ויאגרה טבעית - האם יש דבר כזה?

בשל המציאות המתוחה בה אנו חיים כיום, גברים רבים מגילאי ה25 ועד גילאי ה60+, סובלים מבעיות וקשיים שונים בתפקוד המיני. היעדר זקיפה, תופעת השפיכה המוקדמת, קושי להגיע לרמת סיפוק מיני גבוהה ושאר תופעות בהקשר זה, פוגעות באיכות החיים הן אצל אותם גברים והן בקשרים הזוגיים שלהם.

הויאגרה היא ללא ספק התרופה הטובה ביותר שקיימת היום לצורך השיפור התפקוד המיני, אולם עקב תופעות הלוואי של התרופה גברים רבים מחפשים חלופות טבעיות. ויאגרה זוהי שמה של תרופת מרשם ולכן לא ניתן לקרוא למוצר בשם ויאגרה טבעית, אולם ישנם פתרונות טבעיים נפוצים לכך.

מהם היתרונות של המוצרים הטבעיים לאון הגברי?

 • מועילים בהגברת החשק המיני.
 • הרכבים עוצמתים המסייעים לעלות את ייצור ספירת הזרע.
 • מועילים במניעת שפיכה מוקדמת.
 • הפעולה של חלק מהמוצרים שקרויים גם ויאגרה הטבעית תומכים בתחזוק הפעילות המינית לאורך זמן.
 • פורמולות טבעיות המכילה מינרלים, ויטמינים ונוגדי חמצון התומכים במערכת החיסונית.
 • מסייעים לתחזק את מערכת היחסים ולשפר את החוויה המינית.
 • אין צורך במרשם רופא.
 • כל המוצרים בטוחים לשימוש ומאושרים על ידי משרד הבריאות בישראל.

זוג אוהבים מתנשקים

מהם המוצרים הנמכרים ביותר כפתרון טבעי לויאגרה?

ישנם מספר מוצרים אך בשנים האחרונות התברגו במקומות הראשונים שני מוצרים מובילים:

הראשון הוא כמובן הוא הוי-גאמא

שנחשב בפי רבים כתחליף המהיר והמוצלח ביותר לאון הגברי,את הוי-גאמא צורכים באופן יומיומי למשך 3 חודשים וללא קשר לפעילות מינית. לצורך השלמת התהליך חשוב להתמיד לאורך 90 ימים מלאים ולא להפסיק גם במידה והשיפור שהושג הוא לשביעות רצונך המלאה

המוצר השני שמוביל בקטגוריה הוא הג'ינסנג הקוריאני שיעיל מאוד לרוצים להגיע לשיפור ממושך לאורך זמן. הג'ינסנג הקוריאני הוא שורש טבעי וצורכים אותו באופן יומיומי בכל בוקר.

פתרון טבעי לשפיכה מוקדמת

כיום, גם לנושא השפיכה המוקדמת ישנם פתרונות טבעיים מוצלחים, כאשר הגולד און נחשב למוצר המוצלח ביותר בקטגוריה, עם זמן השפעה מהיר במיוחד, בטוח לשימוש ותוצאות בדוקות. זהו למעשה הדרך הטובה ביותר לקבל חזרה את השליטה בזמן קיום יחסי המין.

v gamaוי גאמא: מוביל בקטגורית האון הגברי

קרא עוד

 

ויאגרה טבעית או הקשר שבין תזונה נכונה להתעוררות החשק המיני

מחקרים רבים מוכיחים כי ההרכב התזונתי והמזון אותו אנו מכניסים לגוף משפיעים על מערכות רבות הפועלות בגופנו, ביניהן גם המערכת ההורמונלית. הרכב תזונתי המכיל מינרלים, ויטמינים ונוגדי חמצון מסייע לשפר את זרימת הדם ואף מועיל להגברת החשק המיני שלנו.

יחד עם זאת, תזונה המורכבת מרכיבים טבעיים, צמחים, פירות וירקות מסייעת להגביר את הזקפה הגברית ומשפרת את חיי המין. חשוב למצוא מוצרים איכותיים ולא לנסות ויאגרה טבעית להכנה בבית.

האם ויאגרה טבעית היא באמת ויאגרה או הרכב תזונתי סופר איכותי

מוצרים כגון היגואר און והוי-גאמא הם למעשה הרכב תזונתי ייחודי המכיל ויטמינים, מינרלים, צמחי מרפא של הטבע מה שעוזר לחזק את המערכת המינית וההורמונלית אצל גברים ונשים.

יחד עם זאת, צריך קבועה של ויאגרה טבעית תומכת באיזון של המערכות השונות ועוזרת להעלות את רמות האנרגיה בגוף.

 • אבץ - היותה של הפורמולה העוצמתית מכילה כמות אופטימלית של אבץ, מסייעת בייצור ההורמונים של הגוף. האבץ עוזר לשמור על תאי זרע וטסטוסטרון ומעורר את התשוקה המינית.
 • ויטמין E- ויטמין זה נחשב לאחד מנוגדי החמצון העוצמתיים אותם יצר הטבע. הוא מסייע להגברה יעילה של זרימת הדם ויש לו תפקיד מרכזי בחיבור החמצן וזרימתו לתאים השונים בגוף. יחד עם זאת, העובדה שפורמולת הויאגרה הטבעית מכילה ויטמין E, מסייעת לה להילחם בתנועתם של הרדיקלים החופשיים הגורמים לנזקים חמצוניים ולכן תומכת בעיקוב של תהליכי הזקנה המתרחשים בגופנו.
 • ויטמין B3- אחד הגורמים העיקריים לפגיעה ביחסים המיניים בין בני זוג הוא מתח. לחצים חוסמים את האנרגיה של הגוף ואחד מתפקידיו של ויטמין זה הוא להפחית מצבים של לחץ, מתח ונטייה לדיכאון. לכן, צריכה של ויאגרה טבעית על פי המימון המומלץ, מסייעת להפחית את רמות הלחץ, לשחרר את האנרגיות שלנו ותומכת בפעילות מינית אקטיבית ואיכותית.

זוג במיטה

חלופות טבעיות לויאגרה עוזרות לחיים טובים, בריאים ומשוחררים

מעטים ישללו את הטענה כי חיי מין איכותיים וטובים הופכים את חיינו למשהו אחר, טוב יותר. כשאנו מסופקים מבחינה מינית, התחושה האנרגתית שאנו חווים מאפשרת לנו להיות בשיא, להרגיש שאנחנו אהובים ומוערכים מבחינה רגשית וגופנית גם יחד. יחסים מיניים טובים הם ללא ספק הבסיס לקשר זוגי איכותי ובריא, המלווה בתקשורת טובה, חיבור ויחסים בריאים.

יחד עם זאת, זוגות רבים חווים משברים במהלך החיים וכתוצאה מכך, גם חיי המין נפגעים. חלק מזה הוא תוצר טבעי של תהליך ההזדקנות אותו הגוף עובר. ויאגרה טבעית עוזרת לנו לחזור למסלול, ומועילה במצבים שאנו מרגישים שאיבדנו את זה.

אם אתם מרגישים שהגוף בוגד בכם ושאתם לא מתפקדים כתמול שלשלום, ההרכב התזונתי של הויאגרה הטבעית יועיל ויעזור לכם בחידוש האנרגיה המינית. שילוב של פעילות גופנית סדירה, תזונה בריאה ומאוזנת, הורדה מתחושת הלחץ והמתח והימנעות מעישון בשילוב של ויאגרה טבעית יסייע להעלאת החשק המיני.

ויאגרה טבעית המשתייכת למוצרים לשיפור התפקוד המיני יעילה מאוד ופועל במהירות - זה בדרך כלל מגביר את זרימת הדם בין שעה ועד לכמה שעות - יש אנשים שמעדיפים אלטרנטיבות שאינן תרופתיות.

האם יש אלטרנטיבה, משהו "טבעי" יותר כמו עשב או תוספת? וכל אלה הם בטוחים? לא כל אדם מעדיף תרופה כימית, לפעמים כל מה שדרוש הוא תזונה, פעילות גופנית בריאה ומעט המגע של אמא טבע. כמה תוספים מעניינים יצאו לאור ועשויים לספק יתרונות בתוך ימים עד שבועות הכירו את הויאגרה הטבעית.

גינקו בילובה: צמח בשימוש ויאגרה טבעית, ידוע כמאיץ זיכרון ועשוי לספק יתרונות, ככל הנראה פועל על ידי הגברת זרימת דם וללא תופעות לוואי. במחקר שנערך באוניברסיטת קליפורניה, גינקו בילובה בויאגרה טבעית טיפל ביעילות בבעיות מיניות ב84% מגברים שנטלו תרופות נוגדות דיכאון כגון פרוזאק.

אלה שעשויים להפיק תועלת ממנה הם גברים הנוטלים פרוזאק או תרופות נוגדות דיכאון אחרות. המינון שהוצע הוא 80 מ"ג שלוש פעמים ביום או כחלקמויאגרה טבעית.

ארגינין: חומצת האמין שגם משפרת את זרימת דם ונמצאת לרוב בויאגרה טבעית. במחקר שכלל 50 גברים באוניברסיטת תל אביב, 31% עם אין אונות השתפרו לאחר 6 שבועות של נטילת ארגינין בויאגרה טבעית.

אלה שעשויים להפיק תועלת מויאגרה טבעית הם גברים שיש להם הפרעות במחזור דם, ויסייע לבעיות מיניות. המינון המוצע הוא 1 גרם שלוש פעמים ביום, נמכר כמו ל-ארגינין או בתוך פורמולה של ויאגרה טבעית.

כדאי להימנע מארגינין אם אתה לוקח את תרופת ניטרוגליצרין ללב, כי שילוב עלול לגרום לירידה מסוכנת בלחץ דם. מאותה הסיבה, אתה כנראה לא צריך לקחת ארגינין הנמצא בויאגרה טבעית ביחד עם ויאגרה.התרופה לאין אונות הוצעה לראשונה כתרופת לב לטיפול באנגינה.

היא פועלת על ידי הרחבת כלי דם וגברת זרימת דם ללב. ההשפעה המרכזית לעומתויאגרה טבעיתהיא ללחץ דם נמוך, מה שהופך אותה למסוכנת לבעלי לחץ דם נמוך מלכתחילה.

עוד מרכיב שנמצא בויאגרה טבעית, פירות יבשים - עשירים בספונינים סטרואידים. ספונינים בשורשי צמחים בקנייה יכולים להיות אחראים לשמירה על רמת כולסטרול בדם.למרות שמחקר מדעי ורפואי מודרני מתקבלים מצבים של יצירת ידע חדש על צמחים, הרוב המכריע של הידע שלנו עדיין מגיע מידע עממי מסורתי.

הפולקלור אינו רק חפץ היסטורי, אלא הוא גוף של ידע, כשפולקלור חדש מתווסף מדי יום. זה אולי נראה מוזר לחשוב ככה, אבל הפולקלור אינו חדל להתפתח ומותאם לצורכי העם.

ויאגרה טבעיתמצמחים היא בהחלט חלק מהפולקלור החדש. בהשראת ההצלחה שלויאגרה. שיבולת שועל היא מרכיב פופולריבויאגרה טבעיתמשמשת הרבליסטים כשיקוי לעצבים ולרחם.

התאווה לא מזכירה את היתרונות ספציפיים המשפרים את החשק מיני, אבל אולי החשיבה היא שצמח עם השפעות חיוביות רבות כל כך על אברי מין לא יכול להיות רע לכלול בויאגרה טבעית.שיבולת שועל היא המרכיב העיקרי של מוצר שמפורסם בטורונטו, וקראו לו באומץ "האלטרנטיבה לויאגרה", הוא טען שהויאגרה טבעית "ללא תופעות לוואי" ובטוחה עבור אנשים הסובלים מלחץ דם גבוה ובעיות לב.

דקל ננסי הוא אחד מעשרת העשבים הנמכרים ביותר היום ונמצאים בויאגרה טבעית, הוא צמח ידוע המשמש לטיפול בהגדלה ודלקת של בלוטת הערמונית. יחד, סביר להניח שצמחים אלהבויאגרה טבעיתעלולים להיות השפעה תומכת מועילה על זיקפה.

עוד צמח שנמצא בשימוש בויאגרה טבעית הוא הדמיאנה, שיח קטן מטקסס וצפון מקסיקו משמש לליקר באותו שם. משמש במשקאות אלכוהוליים ולא אלכוהוליים, כמו גם ממתקים וקינוחים. התה עשוי עם העלים ונחשב למעורר תשוקה במקסיקו, מחקר בבעלי חיים מספק תמיכה בנושא.

המחקר הראה כי תמצית דמיאנה DAMIANA מגבירה "ביצועי הזדווגות" בחולדות איטיות או חסרות אונים. אחוז החולדות שהשיגו שפיכה מוגברת בזמן ההפסקה בין משגלים עלה. ויאגרה טבעית מכילה לעיתים גם ג'ינסנג, צמח מרפא המשפר את הסקס.

במשך אלף שנים הומלץ לליבידו ירוד בסין. הדמיון הקלוש של השורש לגוף אדם רק הוסיף להילת המסתורין שלו. אלה הידועים ביותר הם מזן סיני או קוריאניPanax ginseng, ובת דודתה הקרובה האמריקנית, Panax .quinquefolius

ginsengs Panax מאוד עשיר בספונינים ונחשב אחראי על המספר העצום של תופעות המיוחסות לג'ינסנג. מוצרי הגינסנג נמכרים בצפון אמריקה, כנראה המותג הידוע ביותר הוא "Ginsana." השימוש בו בויאגרה טבעית, יכול להוריד לחץ דם גבוה, ויכול להוריד רמות כולסטרול ולהגביר את זרימת דם.

שימוש בג'ינסנג בויאגרה טבעית

נטילת ג'ינסנג היא לא בלי סיכונים. הרבליסט סיני מסורתי התריע על שימוש בלתי הולם של ג'ינסנג בויאגרה טבעית, לדוגמה, הזן האמריקאי נחשב למקרר ולא צריך להילקח על ידי חולי קשישים, בעוד הזן הסיני או קוריאני הוא מחמם ולא צריך להילקח על ידי חולים צעירים.

שימוש לטווח ארוך של ג'ינסנג יכול להוביל לתשישות.מלבדginsengs Panaxהאמיתי, יש "ginsengs" אחר צובר פופולרי בצפון אמריקה לתופעות שטחיות דומות לאלה של ginsengs האמיתי. השורש של "הג'ינסנג ההודי", ידוע יותר בשם (ashwaghanda) אשווגנדה, נמצא גם כן בשימוש בויאגרה טבעית, הצמח מעורר מיני, אפרודיזיאק, ידוע גם כיעיל ללחץ דם נמוך.

הויאגרה טבעית מכילה חומרים המשפרים את זרימת דם על ידי הרפיית דפנות כלי דם.ויאגרה טבעית יכולה להוות פיתרון לבעיות זיקפה. דוגמאות של ויאגרה טבעית המשמשות לבעיות מיניות כוללות ג'ינסנג, גינקו, L-ארגינין ויוהימבה.

אם יש לך בעיות זיקפה, גש לרופא שלך כדי לוודא שלא נגרם על ידי בעיה בריאותית בסיסית או אינה תופעת לוואי של תרופות שאתה לוקח. ההימור הבטוח ביותר שלך בטיפול בבעיות זיקפה הוא להסתמך על ההערכה וההמלצות של הרופא שלך.

לפני שימוש בכל תרופה או ויאגרה טבעית, מומלץ לבדוק עם הרופא שלך כדי לוודא שזה בטוח בשבילך.

אופציה נוחה ומומלצת : רכישת ויאגרה טבעית, ישנם תחליפיויאגרה טבעייםמצויינים כגון וימבו, וימקס,מאקה,דבש זלוע, ועוד. המומלצת מבניהם ונותנת מענה טוב לתרופה הקונבנציונאלית היא הויאגרה הטבעיתVMAXXוימקס.

אם לוקחים ויאגרה טבעית בצירוף ארוחה עתירת שומן יעילות הספיגה יורדת והזמן הנדרש להגיע לריכוז מקסימלי בדם מתארך בכשעה.

ויאגרה טבעיתמיועדת גם לגברים שמעוניינים לחוות זקפה מלאה יותר וגם לאלה שרוצים הארכת זמן הזיקפה ולמניעת שפיכה מוקדמת, יותר ויותר גברים נוטלים ויאגרה הטבעית כדי להנות ממשגל יותר טוב, גם אם אין להם בעיות זיקפה.

הזמן המומלץ לנטילת ויאגרה טבעית הוא להמתין כשעה לפני הסקס. הכי טוב לקחת ויאגרה טבעית על קיבה ריקה! במקרה זה ההשפעה שלה תהיה מעולה. נטילת ויאגרה טבעית לאחר ארוחה שכללה אלכוהול תגרום לעיכוב בספיגתה בכלי הדם וייתכן ולא תופיע כלל זיקפה.

איך ומתי כדאי לקחתויאגרה טבעית, מתי הויאגרה הטבעית משפיעה פחות על הגוף ואיך ניתן להגיע למיצוי מרבי שלה.

מרכיבים תזונתיים שנמצאו חיוניים למנגנון המיני בויאגרה טבעית:

מגנזיום – עוזר להרפיית שרירים ולשחרור זרע, מקורות למגנזיום במזון: עלים ירוקים, נבט חיטה, אגוזים, כל אלו חסרים היום בתזונה המערבית ולכן מומלץ לצרוך כתוסף מזון.

אבץ – בלוטת הערמונית ונוזל הזרע מכילים ריכוז גבוה של אבץ הרבה יותר מכל נוזל או רקמה בגוף. מקורות לאבץ במזון: גרעיני דלעת, חמניות, נבט חיטה, , בצל, אגוזים. חשוב לציין כי שתית אלכוהול גורמת להפרשת אבץ בשתן וזוהי סיבה נוספת להימנע מאלכוהול.

ויטמיןE– משתתף בתהליכי ייצור של הורמונים בגוף ,מחסור בוויטמיןEמקטין ייצור הורמונים כולל הורמוני מין כמו כן ויטמיןEמרחיב כלי דם קטנים בגוף ובכך משפר את זרימת הדם. ויטמיןEבמזון נמצא: שמנים בכבישה קרה כמו- שמן זית, חמניות, תירס,וכן בסויה, שקדים, אגוזים, גרעינים, נבט חיטה.

קו אנזיםQ10– לפי הרפואה הסינית עוצמת הזיקפה והאון המיני קשורים ללב ,חומר זה ידוע בהשפעתו המיטיבה על הלב כפי שהוכח במחקרים שונים. מקורות במזון: מקרל, סרדינים, שמן סויה בכבישה קרה, בוטנים.

ויטמיניB– חשובים בשפעול תהליכים שונים במוח, שם מתחילה להיווצר התגובה המינית. הם מסייעים להרגשת רעננות וריכוז. מקורות במזון: קטניות, דגנים מלאים, שמרי בירה.

ברפואת הצמחים ידוע על כמה צמחים הנמצאים בפורמולות ויאגרה טבעית המסייעים לחיזוק הליבידו והאוןהגברי:

ג`ינסנג קוריאני – מסייע להתגבר על מצבי מתח ועייפות מתמשכים ,מגביר און מיני וייצור תאי זרע, מעלה רמות הורמון טסטוסטרון.

ג`ינקו בילובה – הצמח פופולרי בפורמולת ויאגרה טבעית משפר את זרימת מחזור הדם בכל חלקי הגוף כולל אברי המין, מסייע לזיקפה טובה יותר ולפעילות מוחית משופרת.

סו פלמטו- דקל ננסי – אחד הצמחים העיקריים לטיפול בבעיות ערמונית מוגדלת ופופולרי בפורמולת ויאגרה טבעית ,ידוע כמחדש נעורים ותפקוד מיני, מחזק כוח גברא, ומעלה את מספר תאי הזרע.

למה כדאי להשתמש בכמוסות ויאגרה טבעית?

גברים רבים מעל לגיל ארבעים סובלים מבעיות בתפקוד המיני כתוצאה מלחץ דם גבוה, מבעיות גנטיות או מבעיות אחרות, צעירים רבים סובלים גם הם מבעיות בתפקוד המיני בדרך כלל מבעיות הקשורות בלחץ או חרדות ביצוע הנגרמות בעקבות לחץ סביבתי לעמוד בציפיות.

גם לנשים רבות ישנה בעיה הקשורה בתפקוד מיני והיא חוסר היכולת ליהנות מיחסי מין על בסיס קבוע ומשגרת חיי מין תקינים. הבעיות הללו אינן בעיות חדשות, מה שכן חדש זו היכולת לפתור בפיתרון קל וידידותי את הבעיות הללו והפתרון הראשון טמון ברצון לפתור את הבעיה וביכולת להבין שמדובר בבעיה פתירה וטבעית ושאין סיבה להתבייש בה.

רוב הסובלים כל כך מתביישים בבעיות הקשורות בתפקוד מיני שהם גוזרים על עצמם התנזרות מחיי מין דבר הפוגע קשה באיכות חייהם הכללית.

הפיתרון קיים והוא קל, זמין ומהיר. שימוש בויאגרה טבעיתיכול לשמש פיתרון לבעיות טבעיות אלו. תחליף ויאגרה טבעית, שהוא תערובת צמחים בכמוסה לחיזוק האון הגברי, להגברת החשק המיני, לשיפור חיי האהבה ולחיזוק הזיקפה.

הויאגרה טבעית תוכל ליצור עבור הסובלים מבעיות בתפקוד המיני זיקפה חזקה לכשהם ירצו בכך ועל כן ליצור שיגרת חיי מין ואהבה בריאים תקינים ומספקים הרבה יותר.פיתרון נוסף הוא טיפול בבעיות פסיכולוגיות ושפוגעות בתפקוד המיני, הטיפול יוצר אווירה טובה יותר ובטוחה ומוביל לביטחון עצמי גבוה.

לעיתים בעיה אחת כואבת במיוחד יוצרת נזק מצטבר בעל השפעה כללית על החיים, ויאגרה טבעית יכולה עבור אנשים מסוימים ליצור כדור שלג חיובי שאם פיתרון בעיה קשה אחת יקרין על יתר הפרמטרים החיים יראו לטובים יותר.

לרכישת ויאגרה טבעית לחץ כאן