אבקת חלבון בפני עצמה היא אבקה המורכבת מסויה, מיי גבינה או קזאין (מיי גבינה וקזאין מורכבים מחלב). היא מכילה את כל חומצות האמינו בגופנו ומטרתה העיקרית, היא להעשיר את גופנו ביותר חלבונים מהרגיל. אבקות חלבון נפוצות בעיקר בקרב הספורטאים, משום שאנו זקוקים לרמות גבוהות יותר של חלבונים, כדי למטב את האימון שלנו ולמזער נזקים שעשויים להיגרם לגופנו, לאחר האימון.


אבקת חלבון הכי טובה לעלייה במסה – הגדרה:

אבקת חלבון הכי טובה לעלייה במסה, מעט שונה במבנה שלה מאבקת חלבון שגרתית. ראשית, היא מכילה כמות יוצאת דופן של חלבונים, שבדרך כלל מורכבים ממיי גבינה, בדומה לרוב אבקות החלבון. שנית, אבקת חלבון הכי טובה לעלייה במסה מאופיינת ביחס של 1:5 בין החלבונים לפחמימות באבקה, לטובת החלבונים. היחס הזה הוא קריטי, כדי להבטיח כי נצליח להעלות את מסת השריר שלנו במהירות.

אבקת חלבון הכי טובה לעלייה במסה – יתרונות:

• תורמת להאצת את תהליך בניית השריר של גופנו ברמה יוצאת דופן.
• מאפשרת עליה מהירה במשקל, על ידי שימוש בערך מינימלי של שומנים.
• מכילה שילוב של פחמימות פשוטות ופחמימות מורכבות. על ידי כך, אבקת חלבון הכי טובה לעלייה במסה מעניקה לגופנו אנרגיה לטווח הקצר ולטווח הארוך.
• לא מכילה חומרים משמרים, צבעי מאכל או זרזים כימיים.
• מסייעת למזער נזקים לאחר אימון.
• מסייעת לחזק אותנו במהלך האימון.
• מכילה ערכים תזונתיים נוספים, שמטרתם להעשיר את גופנו בבריאות.


אבקת חלבון הכי טובה לעלייה במסה – ביג מאס גיינר Nutri-D

חברת נוטרי-די פיתחה ליין איכותי, המאושר על ידי משרד הבריאות, של אבקות חלבון וביניהן אבקת החלבון הכי טובה לעלייה במסה – ביג מאס גיינר. היא מכילה אחוז של 1:5 לטובת החלבונים (45 גרם חלבון) ומטרתה העיקרית היא לסייע לספורטאים להעלות מסת שריר במהירות ובקלות ולתרום להעלאה כללית במשקל. היא לא מכילה חומרים משמרים או צבעי מאכל, ההיפך הוא הדבר – היא אף מכילה רכיבים בריאותיים נוספים כגון זרעי צ'יה, זרעי פשתן, ג'ינג'ר, ספירולינה וחלבון ביצה, שיסייעו לאזן את גופנו מבחינה בריאותית.