חלבון מי הגבינה באבקות החלבון, מכיל תרכובת עשירה של חומצות אמינו חיוניות אשר מונעות את פירוקם של השרירים והרקמות, מחזקות אותם, מסייעות לחיזוקה של המערכת החיסונית ולהתאוששות מלאה של הגוף בתום האימון. קיימות היום בשוק אבקות חלבון כשרות לפסח, דלות בסוכר בשומן ובכולסטרול.

להזמנה ישירה של אלפא כשרה לפסח לחצו כאן

אלפא מבית נוטרי די ספורט

אבקת חלבון ALFA המיוצרת עי״ חברת תוספי התזונה לספורטאים הגדולה בישראל  NutriD, ונחשבת לאחת מאבקות החלבון האיכותיות ביותר היא אבקת חלבון כשרה לפסח. באבקת החלבון, יש כמות גבוהה של חלבון, 26/5  גרם לכל מנת הגשה והיא מיוצרת תחת תנאי מעבדה מוקפדים במיוחד בשיטת ייצור ייחודית.

חלבון בסטנדרט גבוה

אבקת חלבון, ALFA כשרה לפסח, מכילה חלבון מי גבינה 100% ברמה גבוהה במיוחד.

אבקת חלבון ALFA כשרה לפסח מכילה 5.8 גרם של חומצות אמינו BCAAו- 4.6 גלוטמין למנה.

אבקת חלבון ALFA כשרה לפסח אינה מכילה חומרים שאינם טבעיים.

אבקת חלבון ALFA מכילה רק 1.8 גרם שומן ומיוצרת במגוון טעמים מדהימים-וניל, קרם עוגיות, בננה ושוקולד.

אלפא כשרה לפסח - מעל לציפיות

בזמן אימוני התנגדות וכוח מצב האנרגיה והחלבון בשרירים נמצאים בתהליך דעיכה. כדאי לנצל זאת בעזרת אבקת נוטרי די ספורט, אבקת חלבון כשרה לפסח את המאפשרת לנו להגביר את תהליכי הבנייה שקורים אוטומטית בסוף האימון בגוף.

אבקת אלפא, אבקת לחלבון כשרה לפסח, מעבירה למסת השריר גליקוגן ומחדשת את מאגריו. כתוצאה מכך מופחתים תהליכים קטבוליים אשר נוצרו בזמן האימון ומתחילים להיווצר תהליכים אנאבוליים.

האבקה מאפשרת לספק חלבון לשרירים ומפחיתה את זמן ההתאוששות של הגוף. בנוסף אבקת אלפא אבקת חלבון כשרה פסח מהווה יתרון באפשרות להעצים את האימון ולשמור על רמה אופטימאלית של כוח וחוזק בכדי לתחזק אימון עצים.

תוצאות האימונים ישתפרו בכל פעם מחדש. יתרון משמעותי של אבקת חלבון כשרה לפסח- אלפא הוא בכמות השומנים והפחמימות הנמוכה במיוחד שהיא מכילה מה שמסייע לגוף להתחטב, לשמור על מסת שריר רזה ולמנוע עלייה מיותרת במשקל הגוף ובאחוזי השומן.