קפה בולטפרוף - שיטת ההרזיה החדשה שמטריפה את כולם

 

לאוהבי הקפה, חדשות טובות ומשמחות. קפה בולטפרוף הוא סוג חדש של קפה שהגיע אלינו היישר מהמזרח הרחוק, ליתר דיוק מטיבט. קפה בולטפרוף מאפשר ומסייע להורדה בטוחה במשקל, ללא תופעות לוואי, ללא חומרים משמרים, ללא צבעי מאכל- פשוט, טעים וקל. הטעם מצוין, והטועמים הראשונים כבר הבטיחו שהם נהנים מירידה יומית קבועה במשקל, בהעלאת האנרגיה של הגוף ואף זוכים לערנות מוגברת שמאפשרת להם לשרוד את כל היום, מבלי לפהק בכל משפט שני.

 

אז במה שונה קפה בולטפרוף וכיצד הוא עוזר לנו?

 

קפה בולטפרוף הוא קפה שמוסיפים אליו חמאה. השילוב בין החמאה לקפאין יוצר מזון מושלם למוח שלנו, מספק צלילות מחשבתית ותורם לירידה עקבית במשקל. צריכה יומית של קפה בולטפרוף מאפשרת לגוף לרדת באופן קבוע (עד שמשקל הגוף מתייצב)  בין 300-500 גרם ביום והיא משדרגת את החיים בצורה בלתי רגילה. שתייה יומיומית של קפה בולטפרוף מחזירה לגופנו חיוניות, אנרגיה, מצב רוח, חיות ויעילות מקסימאלית בעבודה. הטעם של קפה בולטפרוף נמס בפה בעזרת החמאה (ללא מלח) שמשולבת בו, מערכת העיכול עובדת בצורה טובה יותר והקפה משפר את תהליך המטבוליזם מה שמאפשר לגוף להשיל קילוגרמים מיותרים מגופנו.

 

יתרונותיו של קפה בולטפרוף

 

 קפה בולטפרוף מעניק לנו תחושה של אנרגיה ושמחת חיים.

 קפה בולטפרוף עוזר לנו לחשוב בצלילות.

 קפה בולטפרוף מסייע להפחית את רמת השומנים בכבד ולשפר את תפקודו.

 משפר לנו את רמת הריכוז בצורה משמעותית ושומר עלינו ערניים לאורך זמן.

 קפה בולטפרוף אינו מכיל צבעי מאכל או כימיקלים שאינם בריאים לגוף.

 מסייע להוריד ממשקל הגוף בלי מאמץ ובלי לפגוע בגוף שלנו.

 קפה בולטפרוף מצוין לספורטאים.

 מפחית את הרצון לצרוך פחמימות וסוכרים ובכך מסייע לשמור על תפריט מאוזן ובריא.

 תומך בפעילות תקינה של מערכת העיכול.

 מסייע להפחית כאבי ראש ומיגרנות במהירות.

 קפה בולטפרוף מסייע לגוף לחמצן שומנים ומייעל את תהליך אגירת הגליקוגן (מאגרי האנרגיה).

 קפה בולטפרוף מעלה את רמת הסיבולת.

 מסייע להוריד לחצים ומאפשר לנו להיות רגועים יותר.

 משפר את זרימת הדם.

 קפה בולטפרוף משאיר תחושת שובע ממושכת ומונע מאיתנו את הרצון לאכול כל הזמן.

 

אז איך זה בעצם עובד?

 

קפה בולטפרוף מיוצר מהשראה של אחיו - התה הטיבטי אשר עשוי מעלים ירוקים וחמצת יאק. חברת Bulletproofהאמריקאית מספרת שהשילוב בין הקפה הטיבטי המיוחד לבין החמאה האורגנית, מסייע לשמור על רמת אנרגיה בלתי רגילה בגוף, מוריד את תחושת הרעב ומונע מאתנו להיות עצבניים, לחוצים וכעוסים. לקפה בולטפרוף מוסיפים כפית של חמאה אורגנית והוא מכיל חומצות שומן חיוניות מסוג MCT. חומצות שומן אלה, נחשבות חיוניות לגוף שלנו משום שהן משמשות מקור אנרגטי זמין, מסייעות להספגת ויטמינים מסיסים בשומן כגון A,D,Kו-E, חשובים לייצור הורמוניםמסוימים, ומסייעים לתווך בנשיאת Q10. חומצות שומן MCTדומות בהרכבן לחומצות השומן שנמצאות בשמן קוקוס למשל אשר נחשב בריא וחיוני לגופנו. חומצות שומן אלה מסיסות במים, הן נספגות בכבד בצורה מיידית ומספקות לגוף אנרגיה. בניגוד לחומצות שומן אחרות שאינן מסיסות במים חומצות שומן MCTאותן מכיל קפה בולטפרוף אינן זורמות במחזור הדם ולכן אינן מעלות את רמות השומנים בכלי הדם. קפה בולטפרוף מומלץ לצרוך פעם אחת ביום (עדיף בבוקר) במקום ארוחת בוקר שלמה והתוצאה היא תחושת שובע ל6-7 שעות לפחות. אמנם קפה בולטפרוף מכיל בין 400-600 קלוריות אך הוא מספק יתרונות למוח שמזונות אחרים אינם מספקים, מעלה לנו את המצב רוח ושומר עלינו ערניים, מה שבזמנים שלנו כאשר את רוב היום אנחנו מבלים במשרד מול המחשב או בפגישות ארוכות תכונה זוחיונית ביותר.

 

איך מכינים קפה בולטפרוף?

 

על פי השיטה של חברת Bulletproof, חמאה רגילה לא תעבוד כאן. קפה בולטפרוף מיוצר בשיטה סודית וייחודית לחברה והוא נמכר בצורה של פולי קפה ללא כימיקלים, חומרים משמרים או צבעי מאכל. חשוב לרכוש חמאה אורגנית כלומר חמאה המיוצרת מחלב של פרות שניזונו רק מעשב ולהוסיף את תרכובת חומצות השומן MCTהמיוצרת על ידי חברת Bulletproof. את כל התערובת מומלץ לטחון בבלנדר כחצי דקה ולשתות בהנאה מרובה.

Super Food Diet Banner new1