להזמנות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
מחיר
הבית שלך לחיים בריאים יותר
100% קניה בטוחה
שירות לקוחות 03-6485501
 • קנייה מאובטחת
 • החזר כספי מלא
 • אפשרות תשלום לשליח
 • משלוח מהיר

מה זה?

קו אנזים Q10 הוא נוגד חמצון המסייע לגוף לבצע תהליכים שונים בגוף. מדובר במולקולה שומנית, אשר מסייעת להאיץ את תהליך המטבוליזם בתא, מגנה על מבנה התא וגרעין התא, מפחיתה את רמות הכולסטרול בדם ומספקת אנרגיה לאיברים הפעילים ביותר בגוף (הלב, הכבד, הלבלב, המוח והכליות) ולרקמות אשר מתחדשות לעיתים קרובות כגון רקמות השרירים.

התוויות:

התוסף בטוח ואף מומלץ לשימוש:

ניתן ליטול עד 3000 מ"ג ליום, אוראלית, במשך שמונה חודשים, עבור אנשים בריאים.

התוסף מומלץ עבור אנשים שבפניהם עומד ניתוח לב או סובלים מבעיות לב שונות מיתר לחץ דם ועד להפרעות קצב ואוטם של שריר הלב.

התוסף אף מומלץ עבור פרטים הסובלים ממחלות חניכיים, מהיחלשות או שחיקה של השרירים, ממחלת הפרקינסון, ממחלת האלצהיימר, מסרטן, מסוכרת או מאיידס.

ניתן ליטול קו אנזים Q10 כדי לשפר את התפקוד הגופני שלכם בעת התעמלות.

אם יש לכם ילדים הסובלים מתופעות לוואי של כימותרפיה, קו אנזים Q10 בהחלט עשוי לסייע להקל על הסבל של הקטן.להזמנה ישירה של Q10 - לחצו כאן


התוויות נגד:


 • תופעות לוואי:קו אנזים Q10 עשוי לגרום לנשימות לא-רגילות, כאבי גב, ברונכיטיס, שינוי בפוקוס, שינוי בניידות הזרע, כאבים בחזה, עצירות, שיעל, סחרחורות, עייפות, סימפטומים של שפעת, זיהום פטרייתי בעור, גזים, לחץ בראש, אובדן שמיעה, אוטם שריר הלב, צרבות, בעיות עיכול, נדודי שינה, עצבנות, אובדן תיאבון, אנרגיה נמוכה, זיהום בריאות, כאבי שרירים, הזעות לילה, דלקות בשתן, כאבי בטן, כאבי גרון ורעידות.

 • לאחר שאתם נוטלים את התוסף לאורך זמן, מומלץ להיות ערניים לשינויים בגופכם, אף שלא ייווצר מצב שתסבלו מעודף של נוגד החמצון.

 • מומלץ להיוועץ ברופא טרם השימוש, אם אתם סובלים מבעיות בקיבה, במעי או בכבד, משום שהוא עשוי להגדיל את כמות אנזימי הכבד בצורה מוגזמת או להוביל לעודף של קו אנזים Q10. עודף של נוגד החמצון עשוי לגרום לבחילות והקאות.

 • קו אנזים Q10 פועל כנוגד קרישה באופר טבעי. לכן, מומלץ להיוועץ ברופא אם אתם סובלים מבעיות במערכת הדם, כגון יתר קרישה או חוסר קרישה או נוטלים תרופות המשפיעות על קרישת הדם שלכם.

 • השתמשו בתוסף בחוכמה, אם אתם סובלים מבעיות עור: הוא עשוי לגרום לגרד ופריחות.

 • אם אתם סובלים מבעיות במיטוכונדריה, כדאי לפנות לרופא טרם נטילת התוסף.

 • אם אתם נוטים לסבול ממיגרנות או כאבי ראש – מומלץ כי תיוועצו ברופא טרם השימוש, משום שקו אנזים קו אנזים Q10 עשוי לגרום לכאבי ראש.

 • על פרטים אשר סובלים מסוכרת או רמות סוכר נמוכות, אשר נוטלים תרופות או תוספים המשפיעים על רמות הסוכר שלהם, מומלץ להיזהר מאוד מקו אנזים Q10, משום שהתוסף עשוי להשפיע על רמות הסוכר בדם.

 • משום שהוא מפחית את רמת הכולסטרול בדם, קו אנזים Q10 עשוי להוביל ללחץ דם נמוך. אם אתם סובלים מבעיות של לחץ דם ונוטלים תרופות כדי לאזן אותו, מומלץ להיוועץ ברופא טרם השימוש.

 • מומלץ להיוועץ ברופא טרם השימוש, אם אתם נוטלים וורפרין, אם אתם סובלים מבעיות בבלוטת התריס ונוטלים תרופות כדי להתמודד עם הבעיה ואם אתם נוטלים תרופות לוויסות קצב הלב.


למה אני זקוק לתוסף?

קו אנזים Q10 מונע תחושות של עייפות, כאבי שרירים ומגונן על הגוף מפני בעיית הרדיקלים החופשיים. הוא אף נחשב לנוגד חמצון מהותי לשם שמירה על המערכת הקרדיו-וסקולרית, בשל העובדה שהוא מעניק את מירב האנרגיה לשריר הלב. ללא אנרגיה – הלב יחדל לפעום.
קו אנזים Q10 מיוצר בתאי הגוף. עם זאת, ככל שאנו מזדקנים, תאים רבים הולכים ומאבדים מכוחם, כך שתפוקת הייצור שלו פוחתת. ייתכנו סיבות נוספות לירידת התפוקה כגון מחלות שונות, תזונה לקויה, מחסור בוויטמינים ומינרלים או פעילות גופנית מאומצת מדי, המרוקנת את כלל האנרגיה מהשרירים.

בשל כך, מומלץ לצרוך קו אנזים Q10 גם ממקור חיצוני, כגון תוסף תזונה. עם זאת, "לא כל הנוצץ זהב" ומהותי כי תדעו שגם התוסף האיכותי ביותר עשוי לטמון בחובו הפתעות לא נעימות.

להזמנה ישירה של Q10 - לחצו כאן
nutri d banner long newlow

תפריט הבריאות שלך

NUTRI-D SUPPLEMENTS

צעד אחד מפריד בין
הבריאות שבטבע והגוף שלך

לקניה ישירה >