להזמנות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
מחיר
הבית שלך לחיים בריאים יותר
100% קניה בטוחה
שירות לקוחות 03-6485501
  • קנייה מאובטחת
  • החזר כספי מלא
  • אפשרות תשלום לשליח
  • משלוח מהיר

אבקות לעלייה במשקל - גיינרים

 

בשונה מאבקות החלבון המכילות בעיקר חלבונים וחומצות אמינו, אבקות לעלייה במשקל המכונות בשוק תוספי המזון - גיינרים, מספקות לגוף גם פחמימות ושומנים חיוניים, זאת בשל לאפשר לגוף לקבל את כל מה שהוא זקוק לו, ארוחה של ממש.

כאן יש לשים לב ליחס שבין החלבונים לבין הפחמימות בהתאם למשקל גופכם ולסוג האימון שאתם מבצעים. אבקות הגיינרים מתאימות גם למי שמחפש לעלות במשקל גופו שכן צריכה שלהן מספקת כמות גבוהה של אנרגיה (קלוריות), ויטמינים, מינרלים ועוד. כשאנו מבצעים פעילות גופנית עצימה, הגוף מנצל את רוב מאגרי האנרגיה  הקיימים בשריר (גליקוגן) , לכן הוא זקוק לפחמימות בכדי למנוע פירוק רקמות לצורך של הפקת אנרגיה. גיינרים שונים מספקים לגוף סוגים שונים של פחמימות, אלו מהוות 70% מהתזונה היומית שלנו.

 

אופן השימוש באבקה לעליה במשקל

 

ניתן לחלק את מנת ההגשה ולצרוך חלק מהשייק לפני האימון זאת בכדי לספק לגוף אנרגיה לה הוא זקוק. את החלק השני של אבקת הגיינר תוכלו לצרוך מיד לאחר האימון מה שיעודד ספיגה אופטימלית של חומצות האמינו. אנו לא רוצים שהגוף יעשה שימוש בחלבונים שבשריר למטרות אנרגיה ולכן אסור למנוע מהגוף פחמימות. מחסור בפחמימות יאט את היכולת של הגוף לעלות את מסת השריר שלו, יפגע בבניית חומצות הגרעין המרכיבות את ה- DNAובבניית קרומי התאים שלנו. 

Nutri D Sport Banner long new2a newlow

תפריט הבריאות שלך

NUTRI-D SUPPLEMENTS

צעד אחד מפריד בין
הבריאות שבטבע והגוף שלך

לקניה ישירה >
X
הבית שלך לחיים בריאים יותר