אפשרות משלוח אקספרס מהיום להיום ❤️ לפרטים
שירות לקוחות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
מחיר
טבע בריא
הבית שלך לחיים בריאים יותר
100% קניה בטוחה
שירות לקוחות 03-6485501
  • קנייה מאובטחת
  • החזר כספי מלא
  • מגוון אפשרויות תשלום
  • משלוח מהיר
זוג מחובק בים

שיטות לטיפול בשפיכה מוקדמת

אחת השיטות היעילות לטפל בשפיכה מוקדמת היא שימוש בספריי השהייה. ספריי השהייה נחשב לתכשיר אשר מעקב שפיכה, אודות לחומר האלחוש אשר הוא מכיל.

החומר הפעיל אשר נמצא בתוך תרסיסי השהייה, עובד על מערכת החישה במינון עדין מאוד מאד חלש, ולמעשה מאלחש את הרגישות. התרסיס אשר נמרח על החלק החיצוני של איבר המין ובכך מסייע למניעת שפיכה מהירה.

ספריי השהייה למניעת שפיכה מוקדמת פתרון טבעי מטרתו המגן על רקמות העור. מונע שפיכה מוקדמת ומאריך משמעותית את זמן קיום יחסי מין להנאה ארוכה יותר.
 
המשתמשים בספריי השהייה מדווחים על הנאה גבוהה יותר בזמן קיום יחסי המין מאשר ללא השימוש בתרסיס עקב הביצועים והיכולות החדשות שהתרסיס מאפשר להם, זאת ועוד עפ"י עדויות לא נפגעת או נפגמת כלל תחושת ההנאה בזמן השפיכה.  
 
ישנם ביקורות רבות מפי המשתמשים בספריי השהייה מהמעידים על שיפור דרמתי בחיי המין בפרט ובתחום הקשר הזוגי מחוץ למיטה בכלל.


להזמנה ישירה של גולד און לשפיכה מוקדמת - לחץ כאן

פתרון טבעי לשפיכה מוקדמת

אם גם אתה מרגיש מתוסכל וחושש שיש לך בעיה של שפיכה מוקדמת המאמר הבא נכתב במיוחד בשבילך. בני האדם לוקחים חלק בפעילות מינית במטרה ליהנות.

כאשר המטרה היא הפרייה, שפיכה מהירה מהווה יתרון, אך כאשר אנו נמצאים כחלק מפעילות מינית, לרוב הרצון שלנו הוא לשלב הנאה ואנו מעוניינים למשוך אותה כמה שיותר זמן.

בכדי להבין איך ניתן לטפל בבעיה של שפיכה מוקדמת מומלץ שנבין מאיפה היא מגיעה ולמה, נבדוק  האם בכלל יש לנו אותה או שאלה רק חששות או בכלל בעיה אחרת.

שפיכה מוקדמת מתרחשת כמעט או כמעט תמיד לפני, או בממוצע שעומד סביב הדקה מרגע פעולת החדירה לנרתיק ומתאפיינת ע״י חוסר שליטה מובהק בפעולה.

מצבים היכולים להוביל לשפיכה מוקדמת הם חוסר פעילות מינית, תחושת יתר של איבר המין וגורמים נוספים אותם נציין בהמשך.

זוג מאוהב במיטה

חשוב לוודא שספריי ההשהייה מכיל רכיבים טבעיים בלבד  |   צילום: shutterstock

ספריי השהייה מומלץ

כשאנו מחפשים ספריי השהייה טוב ראשית יש לוודא שהוא מכיל רכיבים טבעיים בלבד, כיום המוצר המומלץ ביותר בתחום הינו גולד און מבית ביופארם, חוות הדעת הטובות והעובדה שהוא מיוצר על ידי הרבליסט מוסמך הפכו אותו לאופציה המועדפת ביותר על הצרכנים בישראל.

להזמנה ישירה של גולד און לשפיכה מוקדמת - לחץ כאן

2 גורמים לשפיכה מוקדמת

ניתן לחלק את הבעיה של שפיכה מוקדמת לשני סוגים: גורמים פיזיולוגיים וגורמים פסיכולוגיים.

למצב הרוחני של הגבר יש חשיבות רבה על הדרך בה הוא מתפקד במיטה. יש קשר ישיר בין מצב רוח ירוד או תסכול לבין שפיכה מוקדמת.

כאשר הגבר מכיל את אחת מהתחושות הבאות: חוסר ביטחון, לחץ, דיפרסיה וכדומה, יש סיכוי שזה ישפיע על הפעילות במיטה. תחושת חוסר ביטחון לדוגמא, אשר תביא לשפיכה מוקדמת במפגש המיני הראשון תיצור מצב של רצון לשנות את מה שקרה בפעם הראשונה, דבר אשר יפעיל על הגבר לחץ וייצור מעגל כשלונות מתסכל.

ללא הבנה ותמיכה מהצד השני מה שמוביל גם לחוסר תקשורת בין שני הצדדים, מערכת היחסים המיניים תהפוך לפעולת מבחן מצד הגבר מה שיגרום לשפיכה מוקדמת כחלק שגרתי באקט המיני.

ממחקר שבוצע עבור Nature Publishing Group ופורסם ב-International Journal of Impotence Research, בשנת 2003 עולה כי נקודת הגירוי אשר ממנה קשה לחזור אחורה - ״נקודת האל חזור״ יוצרת בעייתיות כאשר הגבר מונע מעצמו לזהות אותה. חוסר זיהוי זה, הופך את עיכובה של האורגזמה בצורה טבעית לקשה עד לכדי בלתי אפשרית.

התנסות מינית טראומתית המלווה בשפיכה מוקדמת ונוטה להשתייך לקבוצת הגורמים הפסיכולוגיים מאשר לפיזיולוגיים, עלולה ליצור מעגל רגשות שלילי שבגיל מאוחר קשה יותר לשבור אותו.

בגורמים הפסיכולוגיים נכנסים גם גורמים פסיכיאטריים הנחשבים לקיצוניים ונדירים יותר. מחלות נפש למיניהן אשר יוצרות חוסר איזון מחשבתי וגופני גם הן עלולות להשפיע על שפיכה מוקדמת. האחוזים בהם גברים סובלים משפיכה מוקדמת עקב סיבה פיזיולוגית נמוכים ביחס לגורמים הפסיכולוגיים.

בעיה גופנית אשר תגרום לשפיכה מוקדמת עלולה לנבוע ממצב בו מערכת כלשהיא בגוף מתפקדת באופן לקוי מה שעלול להוביל לתפקוד לקוי גם במערכות אחרות בגוף. לדוגמא, כאשר יש דלקת בערמונית יש סיכוי שהדבר יגרום לשפיכה מוקדמת. גורמים רפואיים נוספים אשר עלולים לגרום לשפיכה מוקדמת אך בעלי סיכויים נמוכים לכך הם גנטיקה, השמנת יתר וחוסר תפקוד של בלוטת התריס .

ניתן לומר, שגורמים פיזיולוגיים קלים יותר לטיפול מאשר גורמים פסיכולוגיים.

גרף שפיכה מוקדמת

טרום טיפול, אבחנה ופתרון טבעי לשפיכה מוקדמת

לפני שניגשים לטפל בשפיכה מוקדמת פתרון טבעי כדאי לעקוב אחר היסטוריה רפואית ולשאול את עצמנו שאלות כגון: מה היא דרגת הגירוי שאנו חשים בזמן הפעילות המינית בדירוג של 1-10, כמה זמן לוקח לשפיכה להתבצע מרגע החדירה, האם הפעולה מתבצעת בתדירות קבועה או שמא הסיבה היא תחילתו של קשר חדש המאופיין בתחושת לחץ, לדוגמא.

חשוב להבדיל בין קושי להגיע למצב של זקפה לבין מצב של שפיכה מוקדמת ממשית, אלו שני דברים שונים. בנוסף יש לבצע אבחנה בסוג השפיכה האם היא ראשונית או משנית.

במידה ומגלים בעיה של שפיכה מוקדמת בגיל צעיר בו התחלנו לבצע יחסי מין באופן קבוע, סוג כזה של שפיכה ייקרא שפיכה מוקדמת ראשונית.

במצב כזה ניתן לדעת לרוב, שהבעיה איננה נובעת מגורמים פסיכולוגיים או נפשיים אלא שייכת לקבוצת הגורמים הפיזיולוגיים. שפיכה מוקדמת ראשונית עלולה להוביל לשני מצבים:

  1. ככל שהגבר מתקדם בגילו, הוא צובר ניסיון מיני, מפתח זוגיות רצינית וכך הוא גם תופס ביטחון והבעיה פוחתת/נעלמת.
  2. תתבצע החמרה בזמן של מצבים המאופיינים בשינויים דרסטיים, אם ביחסים הזוגיים ואם בתכיפות שבה הגבר מקיים יחסי מין.

בניגוד  לשפיכה מוקדמת ראשונית, שפיכה מוקדמת משנית מגיעה לרוב בגילאים מבוגרים יותר. ככל שמתקדמים בגיל הסיכוי לחוות הפרעות בפעולת הזקפה עולות, ובמקביל לכך הביטחון העצמי יורד, הגבר נכנס ללחץ, תסכול או רגשי נחיתות ואז מצרף לבעיית הזקפה שלו גם את הבעיה של שפיכה מוקדמת.

מצב זה עלול לגרום לאבחון לא נכון של הבעיה אשר יוביל לקבלת טיפול בבעיית שפיכה מוקדמת כאשר שורש הבעיה נובע בכלל מחוסר יכולת להגיע לזקפה.

שיטות לטיפול בשפיכה מוקדמת

קיימות מספר שיטות המאפשרות טיפול של בעיית שפיכה מוקדמת, חלקן מדווחות כיעילות יותר וחלק פחות. העניין הוא שרוב הגברים אשר סובלים משפיכה מוקדמת ימנעו מלטפל בבעיה. 

הסטטיסטיקות מדווחות על אחוז ממוצע של בין 8-10, לכאלה אשר פונים להתייעצות עם רופא זאת בעקבות מבוכה, בושה או מחשבה שאין דרך לטפל בבעיה.

ניתן לטפל בשפיכה מוקדמת ע״י שיטה הנקראת ׳התחל-הפסק׳ בה מזהים את נקודת ה״אל חזור״, עוצרים מספר רגעים לפני הנקודה הזו, סופרים בין 10-30 שניות ואז ממשיכים בתהליך. שיטה זו ניתן לתרגל לבד או יחד עם בת הזוג ומומלץ בסוף כל שלב לדרג.

ספריי השהייה מומלץ

כשאנו מחפשים ספריי השהייה טוב ראשית יש לוודא שהוא מכיל רכיבים טבעיים בלבד. כיום המוצר המומלץ ביותר בתחום הינו גולד און מבית ביופארם, חוות הדעת הטובות והעובדה שהוא מיוצר על ידי הרבליסט מוסמך הפכו אותו לאופציה המועדפת ביותר על הצרכנים בישראל.

להזמנה ישירה של גולד און לשפיכה מוקדמת - לחץ כאן

מחקרים בנושא ספריי השהייה

מחקר מספר 1 : סיקור אודות ספריי השהייה ויתרונותיו

מחקר מספר 2 : מחקר המאמת כי ספריי השהייה תורם לזקפה ממושכת יותר

מחקר מספר 3 : הערכה אודות ספריי השהייה

מחקר מספר 4 : ספריי השהייה מסייע לגברים להחזיק פי 6 יותר

מחקר מספר 5 : בטיפול מקומי, ספריי השהייה מסייע למנוע שפיכה מוקדמת

מחקר מספר 6 : הערכה אודות רכיבים שמתאימים לספריי השהייה מקומי

מחקר מספר 7 : ספריי השהייה עשוי לסייע לגברים להימנע משפיכה מוקדמת

מחקר מספר 8 : ספריי השהייה תורם למניעה של שפיכה מהירה

מחקר מספר 9 : ספריי השהייה מסייע לגברים להחזיק יותר זמן

מחקר מספר 10 : כיצד השילוב של צמחי מרפא יחד עם ספריי רפואי, מסייע לשמר את הזקפה שלנו לאורך זמן

מחקר מספר 11 : הוכחה כי ספריי השהייה ממותג מסייע למנוע שפיכה מהירה

מחקר מספר 12 : מחקר המאמת כי ספריי השהייה ממותג מסוים אכן מסייע לנו לשמור על הזקפה לאורך זמן

מחקר מספר 13 : הוכחה נוספת כי ספריי השהייה מסייע למנוע שפיכה מוקדמת

מחקר מספר 14 : טיפול מקומי באמצעות ספריי השהייה, מסייע למנוע שפיכה מהירה

מחקר מספר 15 : סיקור הטיפולים הקיימים כיום עבור שפיכה מוקדמת ובין היתר, היעילות של ספריי ההשהיה בנושא

תגיות:

תפריט הבריאות שלך

NUTRI-D SUPPLEMENTS

צעד אחד מפריד בין
הבריאות שבטבע והגוף שלך

לקניה ישירה >
X
הבית שלך לחיים בריאים יותר