רבים מאיתנו מחפשים אבקת חלבון כשרה שתכיל חלבון כשר מומלץ. לכשרות יש חשיבות מכרעת עבורנו והיא משפיעה על ההחלטה שלנו האם לרכוש או לא לרכוש את אבקת החלבון. ובכן, קיימות אבקות חלבון כשרות רבות בשוק תוספי המזון הישראלי אך כאשר אנו בוחרים לרכוש אבקת חלבון כשרה מומלצת, אנו לא רוצים שהעובדה שהיא כשרה, תשפיע גם על איכות הרכיבים התזונתיים אותה מכילה האבקה.

 

איפה הבעיה? הבעיה היא שבחלק מאבקות החלבון הכשר ״בא על חשבון״ אלמנטים אחרים המשפיעים על האיכות הסופית של האבקה ביניהם איכות החלבון, הטעם הסופי, המרקם ועוד. אז לא עוד. אין צורך יותר להתפשר על חלבון כשר מומלץ שאינו עולה בקנה אחד עם המטרות שאנו מציבים לעצמנו כחלק מתהליך פיתוח וחיטוב הגוף. אין סיבה שהעובדה שאנו מעוניינים בחלבון כשר מומלץ, זה יבוא על חשבון הביצועים, תהליכי ההתאוששות וכמובן על התוצאות בשטח.

 

פיתוח של חברת Nutri D Sport מביא לנו את אלפא - אבקת חלבון כשרה מומלצת המכילה גם חלבון מי גבינה מרוכז וגם חלבון אמריקאי אייזולט מבודד שעבר פיקוח ובקרה לאורך כל תהליך הייצור. לא רק שאלפא מכילה חלבון כשר מומלץ, היא גם נחשבת למוצר פרימיום שעומד בסטנדרטיים המחמירים ביותר בענף שלנו.

 

 

כשאנו צורכים את אלפא המכילה חלבון כשר מומלץ אנחנו:

 

•      מספקים לגוף שלנו כמות אופטימלית של חלבון מי גבינה איכותי.

•      מעניקים לגוף חומצות אמינו מסוג BCAAהחשובות כל כך לתהליך סנתוז החלבונים ולשמירה על רקמת השריר.

•      הגוף סופג גם כמות אופטימלית של ויטמינים להם הוא זקוק.

•      מאפשרים לגוף להתאושש כמו שצריך אחרי אימון עצים.

•      תורמים לתהליכים אנאבוליים בוני שריר להתרחש ומפחיתים תהליכים קטבוליים מפרקי שריר.

 

 

לסיכום, אם אתם מחפשים אבקת חלבון כשרה מומלצת, אתם ממש לא צריכים יותר להתפשר לא על הרכיבים, לא על הטעם, לא על המרקם וגם לא על התוצאות. אלפא מכילה את כל הרכיבים החיוניים בכדי לשמור על איזון גופני ויחד עם זאת אתם נהנים מחלבון כשר מומלץ ואיכותי במחיר שווה לכל נפש.