שוק אביזרי המין בישראל גדל בשנים האחרונת והתפתח בצורה בלתי רגילה. אולם לצד הצמיחה המטאורית מגיעות גם הסכנות. רבים לא יודעים שמוצרי המין שהם רכשו עלולים להיות מאוד מסוכנים לבריאות שלהם. כיצד תדעו מה טיב המוצר שאתם רוצים לרכוש? הכל בכתבה הזו.


מעצמת סקס


ישראל אולי נחשבת למדינה יחסית שמרנית אבל אל תתנו למיתוס הזה להטעות אתכם, סקר חדש ומאוד אינטימי מגלה כי לפחות 60% מהישראלים השתמשו או משתמשים באופן קבוע באביזרי מין, כאשר הרוב הוא נשי – 64% מאלה שמשתמשים הן נשים ו 55% הם גברים. הפופולאריות הגוברת של אביזרי המין בעולם בכלל וגם בארץ עלתה משמעותית בשנים האחרונות מהרבה סיבות. כמובן שהסיבה המשמעותית ביותר היא הפתיחות המינית. אנחנו חיים בעידן שבו מותר לעשות סקס, לדבר על סקס, לחקור את הגוף שלנו וליהנות ממנו. גורם משמעותי נוסף הוא הזמינות. השוק מוצף באביזרי מין מכל הסוגים ומכל המינים שניתן להזמין מהארץ ומכל העולם במחירים מגוחכים.

אולם כאשר משהו הופך להיות מאוד פופולארי, מגיעים גם החיקויים הזולים והאפשרויות לרכוש מוצרים מאוד זולים במקומות לא מהימנים שלא ברור מה טיב המוצרים אשר נרכשו משם. אביזרי מין הם מוצרים שבאים במגע עם איזורים מאוד רגישים בגוף שלנו ובסיטואציות מאוד אינטימיות ואם הם לא מיוצרים כמו שצריך או מתוחזקים כמו שצריך הם יכולים לגרום במקום להנאה, להרבה מאוד סבל.

להזמנה ישירה של אביזרי מין - לחץ כאן


באביזרי מין הזול הוא בעצם יקר


קרה לכם שהזמנתם מעלי אקספרס צעצוע חמוד בדולר לילד שהתפרק כבר בשימוש הראשון? מסתבר שזה עלול לקרות גם כשמדובר באביזרי מין. לאחרונה התפרסמה באתר מאקו כתבה המתייחסת להזמנת אביזרי מין באמצעות אתרי הסחר הסיניים הגדולים ומתריעה מפני הסכנה שלהם להתפרק, במקרה הטוב עוד במהלך הדרך ללקוח, אולם במקרה הרע גם בעת השימוש עצמו. צריך להבין שהמחיר הזול של המוצרים האלה נגזר מאיזשהו מקום ומתאפשר משום שהם מיוצרים מחומרים שחלקם לא תמיד עמיד ולכן לא שורד את השימוש.

החומרים שמהם עשוי אביזר המין מאוד חשובים ולא רק בגלל העמידות שלהם. מכיוון שמדובר באיזור מאוד רגיש, חשוב מאוד שאביזר המין יהיה עשוי מחומרים איכותיים, רצוי מסילקון רפואי או כל חומר היפואלרגני איכותי אחר, אשר נוסו, נבדקו, ונקבעו ככשירים לשימוש.

גם אם המוצר עשוי מחומרים יחסית איכותיים, חשוב לרכוש אותו במקום מהימן שיודע לאחסן, להוביל ולשמור על איכות המוצר מבלי שיפגע עד לרגע שנמסר לידיכם. מוצרים שלא אוחסנו כמו שצריך ונחשפו לרטיבות למשל עלולים לפתח בקטריות וחיידקים. גם כאלה שנחשפו לשמש חזקה או לחום גבוה עלולים לייצר בעיות טכניות או לסבול מירידה באיכות החומרים שלהם.


איך תדעו שאתם רוכשים אביזר מין בטוח?


בעידן האינטרנטי, הדרך היחידה לוודא שאתם רוכשים מוצר איכותי היא המוניטין של המשווק. כאשר אתם רוכשים אביזרי מין חשוב לרכוש אותם ממשווק מורשה ומוכר, אשר מקפיד לשווק מוצרים המאושרים על ידי ארגון הבריאות האמריקאי או משרד הבריאות הישראלי וכזה שכמובן אפשר לפנות אליו במקרה ומתעוררת בעיה.

להזמנה ישירה של אביזרי מין - לחץ כאן