האבץ הוא מינרל, אשר כיום נפוץ גם בתצורה של תוסף תזונה, המסייע לפצות על חסכים של אבץ, שעשויים להיגרם עקב תזונה לקויה, תזונה מסוימת שלא מכילה ערכים גבוהים של אבץ, פעילות גופנית מרובה, מחלות שונות או גיל.

אבץ פיקולינט לשיער – תסמינים המעידים של חוסר:

• מערכת חיסון חלשה - אבץ פיקולינט לשיער משתתף בתהליכים רבים שמטרתם היא לחזק את המערכת החיסונית שלנו וללחום בפולשים ובתופעת הרדיקלים החופשיים.

• פגיעה בגדילה וההתפתחות המינית שלנו - אבץ פיקולינט לשיער אחראי על ויסות של תהליכים הורמונליים רבים, כגון תהליך ייצור הורמוני המין.

• קושי בתהליך הרבייה - אבץ פיקולינט לשיער מהווה רכיב של פעולות הורמונליות רבות, המתקשרות לתהליך הרבייה כגון תהליך הביוץ, תהליך ההפריה, ייצור תאי הזרע ועוד.

• אנורקסיה - אבץ פיקולינט לשיער מסייע לחדד את חוש הריח וחוש הטעם שלנו. כאשר אנו סובלים מחוסר של המינרל, אנו מאבדים את החושים הללו ולכן, מאבדים את הרצון לאכול. בנוסף, מחסור באבץ מפחית משמעותית את תחושת הרעב שלנו בצורה ביולוגית, משום שבין היתר, בשגרה שלו הוא דואג לייצור קולטנים, שמטרתם להתחבר להורמונים שיידעו אותנו כי אנו רעבים. הדבר עשוי להוביל אותנו לירידה מוגזמת במשקל, עד לכדי אנורקסיה, ללא כוונה נפשית.

• מחלת הסוכרת - אבץ פיקולינט לשיער הוא מינרל קריטי לייצור הורמון האינסולין, אגירתו בגופנו וויסות ההפרשה שלו. מחל הסוכרת עשויה להעיד כי אנו לא מפרישים מספיק אינסולין, עקב מחסור אבץ פיקולינט לשיער.


אבץ פיקולינט לשיער:


השיער שלנו מקבל את כלל התזונה שלו מהשורשים. לאבץ תפקידים רבים בגופנו, המשתתף בהפעלתם של מעל ל- 200 אנזימים בגופנו, כאשר חלקם אחראים על תהליכי ייצור החלבונים בגופנו. החלבונים מסייעים להעניק לחות לשיער שלנו ולהביא לייצור מוגבר של תאים חדשים ובריאים של שיער, שיחליפו את התאים הישנים ויאפשרו נשירה של שיער לא בריא.

אבץ פיקולינט לשיער אף מעכב את פעילותו האנזים אלפה רדוקטז 5, אשר גורם לנשירת שיער והתקרחות. משום שהוא מחזק את המערכת החיסונית באופן משמעותי, הוא אף מונע דלקות וזיהומים או התפרצויות חמורות של פטרת בקרקפת שלנו.

אם אנו סובלים ממחסור אבץ פיקולינט לשיער, כדאי לנו לשקול לפצות על החסך באמצעות תוסף תזונה, שימנע היווצרות של שיער חלש, לא בריא ואף התקרחות.


להזמנה ישירה של אבץ פיקולינט - לחצו כאן