פרוביוטיקה היא תוסף תזונה, המסייע לשמר את פלורת המעיים של גופנו בריאה ותקינה. הוא עושה זאת באמצעות החיידקים הפרוביוטים – חיידקים בריאים, שמצויים באופן טבעי בגופנו, בעיקר באזור המעיים שלנו. תפקידיהם העיקריים של החיידקים הפרוביוטים, הם לחזק את המערכת החיסונית שלנו, על ידי ביצוע פירוק איכותי של מזון במעיים.

פרוביוטיקה מתי לקחת - גורמים

  • אנטיביוטיקה – אנטיביוטיקה היא תרופה המסייעת לנו להתגבר על מחלות רבות. עם זאת, היא תרופה חזקה מאוד, המשפיעה על גופנו לטוב ולרע; היא אמנם משמידה את החיידקים הרעים, אך יחד עמם, משמידה גם את הטובים והחברותיים, כמו החיידקים הפרוביוטים ומכאן נשאלת לרוב השאלה פרוביוטיקה מתי לקחת.

  • מערכת חיסונית חלשה – הידעתם? בערך 80% מהמערכת החיסונית שלכם ממוקמת במעיים שלכם! ישנה כמות בלתי-מבוטלת של תאים חיסוניים במעיים ולכן, ככל שפלורת המעיים במצב טוב יותר, כך גם מערכת החיסון שלנו. החיידקים הפרוביוטים מסייעים לשמור על תהליך עיכול תקין, ספיגה איכותית של מינרלים וויטמינים מהמזון וייצור מהיר ומבוקר של צואה וגזים, מהפסולת. אם אנחנו חשים כי אנו חולים יותר מהרגיל או שאנו מפתחים אלרגיות חדשות, בהחלט כדאי לנו ליטול תוסף פרוביוטי, שיחזק את מערך החיידקים במעיים.

  • דלקתיות של הגוף – כאשר המעיים שלנו עמוסים בעבודה, ללא סיוע מחיידקים פרוביוטים, מצטברות כמויות של רעלים בגופנו. באותו אופן, בכל יום יכולים לפלוש לגופנו אינספור וירוסים, פרטיות או טפילים שונים. מצב כזה גורם למערכת החיסון "להתעורר" ולהיכנס למצב דלקתי. אנחנו זקוקים למצב הזה, כדי להתמודד עם מחלות וזיהומים. עם זאת, מערכת חיסונית שתמיד בכוננות, שוחקת את עצמה ומחלישה את הגוף. היא אף עשויה להוביל למחלות אוטואימוניות, במקרים חריפים. כדי למנוע מצבים שכאלו, כדאי לנו להעשיר את המעיים שלנו בחיידקים פרוביוטים, שיסייעו להיפטר מהרעלנים השונים בגופנו מהר ככל האפשר.

להזמנה ישירה של פרוביוטיקה - לחצו כאן

יד מחזיקה כדור פרוביוטיקה

פרוביוטיקה מתי לקחת – מינון

פרוביוטיקה מתי לקחת? בבוקר, על בטן ריקה, כחצי שעה טרם ארוחה. לחלופין, פרוביוטיקה מתי לקחת? ניתן לקחת את הפרוביוטיקה בלילה, לפני השינה. מומלץ ליטול עד שתי כמוסות ביום.

אם אנחנו נוטלים אנטיביוטיקה כיום או מטופלים בתרופות נוספות, כדאי שניוועץ ברופא, טרם שימוש בכל תוסף או תרופה. האמת היא שכיום רופאים ממליצים ליטול תוסף פרוביוטי יחד עם אנטיביוטיקה וגם לאחריה, כדי לפצות על החסך שהיא גורמת למעיים שלנו.

פרוביוטיקה מתי לקחת? כשעתיים לאחר נטילת האנטיביוטיקה.
באופן זה, הגוף שלנו מקבל מנה חדשה של חיידקים פרוביוטים קרוב לפגיעה בהם ושב לתפקוד תקין.


להזמנה ישירה של פרוביוטיקה - לחצו כאן