספי תזונה הם שוק אשר הולך, מתפתח ותוסף תאוצה בעקבות המחסור והקושי שלנו לצרוך רכיבים תזונתיים החיוניים לנו.

צריכה של תוספי תזונה בהתאם לצרכים הספציפיים שלנו מסייעת למנוע מחלות רבות, מחזקת את המערכות השונות בגוף ומשפרת את איכות החיים שלנו בצורה דרסטית.

היתרונות הקיימים בתוספי תזונה

*תוספי תזונה נקיים מכימיקלים, צבעי מאכל, גלוטן, שומנים וחומרים משמרים.

*תוספי תזונה מיוצרים תחת תנאי מעבדה מוקפדים אשר שומרים על רמת איכות גבוהה של המוצר.

*מכילים ריכוזים גבוהים של ערכים תזונתיים, משמשים לצורכי טיפול ומניעה של מחלות ותסמינים.

*תוספי תזונה משנים את תחושת האנרגיה שבגוף, מחזקים את המערכות השונות ומאזנים אותנו.

*בנוסף הם מסייעים להעלאת הריכוז, מפחיתים תחושת לחץ, מאפשרים לנו לישון ומכילים תרכובות שונות של צמחים, ויטמינים ונוגדי חמצון.

*רובם מעלים את רמות הספיגה של הגוף.

*בעלי תכונות אנטיספטיות, אנטי בקטריאליות ואנטי סרטניות.

תוספי תזונה - כל מה שהגוף זקוק לו בצנצנת אחת

רבים מאתנו סובלים מתופעות לוואי ומצבים בריאותיים שונים, חלקם כתוצאה מהתפתחות גילנו, חלקם גנטיים וחלקם מולדים. תוספי תזונה ידועים ככאלה המסייעים לנו להתמודד עם אלרגיות, תסמינים שונים התוקפים אותנו כתוצאה מתובענותו של העולם המערבי. לחץ, עומס נפשי ופיזי גורמים בין היתר לכאבי ראש, לחצים, שרירים תפוסים, כאבי גב ופרקים בעקבות ישיבה ממושכת מול המחשב ועוד.

היופי שבתוספי המזון הם ביכולתם להיות מותאמים לצרכים ספציפיים לדוגמא קיימים תוספי תזונה המותאמים לספורטאים, לנשים בהיריון, לאנשי גיל הזהב, לצורכי ירידה במשקל ועוד. חשוב להקפיד שכאשר אנו רוכשים תוספי תזונה הם בעלי תקן של משרד הבריאות הישראלי, עברו תהליכי ייצור קפדניים ומשווקים בצורה המותרת. כמו כן, במידה ויש לנו רגישות רפואית כלשהיא, מומלץ להתייעץ עם רופא המשפחה שלנו  ולצרוך את תוסף התזונה לפי המינון המתאימים עבורנו.

אולי תהיו מעוניינים גם בתוספי מזון לספורטאים.