אבקה לעלייה במסה, הידועה גם בכינוי המקצועי שלה, "גיינר" הינה אבקה על בסיס חלבון מי גבינה מבודד אך בעוצמה גדולה יותר.


אבקה לעלייה במסה נועדה עבור אלו החפצים להעלות את מסת השריר שלהם בצורה משמעותית, על חשבון שמירה על רמת השומן בגוף, עד לרמה המינימלית לה הגוף זקוק לתפקוד בריא.

אבקה לעלייה במסה נפוצה בקרב מפתחי הגוף והמתעמלים הותיקים אשר דבקים בתכנית אימונים אינטנסיבית וזקוקים להזנה עשירה וראויה לשריריהם המתפתחים וגופם הפעיל מאוד בפעילות גופנית.

מה התועלת שבאבקה לעלייה במסה?

אבקה לעלייה במסה מבטיחה מקורות תזונה איכותיים מכל סוגי אבות המזון. גם ההרכבים הפחמימתיים והשומניים שבה, לצד אלו החלבוניים הינם תוצר מעבדתי מדוקדק ומתוכנן בקפידה תחת סטנדרטים גבוהים שנועד לספק השלמה תזונתית מתאימה ללקוחות פעילים מאוד פיזית, מתעמלים ותיקים בתחום פיתוח הגוף והכושר.

תזונה המתוגברת באבקה לעלייה במסה תביא את הצורך אותה לתוצאות המקסימליות מבחינת פיתוח שריר ושמירה על הבריאות בו זמנית.

אבקה לעלייה במסה מגנה על השריר מפני פציעות ומזינה אותו בכמה מישורים, גם בפירוק איטי אשר נותן לו אנרגיה במהלך האימון וגם במנות מיידיות מיד לאחר האימון כאשר השריר המותש הכי זקוק לכך.

אבקות לעלייה במסה מכילות רכיבים נעימים לעיכול המבטיחים ספיגה מהירה ומלאה שלהם בגוף.

הגיינרים המומלצים בשוק

ביג מאס גיינר של חברת אלפא - גיינר ברמת מקצועיות גבוהה ובעל מוניטין הידוע בקרב מתאמנים רבים.

הערכים התזונתיים המעולים של ביג מאס גיינר מכילים למנת הגשה בודדת, כמות אסטרונומית של תשלובת חלבוני מי גבינה וחלבון ביצה לספיגה יעילה עד פי 2. רק 3% שומן ויחס חלבון-פחמימה הטוב ביותר של 1:5. החלבון מועשר בפחמימת בטטה שנחשבת לפחמימה האיכותית ביותר לספיגה אופטימלית. בנוסף, יש בו שילוב עוצמתי של מזונות על - זרעי צ'יה, אצת ספירולינה וזרעי פשתן.

ביחס של 5:1 המורכבים מ 4 סוגי חלבון מוקפדים: חלבון מי גבינה מבודד, קזאין, מי גבינה מרוכזים וחלבון ביצה. בנוסף לאלו ביג מאס גיינר מכיל שפע של קריאטין, גלוטומין, BCAA, ויותר מ 22 סוגי ויטמינים ומינרלים בסטנדרט רפואי גבוה.

חשוב לציין כי גיינר מצויין זה דל ביותר בשומן ובכולסטרול. הוא מגיע במגוון טעמים מעולים.

Extreme Gainer - של חברת Extreme Nutrition  הינו גיינר אבקת חלבון מי גבינה מבודד תוצרת הארץ, כשר בכשרות הרבנות המקומית ראש העין, חלב ישראל! גם גיינר זה מחזיק ביחס חלבון פחמימה המצויין של 5:1, אינו מכיל שומן טראנס כלל ומאוד דל בשומן אך מנגד, בעל אחוז גבוה של חומצות אמינו, BCAA, ויטמינים ומינרלים.

גיינר  Extreme Gainer עשוי פורמולה יחודית המסייעת לו להיספג באופן מיידי ומיטבי בגוף, ללא תופעות לוואי העשויות להיווצר לרוב במערכת העיכול ןללא תחושת חוסר נעימות בקיבה. Extreme Gainerנוח לשימוש, מתערבב בקלות ומגיע בטעמים המעולים של בננה, קרם עוגיות, וניל,שוקולד ושוקולד לבן.