דלקת בשן היא תופעה נפוצה המתרחשת לעיתים קרובות לאורך החיים. רבים מאיתנו עשויים לחוש כאבים בשיניים, אי-נוחות וקשיי לעיסה. מומלץ לטפל בדלקות בשיניים מהר ככל האפשר ולהיוועץ ברופא בנושא; דלקות בשן מדרדרות במהירות מסחררת ולכן כל דקה הא קריטית.

דלקות בשיניים נוצרות עקב חוסר היגיינה באזור השן, אכילה מרובה של מזון מזיק (כימיקלים, סוכרים, שומנים לא בריאים...) וטיפול לקוי בכלל חלל הפה שלנו.
ככל שנזניח את הטיפול, כך יצטברו חיידקים, מזון רקוב, עשן ולכלוכים באזור השיניים שלנו, שיובילו לדלקות בשיניים, שיניים מתנדנדות ואף דלקות בחניכיים במצבים חריפים.


מגוון תרופות סבתא לדלקת בשן:

• כורכומין – הכורכומין הוא החומר הפעיל של שורש הכורכום – החומר הטבעי הנחקר ביותר כיום. הוא ידוע בסגולותיו הבריאותיות וביכולתו לחזק משמעותית את מערכת החיסון שלנו, לנקות את גופנו מחיידקים, פטריות או פולשים למיניהם, בזכות היותו נוגד חמצון חזק ואף תרופות סבתא לדלקת בשן. הכורכומין אף מסייע להשרות שלווה ורוגע על גופנו ולתרום לוויסות תהליכי הדלקתיות בשיניים שלנו. תרופות סבתא לדלקת בשן דואג באופן אישי לווסת את אופן ייצור החלבונים שמטרתם להתריע על הדלקת – אלו שמגבירים את רמות הדלקתיות באזור תרופות סבתא לדלקת בשן. כתוצאה מכך מערכת החיסון החזקה שלנו מצליחה לעבוד בשקט ושלווה ולייעל את אופן הניקיון וההתמודדות עם הדלקת, בזכות תרופות סבתא לדלקת בשן.

• מיי מלח או סודה לשתייה – מלח וסודה לשתייה שניהם עשירים בנתרן – מינרל חשוב, אשר בין שאר תפקידיו מסייע לנקות ביעילות ובקלות את כלל החלקים בגופנו, לרבות השיניים שלנו. בשימוש בתור תרופות סבתא לדלקת בשן, מומלץ כי נגרגר מים חמימים עם מלח או סודה לשתייה פעמיים-שלוש ביום, כדי להאט את התקדמות הדלקת ולתרום להקלה על תרופות סבתא דלקת בשן.