מהי אבקת חלבון?

אבקת חלבון הינה אבקה המיועדת ליצירת 'שייק חלבון'. אותו שייק החלבון פותח כמתן מענה לאחת הבעיות התזונתיות החמורות של המאה ה – 21, תת תזונה מחפירה בכל הנוגע לחלבון. חלבון, הוא אחד משלושת אבות המזון אותם יש לשלב בכל ארוחה מלאה אותה אנו סועדים ובלעדיו איננו יכולים להתקיים.

תזונה חלקית או חסרה של חלבון תוביל באופן ישיר לקיום החיים ושגרת היום יום שלנו באופן חלקי וחסר גם כן, ללא כל ספק.

משום שבמזונות בעלי האופי המתועש הנפוצים היום ברחבי רשתות השיווק, ניכרת הופעה של פחמימות ושומנים רעילים בעיקר, ונדיר החלבון, נוטים ספורטאים ושומרי משקל רבים להסתמך על אבקת חלבון. כאן טמון סוד הקשר של אבקת חלבון והרזיה.

איך ניתן להוסיף כמות חלבון שתסייע למנוע מצב של חוסר המעודד היווצרות של תופעות לוואי רבות?

אבקת חלבון אלפא המיוצרת מחלבון מי גבינה אמריקאי המאופיין ברמת ספיגה גבוהה ונקי משומנים שאינם בריאים לגוף. מנת הגשה בין 3-5 פעמים בשבוע, בין אם אתם מתאמנים או בין אם מנסים לשמור על אורח חיים בריא ומאוזן, תספק לגופכם כמות חלבון מעולה. אבקת חלבון אלפא מיוצרת מהרכיבים הטובים ביותר ומעניקה לגוף בנוסף לחלבון גם מינרלים וויטמינים המחזקים את פעילותה של המערכת החיסונית.

מהו למעשה תהליך הרזיה ממוצע?

תהליך הרזיה ושריפת שומנים אמיתי (ולא רק לשם ויתור צפוי וידוע מראש) מתנהל בשני מישורים בלתי נפרדים: הראשון בא לידי ביטוי בפעילות גופנית ואילו השני, איך לא, מתבצע בעזרת תזונה מותאמת מטרה, נכונה ומאוזנת. הפעילות הגופנית, טוב שתהיה משולבת בפעילות אירובית לצד אימוני כח לחיזוק השרירים והאצת שריפת שומנים ואילו התזונה, מוטב לה שתהיה עשירה בשפע חלבונים הנחוצים לשיקום שריר, דלה בפחמימות וכמעט ללא שומן.

אבקת חלבון הינה תוסף תזונה בעל יחס מירבי של חלבון איכותי, לצד כמות מזערית של פחמימה ואף כמות שומן קטנה מכך. לדוגמא, במנת הגשה בודדת של אבקת חלבון עשויים לנוע הרכיבים התזונתיים של החלבון בטווח שבין 18 – 32 גרם חלבון, 4 – 7 גרם פחמימה ופחות מגרם בודד של שומן. כאן בדיוק נקשר הקשר בין אבקת חלבון והרזיה.

אבקת חלבון מסייע גם לשלוט בכמות הפחמימות אותן אנו מכניסים לגוף במהלך היום והיא דלה מאוד בשומנים. אבקת חלבון אלפא יוצרה על בסיס מחקרים ופותחה במטרה לאפשר לאנשים המעוניינים לפתח מסת שריר רזה, אנשים שרוצים לשמור על רמות חלבון מאוזנות ואנשים שנמצאים בתהליך של ירידה במשקל, לקבל מנת חלבון מושלמת שמקורה בחלבון איכותי ולהימנע מצריכת כמות גבוהה של פחמימות.

אבקת חלבון והרזיה משלימים זה את זה

כדי שנראה את התמונה כולה, נסכם ונאמר כי אבקת חלבון והרזיה הולכות יד ביד.

כל אחת תורמת לרעותה באופן ניכר ומותאמת בדיוק לצרכיה. בשילוב שתיהן יחד, מואצת שריפת השומנים הודות לתכנית אימונים פרטנית ובמקביל לא מתווסף שומן חדש, זאת בשל ההקפדה על תזונה נאותה ודלת שומן.

בנוסף, ככל שמתחזקים השרירים כך יעלה גם אחוז שריפת השומנים בהתאמה משום שלשרירים יש יכולת תפקוד טובה יותר.

וההפך, ככל שנשרוף יותר שומן, יעבדו השרירים בקלות ובנמרצות רבות יותר. בזכות אבקת חלבון, מתפתח מעגל קסמים נפלא שבכוחו לקדם אותנו להרזיה בטוחה.