הרזיה, דיאטה, ירידה במשקל, כולנו מכירים את המילים הללו היטב. מזה שנים, הרזון נחשב לסמל היופי ואנחנו, יחד עם יתר האוכלוסייה ניסינו לעשות כמיטב יכולתנו, כדי להתאים לעקומה. כיום, בזכות המהפכה הבריאותית, רבים מאיתנו מנסים להגיע לרזון, באמצעות דיאטה ופעילות גופנית. לעיתים, כאשר אנו לא נהנים מהתוצאות שחשבנו שנהנה, אנחנו שוקלים להוסיף למשטר שלנו כדורי הרזיה.

 

כדורי הרזיה
 

אם חלקנו נטינו לחשוב שכדורי הרזיה הם "גלולות קסם" שיסייעו לנו להוריד במשקל ללא מאמץ או השקעה – טעינו טעות מרה. ישנם שני סוגים של כדורי הרזיה: הראשון דורש מרשם רופא ומדכא את תחושת הרעב שלנו. השני שאינו דורש מרשם רופא, הוא סוג הכדורים בו אנו נתמקד – כדורים בטוחים, העשויים מרכיבים טבעיים בלבד. כדורי ההרזיה הללו מאיצים את תהליך המטבוליזם הגופני, מה שמסייע להוריד במשקל. לחלופין, ישנם כדורים אשר דווקא מעלים את מסת השריר, מה שמתאים יותר לספורטאים, אשר מעבר לשריפת שומנים וירידה במשקל, פועלים לשם ניפוח והגדלת מסת שריר. 

 

יעילותם של כדורי הרזיה:

כדורי הרזיה דורשים תכנית הרזיה קפדנית, המשולבת בפעילות גופנית, כדי להביא לתוצאות איכותיות. אם נמשיך לזלול פחמימות, שומנים וסוכרים, אנחנו לא נוריד במשקל באורח פלא, רק בשל כדורי ההרזיה.

כדי שנדע כי אנו רוכשים כדורי הרזיה אפקטיביים, כדאי לנו לבדוק לפני הרכישה, כי הכדורים הללו מאושרים על ידי משרד הבריאות: ישנם כדורים רבים המכילים כימיקלים מסוכנים, אשר עלולים להוביל לנזק בלתי-הפיך. חותמת של משרד הבריאות תבטיח כי מדובר במוצר העומד בתקנים.

 

 

כדורי הרזיה מומלצים:

כדורי ההרזיה המומלצים ביותר בשוק כיום, הם הליפו-מקס והפורסקולין פלוס. שני הסוגים הינם בעלי איכויות יעילות ולכן, רבים מאיתנו מתלבטים בנוגע לשניים – מהו כדור ההרזיה היעיל ביותר?

כדי שנוכל לבצע בחירה נכונה עבורנו, כדאי לנו להכיר את שני המוצרים מקרוב:

 

ליפו-מקס:

ליפו-מקס, היא פורמולה של שורף שומן איכותי שנמצא כיום בשוק. הליפו-מקס מכיל רכיבים תזונתיים לגוף, כאשר מטרתו העיקרית היא לסייע לנו לרדת במשקל.

 

יתרונות הליפו-מקס:

 

·        מסייע להוריד במשקל - הגוף שלנו מלא בשומנים ופחמימות מהמזון שאנו אוכלים כל יום. הוא משתמש בחלק מהשומנים לאנרגיה, אך פעמים רבות אוגר הרבה מהשומן המיותר בתאים, למקרה ויזדקק לתוספת אנרגיה בעתיד. כאשר הגוף שלנו אוגר כמויות גדולות מדי של שומנים, ללא ליווי של פעילות גופנית שתשרוף את השומנים, אנחנו מתחילים להעלות במשקל.

הליפו-מקס מכיל, בין היתר, חומצה לינולאית – חומצה אשר מטרתה בגופנו, היא למנוע מהגוף לאגור את השומנים בתאים ובמקום – לספוג אותם מיד. על ידי כך, החומצה מלמדת את הגוף שלנו לפרק את השומנים במקום לאגור אותם, מה שמסייע לשפר את תהליך ההרזיה.

·        מכיל תמציות תה ירוק - התה הירוק נחשב לתה הבריא ביותר, משום שהוא מכיל עלים ירוקים, המלאים בכל טוב ותורמים למצב הרוח שלנו, לערנות שלנו ולתהליך העיכול בגופנו. התה הירוק מנקה את הגוף שלנו מעמילנים. הוא גם מסייע לנו לשמור על בריאות הלב, משפר את התפקוד הקוגניטיבי שלנו, הוא אף בעל נוגדי חמצון חזקים, אשר מסייעים להתמודד עם נזקי השמש על העור.

·        מכיל את תמציות פרי הגוארנה - פרי הגוארנה (Guarana) הוא פרי ברזילאי מיער האמזונס, אשר בעל סגולות ריפוי וחיזוק. בגוארנה קיים חומר פעיל, הקרוי גווארנין, שדומה מאוד בהרכבו לקפאין. על כן, הפרי מעניק הרבה אנרגיה ומאפשר לנו להתאמן זמן רב יותר מהרגיל.

·        עשיר בנוגדי חמצון - הליפו-מקס אף מכיל כמויות יפות של נוגדי חמצון (המצויים בפרי הגוארנה והתה הירוק), שעוזרות להתמודד עם בעיית הרדיקלים החופשיים, לשמור עלינו ערניים, בריאים ולשפר את התפקוד שלנו בעת פעילות גופנית.להזמנה ישירה של ליפו מקס - לחצו כאןפורסקולין

הפורסקולין הוא רכיב פעיל של שורש הקרוי COLEUS FORSKOFLII. עוד מימי המזרח הקדומים, ידענו כי השורש הזה מכיל סגולות בריאות איכותיות רבות, אשר בין היתר, עוזרות להאיץ את תהליך ההורדה במשקל.יתרונות הפורסקולין:

 

·        מסייע להפחית במשקל - שורש הפוסקולין מכיל חומר פעיל נוסף, הקרוי דיטרפן. בדומה לחומצה הלינולאית, הוא עוזר לחלץ את השומנים מהתאים, מה שעוזר להפחית את רמת אחוזי השומן בגופנו ולהאיץ את תהליך חילוף החומרים של השומנים בגוף שלנו. בדרך כלל, הדבר היחידי שעושה את הפעולות הללו עבורנו, הוא פעילות גופנית.

·        מכיל כמות גבוהה של ספירולינה - תוסף הפורסקולין, אף מכיל כמויות גדולות של ספירולינה – אצה, הגדלה בעיקר באזור אמריקה ונחשבת למזון-על איכותי.

·        מכיל כמות יפה של ויטמין B12– ויטמין החשוב מאוד לגופנו, ששומר על תקשורת יעילה בין המוליכים העצביים בראש שלנו ועל פעילות תקינה של מערכת העצבים. נשים בהיריון, אנשים מבוגרים, צמחונים, טבעונים ואנשים רבים כמונו, שאוכלים הרבה ממזונות התזונה המערבית, בדרך כלל סובלים מחסך של הוויטמין הזה, לכן חשוב להעשיר את גופנו בוויטמין בדרכים אחרות.

·        עשיר בנוגדי חמצון – בדומה לליפו-מקס, גם הפורסקולין עשיר בנוגדי חמצון, אשר עוזרים לחזק את המערכת החיסונית, להאיץ את תהליך חילוף החומרים בגוף, לנקות רעלים מהגוף במהירות, להאט את תהליך ההזדקנות ועוד.

·        עוזר לשמר את תהליך הצערת המוח – המוח שלנו זקוק לטיפול כל הזמן, כדי שיוכל לעבוד כמו שצריך. כאשר הגוף עשיר בנוגדי חמצון, יותר דם מגיע למוח, מנקה ממנו את הפסולת, מעשיר אותו בוויטמינים ומינרלים ולכן, מייעל את התהליכים במוח שלנו. בנוסף, הוא עוזר למוח לשפר תהליכים שהוא מבצע כמו את יכולות הקשב, הריכוז והזיכרון שלנו.

ליפו-מקס או פורסקולין:

 

 

כאשר אנחנו רוצים לבחור לעצמנו את התוסף המתאים ביותר עבורנו, כדאי לנו לשקול מהן הסיבות שלנו לצריכת התוסף:

 

האם אנחנו דואגים לתזונה שלנו ומקפידים להתאמן? האם אנחנו מבקשים לרדת במשקל מהר או שאנחנו רוצים להרזות בדרך רגועה?

 

כתשובה לשאלה  – הליפו-מקס משקף יכולות איכותיות יותר, כאשר מדובר בירידה במשקל: החומצה הלינולאית האיתנה, בנוסף לנוגדי החמצון החזקים, מייעלים את תהליך חילוף החומרים ועוזרים לנו לשרוף שומנים בקצב מהיר ואיכותי. בנוסף, הקפאין הטבעי שמספק לנו צמח הגוארנה, מעניק לנו הרבה אנרגיה, שנוכל לנצל במכון הכושר ובזכות זאת, להמריץ את תהליך הירידה במשקל.

עם זאת, אם אנחנו שואפים לבצע שינוי כולל באורח החיים שלנו, בנוסף להורדה במשקל, אנחנו נבחר בפורסקולין: מעבר ליעילות שהוא תורם לתהליך שריפת השומנים וחילוף החומרים בגופנו, הפורסקולין מכיל כמויות יפות של ויטמינים, מינרלים, חלבונים ונוגדי חמצון, שיעשירו את גופנו בהמון בריאות ויעזרו לשקם אותו, לאחר שנים של תזונה לקויה וחסרת פעילות גופנית.

יש לציין כי המבנה הפיזיולוגי של כל אחד ואחת מאיתנו הוא ייחודי, לכן בהחלט יתכן שאנחנו נראה תוצאות טובות יותר משימוש בליפו-מקס, בעוד שהאחר ייהנה מתוצאות נפלאות, לאחר שימוש בפרוקסולין פלוס.  


Super Food Diet Banner new1

 

הליפו-מקס מייעל את תהליך ההרזיה

הפורסקולין תורם להרזיה בריאה