במציאות המתוחה בה אנו חיים כיום, גברים רבים, אפילו צעירים בני 25+, סובלים מבעיות וקשיים בתפקוד המיני. היעדר זקיפה, שפיכה המוקדמת, קושי להגיע לסיפוק מיני ותופעות נוספות, פוגעות באיכות החיים של גברים אלה ובקשרים הזוגיים שלהם.

ויאגרה היא ללא ספק תרופה טובה מאוד לשיפור התפקוד המיני, אך בגלל תופעות הלוואי הכרוכות בנטילת ויאגרה, גברים רבים מחפשים חלופות טבעיות. ואכן - כיום יש פתרונות טבעיים נפוצים לכך, שזכו לכינוי "ויאגרה טבעית".

המוצרים הטבעיים שנועדו לשפר את התפקוד המיני הם בעצם פורמולות של מינרלים, ויטמינים ונוגדי חמצון מן הטבע, שמשפיעים לטובה על מערכת המין בגוף.

 

היתרון הגדול שלהם הוא שאין להם את תופעות הלוואי שאופייניות לוויאגרה, ובניגוד לוויאגרה אין צורך במרשם כדי לרכוש אותם. 

היתרונות של המוצרים הטבעיים לחיזוק האון הגברי

 • מגבירים את החשק המיני
 • מסייעים להעלות את ספירת הזרע
 • מועילים במניעת שפיכה מוקדמת
 • מאריכים את משך הפעילות המינית
 • מסייעים בטיפול בשפיכה מוקדמת

המוצרים הנמכרים ביותר כתחליף טבעי לוויאגרה

בשוק קיימים הרבה מוצרים טבעיים, אך בשנים האחרונות יש שני מוצרים שהתברגו במקומות הראשונים ומובילים את הקטגוריה הזו:

 • נוטרי-מן - נחשב בפי רבים כתחליף המהיר והמוצלח ביותר לחיזוק האון הגברי. את הנוטרי-מן צורכים באופן יומיומי למשך 3 חודשים ללא קשר לפעילות מינית. לצורך השלמת התהליך חשוב להתמיד ליטול אותו במשך 90 ימים מלאים ולא להפסיק גם אם השיפור הושג לשביעות רצונך המלאה.
 • ג'ינסנג קוריאני - הוכח מחקרית כיעיל מאוד למי שרוצה לשמור על האון והתפקוד הגברי לאורך זמן. הכמוסות עשויות ממיצוי שורש ג'ינג'ר טבעי, ונוטלים אותן באופן יומיומי.

v gama

הפתרון הטבעי לשפיכה מוקדמת

גם לבעיית השפיכה המוקדמת יש כיום פתרונות טבעיים מוצלחים. הגולד און נחשב למוצר המוביל ביותר בקטגוריה, עם זמן השפעה מהיר במיוחד, בטוח לשימוש ותוצאות בדוקות. שימוש בגולד און הוא הדרך הטובה ביותר להחזיר לעצמך את השליטה בזמן קיום יחסי המין.

הקשר בין תזונה נכונה להתעוררות החשק המיני

מחקרים רבים מוכיחים כי ההרכב התזונתי ואיכות המזון אותו אנו אוכלים משפיעים על מערכות רבות בגופנו, ביניהן גם המערכת ההורמונלית ומערכת המין. הרכב תזונתי המכיל מינרלים, ויטמינים ונוגדי חמצון מסייע לשפר את זרימת הדם ואף מועיל להגברת החשק המיני שלנו.

תזונה המורכבת מרכיבים טבעיים, צמחים, פירות וירקות מסייעת להגביר את הזקפה הגברית ומשפרת את חיי המין. לתזונה זו מומלץ להוסיף תוספי מזון שישפרו את התפקוד המיני לאורך זמן. ויאגרה טבעית, המשתייכת למוצרים לשיפור התפקוד המיני יעילה מאוד ופועלת במהירות. היא מגבירה את קצב זרימת הדם בין שעה ועד לכמה שעות, ומסייעת מאוד לתפקוד המיני.

האם ויאגרה טבעית היא באמת ויאגרה או הרכב תזונתי איכותי?

מוצרים כגון הגולד און ונוטרי-מן הם למעשה הרכב תזונתי ייחודי המכיל ויטמינים, מינרלים וצמחי מרפא מן הטבע, המסייעים לחזק את המערכת המינית וההורמונלית אצל גברים ונשים.

צריכה קבועה של מוצרים שנחשבים כ"ויאגרה טבעית" תומכת באיזון של המערכות השונות ועוזרת להעלות את רמות האנרגיה בגוף.
הפורמולות הטבעיות  האלה מכילות כמות אופטימלית של:

 • אבץ - מסייע בייצור ההורמונים של הגוף. האבץ עוזר לשמור על תאי זרע וטסטוסטרון ומעורר את התשוקה המינית.
 • ויטמין E - נחשב לאחד מנוגדי החמצון העוצמתיים בטבע. הוא מסייע להגברה יעילה של זרימת הדם ויש לו תפקיד מרכזי בקליטת החמצן והזרמתו לתאים השונים בגוף. פורמולת הוויאגרה הטבעית מכילה ויטמין E, שמסייע להילחם בתנועתם של הרדיקלים החופשיים, הגורמים לנזקים חמצוניים ותהליכי זקנה של מערכות הגוף.
 • ויטמין B3 - אחד הגורמים העיקריים לפגיעה ביחסים המיניים בין בני זוג הוא מתח. לחצים חוסמים את האנרגיה של הגוף. אחד מתפקידיו של ויטמין זה הוא להפחית מצבים של לחץ, מתח ונטייה לדיכאון. לכן, צריכה של ויאגרה טבעית מסייעת להפחית את רמות הלחץ, לשחרר את האנרגיות ולתמוך בפעילות מינית אקטיבית ואיכותית.

חלופות טבעיות לוויאגרה מסייעות לחיים בריאים

חיי מין איכותיים וטובים הופכים את חיינו למשהו אחר, טוב יותר. כשאנו מסופקים מבחינה מינית, התחושה האנרגטית שאנו חווים מאפשרת לנו להיות בשיא, להרגיש שאנחנו אהובים ומוערכים מבחינה רגשית וגופנית גם יחד. יחסים מיניים טובים הם ללא ספק הבסיס לקשר זוגי איכותי ובריא, המלווה בתקשורת טובה, חיבור ויחסים בריאים.

 

אך זוגות רבים חווים משברים במהלך חייהם, וכתוצאה מכך גם חיי המין שלהם נפגעים. חלק מזה הוא תוצר טבעי של תהליך ההזדקנות שהגוף עובר. ויאגרה טבעית עוזרת לחזור למסלול הנכון והטוב.

אם אתם מרגישים שהגוף בוגד בכם ושאתם לא מתפקדים כתמול שלשלום, ההרכב התזונתי של הוויאגרה הטבעית יועיל ויעזור לכם בחידוש האנרגיה המינית. פעילות גופנית סדירה, תזונה בריאה ומאוזנת, הירגעות מלחץ ומתח והימנעות מעישון, בשילוב עם ויאגרה טבעית - יסייעו להעלאת החשק המיני.

למה לצרוך ויאגרה טבעית אם אפשר להשתמש בוויאגרה?

יש אנשים שמעדיפים אלטרנטיבות שאינן תרופתיות. בפרט אם האלטרנטיבה טבעית לגמרי ובטוחה לשימוש, מיוצרת ברישיון משרד הבריאות ואין לה את תופעות הלוואי של התרופה הכימית. הוויאגרה הטבעית מכילה חומרים מן הטבע, שמשפרים את זרימת דם על ידי הרפיית דפנות כלי דם. משום כך, ויאגרה טבעית יכולה להוות פיתרון לבעיות זיקפה. 

ויאגרה טבעית מיועדת גם לגברים שמעוניינים לחוות זקפה מלאה יותר וגם לאלה שרוצים הארכת זמן הזיקפה ולמניעת שפיכה מוקדמת. יותר ויותר גברים נוטלים ויאגרה הטבעית כדי להנות ממשגל יותר טוב, גם אם אין להם בעיות זיקפה.

הזמן המומלץ לנטילת ויאגרה טבעית הוא להמתין כשעה לפני הסקס. הכי טוב לקחת ויאגרה טבעית על קיבה ריקה! במקרה זה ההשפעה שלה תהיה מעולה. נטילת ויאגרה טבעית לאחר ארוחה שכללה אלכוהול תגרום לעיכוב בספיגתה בכלי הדם וייתכן ולא תופיע כלל זיקפה.

איך ומתי כדאי לקחתויאגרה טבעית, מתי הויאגרה הטבעית משפיעה פחות על הגוף ואיך ניתן להגיע למיצוי מרבי שלה.

מרכיבים תזונתיים שנמצאו חיוניים למנגנון המיני בויאגרה טבעית

מגנזיום – עוזר להרפיית שרירים ולשחרור זרע, מקורות למגנזיום במזון: עלים ירוקים, נבט חיטה, אגוזים, כל אלו חסרים היום בתזונה המערבית ולכן מומלץ לצרוך כתוסף מזון.

אבץ – בלוטת הערמונית ונוזל הזרע מכילים ריכוז גבוה של אבץ הרבה יותר מכל נוזל או רקמה בגוף. מקורות לאבץ במזון: גרעיני דלעת, חמניות, נבט חיטה, , בצל, אגוזים. חשוב לציין כי שתית אלכוהול גורמת להפרשת אבץ בשתן וזוהי סיבה נוספת להימנע מאלכוהול.

ויטמיןE– משתתף בתהליכי ייצור של הורמונים בגוף ,מחסור בוויטמיןEמקטין ייצור הורמונים כולל הורמוני מין כמו כן ויטמיןEמרחיב כלי דם קטנים בגוף ובכך משפר את זרימת הדם. ויטמיןEבמזון נמצא: שמנים בכבישה קרה כמו- שמן זית, חמניות, תירס,וכן בסויה, שקדים, אגוזים, גרעינים, נבט חיטה.

קו אנזיםQ10– לפי הרפואה הסינית עוצמת הזיקפה והאון המיני קשורים ללב ,חומר זה ידוע בהשפעתו המיטיבה על הלב כפי שהוכח במחקרים שונים. מקורות במזון: מקרל, סרדינים, שמן סויה בכבישה קרה, בוטנים.

ויטמיניB– חשובים בשפעול תהליכים שונים במוח, שם מתחילה להיווצר התגובה המינית. הם מסייעים להרגשת רעננות וריכוז. מקורות במזון: קטניות, דגנים מלאים, שמרי בירה.

ברפואת הצמחים ידוע על כמה צמחים הנמצאים בפורמולות ויאגרה טבעית המסייעים לחיזוק הליבידו והאוןהגברי:

ג`ינסנג קוריאני – מסייע להתגבר על מצבי מתח ועייפות מתמשכים ,מגביר און מיני וייצור תאי זרע, מעלה רמות הורמון טסטוסטרון.

ג`ינקו בילובה – הצמח פופולרי בפורמולת ויאגרה טבעית משפר את זרימת מחזור הדם בכל חלקי הגוף כולל אברי המין, מסייע לזיקפה טובה יותר ולפעילות מוחית משופרת.

סו פלמטו- דקל ננסי – אחד הצמחים העיקריים לטיפול בבעיות ערמונית מוגדלת ופופולרי בפורמולת ויאגרה טבעית ,ידוע כמחדש נעורים ותפקוד מיני, מחזק כוח גברא, ומעלה את מספר תאי הזרע.

למה כדאי להשתמש בכמוסות ויאגרה טבעית?

גברים רבים מעל לגיל ארבעים סובלים מבעיות בתפקוד המיני כתוצאה מלחץ דם גבוה, מבעיות גנטיות או מבעיות אחרות, צעירים רבים סובלים גם הם מבעיות בתפקוד המיני בדרך כלל מבעיות הקשורות בלחץ או חרדות ביצוע הנגרמות בעקבות לחץ סביבתי לעמוד בציפיות.

גם לנשים רבות ישנה בעיה הקשורה בתפקוד מיני והיא חוסר היכולת ליהנות מיחסי מין על בסיס קבוע ומשגרת חיי מין תקינים. הבעיות הללו אינן בעיות חדשות, מה שכן חדש זו היכולת לפתור בפיתרון קל וידידותי את הבעיות הללו והפתרון הראשון טמון ברצון לפתור את הבעיה וביכולת להבין שמדובר בבעיה פתירה וטבעית ושאין סיבה להתבייש בה.

רוב הסובלים כל כך מתביישים בבעיות הקשורות בתפקוד מיני שהם גוזרים על עצמם התנזרות מחיי מין דבר הפוגע קשה באיכות חייהם הכללית.

הפיתרון קיים והוא קל, זמין ומהיר. שימוש בויאגרה טבעיתיכול לשמש פיתרון לבעיות טבעיות אלו. תחליף ויאגרה טבעית, שהוא תערובת צמחים בכמוסה לחיזוק האון הגברי, להגברת החשק המיני, לשיפור חיי האהבה ולחיזוק הזיקפה.

הויאגרה טבעית תוכל ליצור עבור הסובלים מבעיות בתפקוד המיני זיקפה חזקה לכשהם ירצו בכך ועל כן ליצור שיגרת חיי מין ואהבה בריאים תקינים ומספקים הרבה יותר.פיתרון נוסף הוא טיפול בבעיות פסיכולוגיות ושפוגעות בתפקוד המיני, הטיפול יוצר אווירה טובה יותר ובטוחה ומוביל לביטחון עצמי גבוה.

לעיתים בעיה אחת כואבת במיוחד יוצרת נזק מצטבר בעל השפעה כללית על החיים, ויאגרה טבעית יכולה עבור אנשים מסוימים ליצור כדור שלג חיובי שאם פיתרון בעיה קשה אחת יקרין על יתר הפרמטרים החיים יראו לטובים יותר.

 

 • מסייעים לתחזק את מערכת היחסים ולשפר את החוויה המינית
 • אין צורך במרשם רופא
 • כל המוצרים בטוחים לשימוש ומאושרים על ידי משרד הבריאות בישראל

לרכישת ויאגרה טבעית לחץ כאן