אפשרות משלוח אקספרס מהיום להיום ❤️ לפרטים
שירות לקוחות: 03-6485501
שירות לקוחות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם מוצר
כמות
סך הכל
התחרטתם? תחזירומחזירים בקלות תוך 30 יום ומקבלים
החזר כספי מלא >>
X

ניתן להחזיר תוך 30 יום כל מוצר שניקנה בטבע בריא באריזתו המקורית מבלי שנפתחה ולקבל את כל הכסף בחזרה. למעט מוצרים אינטימיים שלא ניתן להחזיר על פי חוק.

בלי זיכויים! בלי שוברים! בלי תנאים! בלי שאלות! פשוט כסף בחזרה!

כתובת להחזרות: ת.ד. 13107 תל אביב 6113002

יש לתאם את החזרת המוצר עם שירות הלקוחות בטלפון: 03-6485501

ההחזרות יבוצעו בכפוף לתקנון.

כניסה לחשבון שלי

Love 2023 881x142new 2

אוניה דה גאטו | נוטרי די

"רכשתי את המוצר הזה מכמה וכמה חברות שחלקן עלו לי יותר וחלקן פחות, ולקחתי אותם על בסיס יום יום ולא חל שום שינוי. את המוצר הזה רכשתי רק החודש ממש לא מזמן, ואני לוקחת אותו בוקר וערב והוא אכן עושה פלאים רק כמה ימים וכבר עזר לליחה ולנזלת"
רבקה, שערי תקווה


מיצוי מרוכז במיוחד של צמח האוניה דה גאטו, מרכיבים טבעיים בלבד וללא גלוטן

בלעדי למזמינים באתר: 1+1 מתנה
"רכשתי את המוצר הזה מכמה וכמה חברות שחלקן עלו לי יותר וחלקן פחות, ולקחתי אותם על בסיס יום יום ולא חל שום שינוי. את המוצר הזה רכשתי רק החודש ממש לא מזמן, ואני לוקחת אותו בוקר וערב והוא אכן עושה פלאים רק כמה ימים וכבר עזר לליחה ולנזלת"
רבקה, שערי תקווה


מיצוי מרוכז במיוחד של צמח האוניה דה גאטו, מרכיבים טבעיים בלבד וללא גלוטן

בלעדי למזמינים באתר: 1+1 מתנה
1+1 מתנה
מחיר באתר
2 ב-
99.90
מחיר רגיל
218
מחיר באתר
חברי מועדון צוברים 5%
חברי מועדון צוברים 5% מקנייה זו כנקודות למימוש בקנייה הבאה
 • מותג:
 • אישורים: מיוצר ברישיון משרד הבריאות, עומד בתקן GMP
 • כשרות: בהשגחת הרבנות האזורית גליל תחתון
 • כמות: 60 כמוסות
 • תוקף מוצר: 01/2025

על המוצר אוניה דה גאטו של נוטרי די

 • כמוסות המכילות מיצוי אוניה דה גאטו טהור בריכוז גבוה במיוחד
 • כל כמוסה שווה בערכה ל- ל-3,700 מ"ג אבקת אוניה דה גאטו
 • הכמות היעילה ביותר של הרכיבים הפעילים בצמח
 • כמוסות צמחיות המתפרקות בקלות
 • בקרת איכות כפולה
 • מופק בתהליך מיצוי טבעי, ללא חומרים משמרים וללא תוספת סוכר
 • חומרי הגלם נבדקו בתקנים המחמירים בעולם על מנת להבטיח את טיבם ואיכותם
 • מיוצרות בטכנולוגיה המייעלת ומאיצה את תהליך ההפקה של החומר הפעיל בצורה מבוקרת ומאוזנת
 • NON GMO - ללא רכיבים שעברו הנדסה גנטית
 • 100% טבעוני – ללא חומרים מן החי
 • ללא גלוטן

אופן השימוש

 •  1-3 כמוסות ביום עם שתייה לפני הארוחה.
 • מינון מקסימלי לצריכה יומית: עד 6 כמוסות ביום.
 • אין ליטול עם תרופת קומדין.

חשוב לדעת

 • ליעילות ההשפעה יש להקפיד לקחת את התוסף במינון המומלץ ולאורך זמן.
 • ילדים, נשים הרות ומניקות - לפני השימוש במוצר יש תמיד להיוועץ ברופא המטפל.
 • מדובר בתוסף מזון ולא בתרופה ולכן המינון אינו יכול להיות מדויק כיוון שמשקל הגוף, הגובה, חילוף החומרים והמצב הבריאותי שונים מאדם לאדם. מומלץ להיות קשובים לגוף ולשנות את המינון בהתאם לתגובת הגוף.

 

המידע שלפניך הינו מידע מקצועי המבוסס מחקרית לצרכי העשרה על תכונות צמחי מרפא בצורתם הטבעית, לפי המידע העדכני הקיים בנושא כיום בעולם. המונח "צמחי מרפא" מתייחס להגדרה המקובלת ברפואת הצמחים המסורתית ואינו מהווה תרופה כלשהי. יובהר כי המידע מתייחס לרכיבים באופן כללי ואינו מתייחס לתוסף תזונה זה או אחר, ואיננו מהווה המלצה לצריכתם בין אם בצורתם הטבעית ובין אם באמצעות תוסף תזונה כלשהו.

על הצמח אוניה דה גאטו

אוניה דה גאטו או בשמו העממי "ציפורן החתול" הוא צמח המשמש ברפואה המסורתית להתמודדות עם בעיות חורף ודלקות גרון ולחיזוק המערכת החיסון.

 

מחקרים מראים שהאוניה דה גאטו מכיל נוגדי חמצון שביכולתם לחזק את מערכת החיסון ולסייע בהתמודדות עם בעיות חורף [1][2] ועם דלקות וזיהומים [1][2][13]. בנוסף, מחקרים מראים כי ביכולתו לסייע בהתמודדות עם בעיות במערכת העיכול [2], קנדידה [4][8] והרפס [4][9].

 

להלן המחקרים הרלוונטיים. תמיד מומלץ לקרוא ולהתרשם מהמידע:

מחקרים

[1] European Medicines Agency. Assessment report on Uncaria tomentosa (Willd. ex Schult.) DC. cortex. Committee on Herbal Medicinal Products (HMPC). 24 Nov. 2015.

[2] Kemper KJ. Cat’s Claw (Uncaria tomentosa). Longwood Herbal Task Force 1999, 1-13.

[3] Laus G, Keplinger K. Separation of stereoisomeric oxindole alkaloids from Uncaria tomentosa by high performance chromatography. Journal of Chromatography 1994, 662:243-249.

[4] Wurm M, Kacani L, Laus G, Keplinger K, Dierich MP. Pentacyclic oxindole alkaloids from Uncaria tomentosa induce human endothelial cells to release a lymphocyte-proliferation-regulating factor. Planta Medica 1998, 64(8):701-704.

[5] Keplinger K, Laus G, Wurm M, Dierich MP, Teppner H. Uncaria tomentosa (Willd.) DC.- Ethnomedicinal use and new pharmacological, toxicological and botanical results. J Ethnopharmacol. 1999 Jan;64(1):23-34.

[6] Barnes J, Anderson LA, Phillipson JD. Herbal Medicines. 3rd ed. Pharmaceutical Press, Chicago 2007.

[7] Mills S, Bone K. The Essential Guide to Herbal Safety. Churchill Livingstone, 2005.

[8] Reinhard KH. Uncaria tomentosa (Willd.) D.C Cat’s Claw, Una de Gato or Savéntero. The Journal of Alternative and Complementary Medicine 1999, 2:143-151.

[9] Obregón Vilches LE. Cat's claw: Uncaria genus. Botanical, chemical, and pharmacological studies of Uncaria tomentosa and Uncaria guianensis, English ed, Lima, 1995, Instituto de Fitoterapia Americano, p 124.

[10] Mur E, Hartig F, Eibl G Schirmer M. Randomized Double Blind Trial of an extract from the Pentacyclic Alkaloid-Chemotype of Uncaria tomentosa for the Treatment of Rheumatoid Arthritis. The Journal of Rheumatology 2002, 29:678-81.

[11] Castañeda DO, León G, León D, Calvo A, Chávez J, Escalante J et al. [Uña de Gato en Artritis Reumatoide: Estudio doble ciego, en comparación con placebo]. Revista Peruana de Reumatología 1998, 4(1):15-21.

[12] de Paula LCL, Fonseca F, Perazzo F, Cruz FM, Cubero D, Trufelli DC, et al. Uncaria tomentosa (cat’s claw) improves quality of life in patients with advanced solid tumors. J Altern Complement Med. 2015 Jan;21(1):22–30.

[13] Piscoya J, Rodriguez Z, Bustamante SA, Okuhama NN, Miller MJ, Sandoval M. Efficacy and safety of freeze-dried cat’s claw in osteoarthritis of the knee: mechanisms of action of the species Uncaria guianensis. Inflamm Res. 2001 Sep;50(9):442–8.

הדור החכם של תוספי התזונה | נוטרי די

 

הדור החכם של תוספי התזונה | נוטרי די

המלצות גולשים על המוצר

יהושע , ירושלים. קונה מאומת
07.12.23
משך נטילת התוסף: 5 חודשים ומעלה
סיבה: מניעת חולי, ועוד
"לא להאמין, רואים את התוצאות מיד! משפיע נגד כל מיני וירוסים וגם כאבי בטן ועוד, מחלק את לכל בני המשפחה ברגע שהם מרגישים לא טוב "
רבקה יפרח, שערי תקווה. קונה מאומת
23.09.22
משך נטילת התוסף: חודש
סיבה: ליחה שלא פוסקת וצינון שחוזר
"רכשתי את המוצר הזה מכמה וכמה חברות שחלקן עלו לי יותר וחלקן פחות, ולקחתי אותם על בסיס יום יום ולא חל שום שינוי. את המוצר הזה רכשתי רק החודש ממש לא מזמן, ואני לוקחת אותו בוקר וערב והוא אכן עושה פלאים רק כמה ימים וכבר עזר לליחה ולנזלת"
שיר , מעיין ברוך. קונה מאומת
26.03.22
משך נטילת התוסף: 2-4 חודשים
סיבה: סינוסיטיס כרוני, דלקות בדרכי הנשימה העליונות
"התחלתי לקחת את תוסף האוניה דה גאטו בעקבות קריאת המאמר על סגולותיו של הצמח באתר. אני סובלת לאורך כל השנה ובמיוחד בחורף משחקות כרוניות בדרכי הנשימה העליונות ומאז שהתחלתי לקחת את התוסף יש שיפור רב במצבי. מומלץ ביותר."
אליהו, הוד השרון . קונה מאומת
17.10.21
משך נטילת התוסף: חודש
סיבה: מניעת חולי | צינון
"לוקח את הכדורים מזה כחודש. הרגשה כללית טובה. בד"כ סובל מצינונים בתקופה זו. הצינונים פחתו, בתקווה שאפילו יהיו פחות בעתיד."
אלה, ירושלים. קונה מאומת
21.06.21
משך נטילת התוסף: 2-4 חודשים
סיבה: עייפות,מחלות חורף,שיעול
"אני לוקחת את המוצר 4 חודשים,יש אנרגיה טובה בגוף,פחות הייתי חולה בחורף.לוקחת קבוע אחד בבוקר ואחד לפני שינה....יעיל מאוד בסינוסיטים"
נטלי, מרכז. קונה מאומת
29.09.20
משך נטילת התוסף: 2-4 חודשים
סיבה: אסתמה כרונית
"מוצר מעולה. טוב נגד וירוסים. מחזק את הגוף ומרפא במיוחד בימי קורונה. לוקחת יחד עם אסטרגולוס המחזק .המלצתי לכל קרוביי. משלוח מהיר תוך יומיים."
המלצות נוספות >
X
הבריאות שלך בידיים טובות