משרד הבריאות אישר את שיווקו של כדור הזקפה החדש "תרים", תרופה גנרית חדשה בייצור כחול לבן. ויאגרה הוותיקה תאלץ להתמודד מול הכדור החדש וגם מול החלופות הטבעיות והבטוחות שכובשות את השוק.

תוקף ההגנה בישראל על הפטנט של כדור הוויאגרה המפורסם תם, והדבר מאפשר שימוש ברכיבים שלו כדי לייצר תרופות מתחרות. "תרים" הישראלית היא תשובה כחול-לבן לכדור הוויאגרה, ומהווה תחליף נוח ושימושי עבור עשרות אלפי ישראלים כבר כשש שנים. הבשורה הגדולה שמביאה איתה "תרים" היא כמובן המחיר.

"תרים" משווקת במחיר נמוך משמעותית מהוויאגרה ובכך מעודדת תחרות ומובילה להוזלה של מגוון הכדורים הקיים. כמו לגבי הוויאגרה, גם את הכדור החדש ניתן לרכוש עם מרשם רופא בלבד והמחיר שלו נע בין 15-30 שקלים.

החומר הפעיל המצוי בשני הכדורים הוא סילדנאפיל אשר מוביל לזרימת דם מוגברת לאיבר המין וכך גם לזקפה כתגובה לגירוי מיני. החומר נשאר פעיל למשך מספר שעות אולם הזקפה תישאר כל עוד הגירוי המיני נשאר גם הוא.
מחקרים מראים כי הכדור החדש בהחלט מחקה באופן דומה את הפעילות של כדור הוויאגרה הישן ומוביל בהצלחה רבה לתוצאות הרצויות. כך גם לגבי תופעות הלוואי – הן דומות עבור שני הכדורים.

בנוסף לשתי תרופות אלו, השוק כולל עוד שני שחקנים:" לביטרה" הכוללת את החומר הפעיל VARDENAFIL. היא מתחילה לפעול לאחר בערך שעה ממועד הנטילה וההשפעה שלה נמשכת כארבע שעות; השנייה היא "סיאליס", הכוללת את הרכיב TALDALFILL.

כאשר לה הבדל משמעותי ביחס לשאר - ניתן לצרוך אותה במינון נמוך על בסיס יומי כדי לשמור על תפקוד מיני תקין יום-יום. יתר התכונות של התרופות ותופעות הלוואי, דומות לתרופות האחרות.

אישה עם כדור ביד

תוספי תזונה טבעיים לשיפור חיי המין הגברי

גם בשוק הזה, קיימים צרכנים רבים המעדיפים את הפתרונות הטבעיים. פתרונות אלו מכילים תערובות צמחים המגיעים מרחבי העולם, אשר ממריצים את זרימת הדם ומעודדים זקפה באופן טבעי. במרבית במקרים, מתגברת זרימת הדם תוך 30 דקות עד שעתיים.

היתרון של מוצרים אלו הוא בכך שהם אינם גורמים לתופעות לוואי ולסכנות, הם נוסו ונבדקו על ידי מאות אלפי גברים במשך שנים רבות, ונמצאו כיעילים ביותר.

מדובר בחומרי גלם טבעיים, הבטוחים לשימוש לכל גבר ובכל מצב גופני, הם אינם מצריכים מרשם רפואי והתוצאות שלהם דומות – הם משפרים את ההגעה לזפקה ואת האון הגברי. מכיוון שהם אינם מצריכים מרשם, ניתן להזמין אותם עד הבית ולשמור על דיסקרטיות יותר גבוהה.

נכון להיום קיימים בשוק מוצרים פופולריים במיוחד בתחום המאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות.

נוטרי מן (לשעבר וי גאמא)
- מוצר ותיק מאוד, בטוח לשימוש, ברישיון משרד הבריאות, ללא תופעות לוואי וללא צורך במרשם רופא. פורמולה שנבחרה כתוסף היעיל ביותר לאורך זמן, את הנוטרי מן יש ליטול במשך שלושה חודשים רצופים מלאים ואז ניתן להפסיק. חשוב להדגיש שגם במקרים של שביעות רצון מלאה לפני תום התקופה, יש להמשיך ולהקפיד ליטול את הכמוסות 90 ימים רצופים.
להזמנה ישירה של נוטרי מן לחצו כאן >>

ג'ינסנג קוריאני - שורש טבעי וטהור של צמח הג'ינסנג, מאוד פופולרי ברחבי העולם לחיזוק האון הגברי ונלקח באופן יומיומי בשעות הבוקר.
להזמנה ישירה של ג'ינסנג קוריאני - לחץ כאן

גם לנושא השפיכה המוקדמת ישנם פתרונות טבעיים פופולריים, כאשר הספריי גולד און נחשב למוצר המוצלח ביותר בקטגוריה, עם זמן השפעה מהיר במיוחד, בטוח לשימוש ותוצאות מוכחות. זוהי, למעשה, הדרך הטובה ביותר לקבל חזרה את השליטה בזמן קיום יחסי המין.
להזמנה ישירה של גולד און - לחץ כאן

רוצים להרגיש בריאים וחזקים במיטה, מבלי לפגוע בבריאות?

תרופות כמו תרים וכדורי ויאגרה גרמו ללא פחות ממהפכה בקרב גברים רבים, אשר העשירו את חיי המין והזוגיות, וקיבלו זריקת מרץ, און ואנרגיה ברגעים אינטימיים משמעותיים.

יחד עם זאת, על פי עדויות וביקורות משתמשים, לתרופות כימיות ישנן תופעות לוואי הנובעות מהשפעתן רבת העצמה על מערכת כלי הדם, וכוללות כאבי ראש, הסמקה, עילפון והתקפי חרדה.

על מנת ליהנות מחיי מין בריאים ומספקים וללא תופעות לוואי מזיקות, פותחו פתרונות טבעיים, בטוחים לשימוש ויעילים ביותר.

פתרון טבעי לאון הגברי – כיצד זה עובד?

קיימים מספר פתרונות בריאים ובטוחים לשיפור האון הגברי.

פתרונות טבעיים אלו מכילים תערובות צמחים המגיעים מרחבי העולם, אשר ממריצים את זרימת הדם ומעודדים זקפה באופן טבעי.

פתרונות אלו נוסו ונבדקו על ידי מאות אלפי גברים במשך שנים רבות, ונמצאו יעילים ביותר, מבלי לגרום לתופעות לוואי וסכנות.

מהן התועלות של מוצרים טבעיים לשיפור האון הגברי?

  • חומרי גלם טבעיים ללא תופעות לוואי ובאישור משרד הבריאות
  • מוצרים בטוחים לשימוש לכל גבר ובכל מצב גופני (בהתאם להוראות הרופא)
  • אינם מצריכים מרשם רפואי
  • מוכחים כיעילים בעידוד תחושות מיניות והנאה אופטימאלית מקיום יחסי מין מלאים
  • שיפור הגעה לזקפה ושיפור האון הגברי
  • שיפור התפקוד נשאר לאורך זמן רב 
עקב הביקוש לצורך הזמנת ויאגרה עד הבית, הקושי  הקיים בוויאגרה הינה שהיא מצריכה מרשם רופא ואילו מוצרים טבעיים ניתן להזמין עד הבית מכיוון שהם לא דורשים מרשם רופא.

מהם המוצרים המומלצים ביותר בתחום האון הגברי?

נכון להיום ישנו מוצר פופולרי במיוחד בתחום, 100% טבעי ובטוח לשימוש, המסייע לשיפור התפקוד ממש מן השורש.

נוטרי מן (לשעבר וי גאמא) - פורמולה שנבחרה כתוסף היעיל ביותר לאורך זמן, את הנוטרי מן יש ליטול במשך 3 חודשים רצופים מלאים ואז ניתן להפסיק. חשוב להדגיש שגם במקרים של שביעות רצון מלאה לפני תום התקופה, יש להמשיך ולהקפיד ליטול את הכמוסות 90 ימים רצופים. להזמנה ישירה של נוטרי מן לחצו כאן >>

פתרון טבעי לשפיכה מוקדמת

כיום, גם לנושא השפיכה המוקדמת ישנם פתרונות טבעיים מוצלחים, כאשר הספריי גולד און נחשב למוצר המוצלח ביותר בקטגוריה, עם זמן השפעה מהיר במיוחד, בטוח לשימוש ותוצאות בדוקות. זהו למעשה הדרך הטובה ביותר לקבל חזרה את השליטה בזמן קיום יחסי המין.  

למאמר: ויאגרה טבעית - האם יש דבר כזה - לחצו כאן >>

ומה עם נשים? האם נמצאה ויאגרה לנשים? 

לאחרונה אנו שומעים יותר ויותר על כדורי ויאגרה לנשים. חברות התרופות טוענות שבשנת 2016 המוצר יצא לשוק ולכן עדיין אין את המידע בדבר יעילות התרופה. קיימות בשוק מספר חלופות טבעיות לנשים ובהן בראש ובראשונה צמח המאקה

"תרים"- ויאגרה חדשה בשוק      

תרופה חדשה אשר מתחרה בכדורי ויאגרה אושרה לאחרונה על ידי משרד הבריאות. שמה של החברה החדשה לספסל הלימודים הינה - "תרים".  התרופה החדשה מכילה חומר בשם סילדנאפיל. חומר זה, גורם להרחבת כלי הדם בפין והתוצאה הינה – זקפה מלאכותית.

שתי התרופות – ויאגרה ותרים, גורמות להרחבת כלי הדם והרפיית שרירים, כתוצאה משתי הפעולות הללו, זורם דם רב יותר לאיבר המין ותוך 30 דקות נוצרת זקפה אשר נמשכת כארבע שעות.  הרחבת כלי הדם, עלולה לגרום לתופעות לוואי קשות אשר כוללות כאבי ראש, חרדה, ועילפון, כך שהיא אינה מתאימה לאנשים אשר נוטלים תרופות למניעת התקפי לב (תרופות אלו מכילות היטרוגליצטין) ותרופות אשר מטפלות בלחץ דם גבוה.

משתמשים בויאגרה העידו כי התרופה משפיעה על מנגנון ראיית הצבעים ובעיקר על הצבעים ירוק וכחול - לאחר השימוש בתרופה, קיבלו כל הצבעים גוון כחלחל והמצב נמשך כמספר שעות. בשל השפעה זו, חל איסור על טייסים להשתמש בתרופה כ- 12 שעות לפני הטיסה. אוכלוסייה נוספת אשר נמצאת בסיכון, היא אנשים אשר סובלים מבעיות לב ידועות או לא ידועות, במקרה זה, ניתן לקחת את התרופה רק לאחר קבלת מרשם מרופא אשר מכיר את ההיסטוריה הרפואית של החולה.  במידה והזקפה גורמת לכאב מתמשך, יש לפנות לרופא, כמו כן, אין לקחת ויאגרה במידה ויש תעוקת חזה.

תחליפים חלקיים וחיזוקים

אופציה נוספת, הינה שימוש בוויאגרה טבעית או שימוש בתחליפים כמו ליבי פאואר, דבש זלוע, וימבו, מאקה ועוד. למרות שמדובר על אופציות טובות ואיכותיות, הן לא מחליפות את הויאגרה. גם מקס מן לא מהווה תחליף לוויאגרה, שכן מדובר על קרם למריחה חיצונית. הקרם מכיל תערובות צמחים מערביים ולכן מדובר על משחה חזקה אשר גורמת לזקפה. מקס מן הינו תוסף תזונה אשר מחזק את האון הגברי, מגביר את החשק המיני ומשפר את חיי האהבה. השפעת הקרם הטבעי, נמשכת זמן רב והיא אינה גורמת לתופעות לוואי. המשחה מאושרת על ידי משרד הבריאות וניתן לרכוש אותה ללא מרשם.

וי-גאמא הינה פורמולה צמחית אשר מגבירה את האון הגברי ומסייעת במקרים של שפיכה מוקדמת. הכמוסות הטבעיות, מסייעות לאלפי גברים בכל הגילאים. כמו כן, ניתן לרכוש את הכמוסות בגרסה משופרת ולהשיג תוצאות טובות עוד יותר.

מקסס אפ, נחשב למעורר פעילות מערכת הדם.  הצמח והדבש אשר מופק ממנו, מהווים תחליף לוויטמינים רבים וגורמים להתעוררות מינית עצמתית. הצמח מומלץ לגברים אשר סובלים מאין אונות.

שימוש בשורש צמח המאקה, מומלץ עבור גברים שסובלים מאין אונות. השימוש בצמח הינו מסורת ארוכת שנים בארץ מוצאו -  פרו, והוא גורם להגברת החשק ושיפור התפקוד המיני.

האם יש ויאגרה שעשויה מחומרים טבעיים ?

ישנם מגוון סוגים של מוצרים אשר פועלים כמו ויאגרה וחלק מהם יעילים ביותר. במרבית במקרים, מתגברת זרימת הדם תוך 30 דקות עד שעתיים. אנשים רבים, אשר מודעים לסיכונים של הויאגרה, מעדיפים להשתמש באלטרנטיבות שאינן תרופתיות. כמו כן, עשוי הפיתרון להיות פשוט ולכלול תזונה נכונה, פעילות גופנית ושימוש במוצרים טבעיים.

להלן כמה דרכים טבעיות לשיפור זרימת הדם :

ג'ינקו בילובה הינו צמח מוכר אשר גורם להאצת הזיכרון. נוסף על האצת הזיכרון, עשוי הצמח לסייע במצבים של אין אונות באמצעות שיפור זרימת הדם והוא אינו גורם לתופעות לוואי. השימוש בצמח מומלץ בעיקר עבור גברים שנוטלים פרוזאק או תרופות אחרות אשר נוגדות דיכאון. המינימום הממוצע הינו 80 מ"ג, שלוש פעמים ביום.

ארגינין הינה חומצת אמינו אשר משפרת את זרימת הדם. החומצה יעילה, אך אינה חזקה כמו הויאגרה והיא מומלצת עבור גברים שסובלים מהפרעות במחזור הדם. המינון הינו 1 גרם, שלוש פעמים ביום. נמכר כמו L- ארגינין.

מומלץ שלא לקחת תרופת ניטרוגליצרין ללב עם ויאגרה – השילוב בין השניים, עלול לגרום לירידה מסוכנת בלחץ הדם.

DHEA עשויה לעזור לגברים בעלי רמות נמוכות של ההורמון. DHEA מסייע לגוף להפוך אסטרוגן וטסטוסטרון. ההורמון עוזר לגברים עם בעיות אין אונות, אך הוא אינו חזק כמו ויאגרה. המינון עבור גברים, הינו 5 מ"ג בכל בוקר.

הודות לרמת המודעות ולהתפתחות הרפואה והרפואה המשלימה, החלו גברים רבים להשתמש במגוון תרופות טבעיות. התרופות הטבעיות הללו, מחליפות את התרופות הגנריות והמלאכותיות. הויאגרה הינה תרופה מעולה אך ישנם מוצרים איכותיים וטבעיים אשר עשויים לסייע מאוד לבעיות אין אונות, לשפר את זרימת הדם ולהגביר את החשק המיני והתפקוד המיני.

ויאגרה לשיפור האון הגברי

הויאגרה והמוצרים הטבעיים לשיפור האון, עונים על צרכים רבים - הם מסייעים לגברים אשר מתקשים להגיע לזקפה, הם משפרים את האון הגברי ומעלימים אימפוטנציה. שני המוצרים – הויאגרה והמוצרים הטבעיים, מסייעים לבעיות הללו בדרכים שונות -  הויאגרה, הינה תוצאה של פיתוח ומחקר רפואי בעל היקף נרחב והיא עשויה מחומרים תעשייתיים, כימיים וסינטטיים אשר נקשרים לאנזימים ומעוררים את האון הגברי. המוצרים הטבעיים, מסייעים במצבים של אין אונות ועשויים מחומרים טבעיים בלבד כמו למשל :  תמציות גינסינג, קנידיום, דקל, מאקה, ארגינין, ועוד.

אז מה עדיף ויאגרה או ויאגרה מחומרים טבעיים ?

ניתן לומר באופן חד משמעי, כי הפיתרון הטוב ביותר, היה ויאגרה אשר עשויה מחומרים טבעיים – בצורה זו, היה ניתן להרוויח כפליים – גם לשפר את הזקפה, לעורר את היצר המיני ולשפר את הביצועים וגם להימנע מתופעות לוואי וסכנות בריאותיות אשר מתלוות לויאגרה הרפואית.  לסיכום – נמליץ לכם להשתמש במוצרים הטבעיים לשיפור האון הגברי.


למידע נוסף על ויאגרה - לחץ כאן