די-מאנוז הוא סוכר פשוט, המהווה דרך טבעית ויעילה להתמודדות עם דלקות בדרכי השתן. דלקת בדרכי השתן במאה ה- 21 היא נפוצה מאוד, משום שניתן להיחשף אליה מהגרומים השרירותיים ביותר: קיום יחסי-מין, היגיינה לא נכונה או לא עקבית, אכילה מופרזת של סוכרים ואפילו הסבון האישי שלנו (איבר המין שלנו עדין, לכן הוא זקוק לתכשירים עדינים, אפילו מים בלבד). כיום, כאשר ישנם חיידקים רבים המפתחים אמידות לאנטיביוטיקה, כדאי לנו לשקול אלטרנטיבות בריאות יותר.

די-מאנוז מינון – הקושי שמציגה האנטיביוטיקה:


אנטיביוטיקה היא הטיפול הסטנדרטי להתמודדות עם דלקות בדרכי השתן. רוב הפעמים, הטיפול אכן יעיל, אך לוקה בחסר:

• מחליש פלורת מעיים – טיפול באמצעות אנטיביוטיקה, משמעו טיפול באמצעות תרכובת כימית. חומרים שאינם טבעיים החודרים לגופנו, עוברים דרך מערכת העיכול שלנו ופוגעים בחיידקים הפרוביוטים, החיידקים הטובים, המתגוררים במעיים שלנו. חיידקים אלה מסייעים לנו לייעל את תהליך העיכול וניקוי הרעלים של גופנו, לנקות את המעיים ולהילחם בפטריות וחיידקים שונים, הפולשים לאזור המעיים שלנו. בנוסף, הם מחזקים את מערכת החיסון שלנו באופן כולל ולכן, כאשר החיידקים הפרוביוטים נפגעים, אנו הופכים פגיעים יותר לדלקות, זיהומים וחיידקים.

• אמיד – מאחר ותרופות לדלקות בדרכי השתן הן יחסית נפוצות, כיום ישנם חיידקים רבים אשר מצליחים לפתח אמידות בפני התרופות השונות.די מאנוז מינון – האפשרות הטבעית:


די מאנוז מינון הוא חד-סוכר פשוט, אשר מתעכל במשך זמן רב בגופנו ונשטף על ידי מערכת השתן, ללא שום השפעה כל מערכת העיכול שלנו. מה די-מאנוז מינון כן עושה?! הוא מסייע למשוך לעברו את החיידקים הנצמדים לקולטני מערכת השתן שלנו ולהיקשר אליהם, כדי שישטפו יחד עמו מחוץ למערכת השתן. באופן זה, הוא מסייע להתמודד גם עם דלקות בדרכי השתן, אשר אמידות לאנטיביוטיקה.די מאנוז מינון


די מאנוז מינון הוא בין שתיים לשלוש כמוסות ביום, לפי הצורך, עם מים