הסבירו לנו למה חשוב לחטא את הידיים ולחבוש מסכה, אבל מה עם חיטוי הגרון? מחקר מדעי שפורסם לאחרונה מוכיח, שקיימים מרכיבים טבעיים שיעילים בהפחתת עוצמת הזיהומים הנוצרים כתוצאה מנגיף הקורונה. אז אחרי כל מפגש עם אנשים, חשוב מאוד לחטא את הגרון עם תרסיס שמכיל ריכוז גבוה של מרכיבים אלה. קריאת חובה

אם הייתי כותבת כתבה על תרסיס לחיטוי הגרון בכל שנה אחרת, סביר להניח שהייתי מקשרת אותו להגנה מפני וירוסים בתקופת החורף. אך השנה היא שנה מיוחדת, ובתקופת הקורונה עולה עוד יותר חשיבותו של חיטוי הגרון, שיעילותו הוכחה מדעית במחקר חדש שפורסם לאחרונה.

החוקרים בחנו את ההשפעה של חומרים מסוימים בדיכוי תהליכי דלקת, זיהומים בדרכי הנשימה וזיהומים ויראליים והגיעו למסקנה, שקיימים חומרים טבעיים שיעילים בהפחתה של עוצמת הזיהומים הנוצרים כתוצאה מנגיף הקורונה.

אז במיוחד בתקופה הזו - ממש לא צריך לחכות להתחלה של כאב גרון או שיעול. תרסיס אישי לחיטוי הגרון הוא מוצר חובה בכל תיק, כי יש לו תפקיד מניעתי חשוב במלחמה בקורונה.


בנוסף להגנה החלקית שמספקת המסכה, חשוב לחטא את הגרון בתרסיס הזה ממש כמו אלכוג'ל, לאורך כל שעות היום - אחרי כל מפגש עם אנשים, קניות, ארוחה משפחתית וכולי. התזה שוטפת של התרסיס תחטא את הגרון ותחזק את הביטחון שלנו.

למבצע מטורף על תרסיס מומלץ לחיטוי הגרון לחצו כאן >>

לחיטוי שוטף של הגרון בתקופת הקורונה

אחד החומרים הפעילים שהוכחו כיעילים בהפחתת הזיהומים בזמן הקורונה הוא הפרופוליס - חומר ההגנה שמייצרות הדבורים כדי לחטא, לצפות ולאטום את הכוורת ולהפוך אותה לחסינה בפני גורמים מזהמים.

במצרים העתיקה, ביוון וברומי השתמשו בפרופוליס כתרופה לתחלואים שונים וגם היום, ברפואת צמחי המרפא, אנו משתמשים בו לצורך טיפול בזיהומים חיצוניים ובזיהומים של מערכת הנשימה והגרון. מחקרים מדעיים שנעשו על הפרופוליס גילו שלמוצר הכוורת הייחודי הזה יש השפעות רחבות עוד יותר.

החומרים הפעילים בפרופוליס הם הפוליפנולים, ובמיוחד הביופלבנואידים, המצויים גם בפירות אדומים, סגולים וכחולים. חומרים אלה הם נוגדי חמצון עוצמתיים, שמשמשים כחומרי ההגנה של הצמחים כנגד מזיקים, ומכאן נובעת גם יעילותם כנוגדי חמצון עוצמתיים בגוף האדם.

בנוסף למחקר האמור, שהוכיח את יכולתו של הפרופוליס להפחית זיהומים שנוצרים כתוצאה מנגיף הקורונה, נעשו עוד מחקרים רבים על סגולותיו הבריאותיות.

במחקרים נמצא, כי הפרופוליס מסייע בטיפול בזיהומים, הגלדת פצעים וטיפול בהרפס גניטלי (באיברי המין).

להנחה מיוחדת על תרסיס אישי לחיטוי הגרון לחצו כאן >>


להקלה על תסמיני מחלות בדרכי הנשימה העליונות

רכיב נוסף שמשמש לחיטוי יעיל של הגרון הוא תמצית אכינצאה - צמח מרפא שהוכח מחקרית כמסייע להקלה על מחלות, בעיקר בדרכי הנשימה העליונות, ולכן חשוב גם הוא להגנה בתקופת הקורונה.

האכינצאה יעיל גם לוויסות הפעילות של המערכת החיסונית ולהפחתת דלקתיות יתר, שנגרמת בגלל פעילות מוגזמת של מערכת החיסון בגוף. דלקתיות יתר עלולה לפגוע ביכולתו של הגוף להתמודד עם מחלות, ולהתפתחות של מחלות אוטואימוניות.

החומרים הפעילים באכינצאה - ויטמינים, מינרלים, שמנים בריאים ונוגדי חמצון כמו פלבנואידים, חומצה רוזמרינית וחומצה ציקורית, מסייעים לווסת את רמות הדלקת בגוף, לעזור לנשימה רציפה ונקייה, ולהקל על תסמינים כמו נזלת, ליחה, קשיי נשימה וכאבי גרון.

לאכינצאה יש גם סגולות אנטי-בקטריאליות, שמסייעות לייעל את תהליכי הסילוק של החיידקים מהגוף, ולהילחם בהצלחה בפולשים ומזיקים שמרעים את מצבו.

פרופוליס

התרסיס העוצמתי לתקופת הקורונה ועונת החורף

במעבדות נוטרי די פיתחו תרסיס חיטוי חדשני לגרון, שמכיל ריכוז גבוה מאוד של פרופוליס – 50% מכל מוצר אחר בשוק. בנוסף, הוא מכיל אכינצאה, ותרכובת חכמה של תמציות מצמחים בעלי סגולות מחטאות – איסטיס, שרף מור, מרווה רפואית, בת קורנית ומנטה.

התרכובת העוצמתית של התרסיס לחיטוי הגרון של נוטרי די היא שהופכת אותו למוצר חובה בתיק של כל אחד מאיתנו. מומלץ להתיז אותו בגרון ברגע שמתחילים לחוש בכאבי גרון או שיעול. הוא תומך גם בטיפול בפצעים בחלל הפה, ומשמש להקלה על אי נוחות שנגרמת כתוצאה מפצעים על הלשון. אני אפילו מציעה להיעזר בו בטיפול בפצעים שהזדהמו.

אנחנו נמצאים גם בפתחו של החורף, אז כדאי מאוד להחזיק את התרסיס הזה בהישג יד. ברגע שמתחילים לחוש עקצוץ קטן בגרון, שימוש בתרסיס הזה יכול לעצור את המחלה כבר בתחילתה.

ובתקופת הקורונה כאמור, חשוב מאוד להתיז את התרסיס הזה גם למניעה – כדי לחטא את הגרון אחרי כל פעם שאנו מסיימים מפגש עם אנשים.

להנחת ענק על תרסיס אישי לחיטוי הגרון לחצו כאן >>

____________________________________________________________________________________________________

עמרית בן סירה (N.D, C.Ac, Re.Na) היא מומחית טבע בריא לנטורופתיה ורפואה טבעית, ובעלת קליניקה לרפואה טבעית בגישה אינטגרטיבית (משולבת) 360º גוף-נפש כבר למעלה מעשרים שנה. בנוסף, היא מרצה ומנחה סדנאות בריאות inside-out על תזונה ואנטי-אייג'ינג בארץ ובעולם