חושבים שעור חלק, ציפורניים חזקות ושיער שופע ומלא ברק חשובים רק ליופי? תחשבו שוב. אמנם על הגנטיקה שלנו אנחנו לא יכולים להשפיע, אך בעיות בשיער, בעור ובציפורניים מעידות לרוב על בעיה בריאותית, ועל הבריאות שלנו אנחנו לרוב אלה ששולטים. טיפולים חיצוניים מטפלים בסימפטום אך לא בבעיה שגורמת לכך. פורמולה חדשנית מכילה את כל הרכיבים הטבעיים החיוניים לשמירה על הבריאות של כל אלה מבפנים

שיער שופע, עור חלק וזוהר וציפורניים חזקות ובלי סדקים אינם רק סממן ליופי. אלו הם איתותים לכך שהגוף שלנו בריא, חזק ומלא חיוניות. כי המראה שלנו איננו רק דבר חיצוני - הוא יכול להישמר לאורך שנים אם נקפיד לשמור על איזון המערכות בגוף ועל איתנותן.

משום כך - קרמים, סרומים וטיפולים קוסמטיים, איכותיים ככל שיהיו, אינם מספיקים כדי לתחזק את בריאות העור, השיער והציפורניים בצורה שוטפת. הדרך היחידה לעשות זאת היא לחזק ולתמוך במערכות הפנימיות שלנו ולהזין אותן מבפנים באופן יומיומי.

לפרטים נוספים על פורמולה לטיפול בבעיות בשיער, ציפורניים ועור לחצו כאן >>

הגורמים להיחלשות השיער, העור והציפורניים

מתח קיצוני או מתמשך, מחלות ויראליות, מחלות כרוניות או מחלות מתמשכות ואקוטיות – כל אלה מתישים את הגוף ומוציאים אותו מאיזון. עוד גורמים הם שינויים הורמונליים, הן אצל נשים והן אצל גברים, הריון, טיפול תרופתי ותפקוד לקוי של בלוטת התריס.


בשנה האחרונה מגיעים לקליניקה שלי גם מטופלים המחלימים מקורונה, שחווים גם הם תופעות כמו נשירת שיער.

גורם נוסף הוא תזונה לקויה, דיאטות קיצוניות ולא מאוזנות וכל הקשור במזון. מחקר שנערך על השפעות ניתוחים בריאטריים ("קיצור קיבה") מצא שאחת מתוצאותיו היא נשירת שיער מוגברת.

חוסר ברזל וחוסר בויטמין B12, עישון, טיפולים כימיים בשיער וגורמים תורשתיים עלולים גם הם לגרום לפגיעה בעור ובציפורניים , להידלדלות בכמות השיער,ולמראה שיער דהוי, שביר ולא בריא.

כל הגורמים האלה משבשים את תפקודן התקין של המערכות בגוף ומוציאים אותן מאיזון, ובכך הם פוגעים בבריאות העור, השיער והציפורניים.

כך שומרים על בריאות העור, השיער והציפורניים לאורך זמן

בתחום תוספי התזונה קיימות כיום פורמולות רבות שמתיימרות לתת מענה למצבים אלה, אולם יש רק פורמולה אחת שרכיביה הוכחו מחקרית. פורמולה זאת, הידועה בשמה HNS - ראשי תיבות של Hair Nails Skin  - ובעברית - שיער, עור וציפורניים, פותחה בדיוק כדי לתת מענה למצבים אלה, ולסייע לגוף להתאזן ולהשתקם מבפנים, ובכך להשפיע גם על המראה החיצוני.

פורמולת HNS מורכבת ממינון מדויק של ויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו (אבני הבניין של החלבונים) ספציפיים, וחומרים נוספים  - שכולם חיוניים לבריאות העור, השיער והציפורניים. חומרים אלה משמשים גם לייצור וחיזוק רקמת החיבור שלנו, שתומכת באיברים ובמערכות בגוף ולכן חשוב לחזק אותה באופן שוטף כדי לשמור על בריאות השיער, העור והציפורניים.

חשוב לדעת, שאת השיפור ניתן לראות רק לאחר 45-60 ימים של שימוש, אז תדאגו מראש שיהיה לכם מלאי מספיק.

לפרטים על פורמולת HNS מומלצת לטיפול בבעיות בשיער, ציפורניים ועור לחצו כאן >>

HNS שיער עור ציפורניים במחיר מבצע | טבע בריא

רכיבים טבעיים שהוכחו מחקרית

הרכיבים העיקריים בפורמולה, שכולם נבדקו והוכחו מחקרית, הופכים אותה למצרך חובה:

  • ביוטין - ויטמין H - קרוי גם ויטמין היופי. הביוטין חיוני לחילוף החומרים של פחמימות, שומנים וחומצות אמינו. בהיותו מסיס במים הוא איננו נצבר בגוף ולכן חייבים לצרוך אותו ממקור חיצוני מדי יום. מחקרים מראים, שצריכה קבועה ומספקת של ביוטין מבטיחה עור בריא ומתוח יותר ושיער חזק שמשמר את צבעו הטבעי.

  • אבץ - מינרל שחיוני ל-300 ריאקציות שונות ונמצא בכל אחד מתאי הגוף. האבץ הוא רכיב חיוני לבלוטות השומן שנמצאות בבסיס של זקיקי השערה ותורם לאיזון שלהן, ובכך שומר על בריאות השערה עצמה. הוא חיוני גם לחילוף החומרים של שומן וחלבון בגוף - החיוניים גם הם לבריאות העור והשיער. האבץ איננו נצבר בגוף ולכן חייבים לצרוך אותו מדי יום.

    אצל גברים שמעוניינים לעכב את היווצרותם של "מפרצים", דילול השיער או התקרחות, נטילת אבץ חשובה מאין כמוה. האבץ חיוני לשמירה על הכמות וקצב הייצור של הטסטוסטרון (הורמון המין הגברי) בגוף, ובכך הוא תומך בעיכוב ההתפתחות של הקרחה גברית המושפעת מירידה בקצב ייצור הורמון זה. מחקרים מדעיים הוכיחו שיפור משמעותי בסמיכות וצמיחת השיער אצל גברים שטופלו באבץ.

בנוסף, פורמולת ה-HSN מכילה גם ברזל, ויטמין B5, ויטמין B6 ו ל-ציסטאין – שלכולם יש תפקיד מרכזי בחיזוק ושמירה על בריאות השיער, העור והציפורניים.

את סקירת המחקרים המלאה על כל הרכיבים התזונתיים החיוניים לבריאות העור, השיער והציפורניים ניתן לקרוא פה.

לסיכום - אם העלים של העץ אינם בריאים, לא יעזור אם נטפל בהם, כי הבעיה תמונה בשורשים שבתוך האדמה. בדיוק באותו אופן - סרומים לשיער, לק ג'ל, קרמים וטיפולים קוסמטיים הם פתרונות זמניים, שאינם פותרים את הבעיות הפנימיות שפוגעות בבריאות השיער, הציפורניים והעור. הפתרון לבעיות האלו הוא רק לטפל מבפנים.

להנחת ענק על פורמולת HNS לטיפול בבעיות בשיער, ציפורניים ועור לחצו כאן >>


___________________________________________________________________________________
עמרית בן סירה (N.D, C.Ac, Re.Na) היא מומחית לנטורופתיה ורפואה טבעית, בעלת קליניקה לרפואה טבעית בגישה אינטגרטיבית (משולבת) 360º גוף-נפש כבר למעלה מעשרים שנה. מרצה ומנחה סדנאות בריאות inside-out על תזונה ואנטי-אייג'ינג בארץ ובעולם