רובנו בשלב כלשהו במהלך חיינו נתקלנו בסיטואציה בה אנו מעוניינים להוריד במשקל. גם אם הפעולה לא נעשית במודע, אצל כמעט כולנו המחשבה על מה להכניס לפה נמצאת שם איפשהו במעמקי התודעה.

הבעיה היא שלהוריד קילוגרם ממשקל הגוף הרבה יותר קשה מלהעלות אותו. לא סתם אומרים שמשקל תקין הוא חלק מדרך חיים - הרגל, השלובים יד ביד עם תזונה נכונה, פעילות גופנית ומנוחה. שלושת הגורמים האלה קשורים אחד לשני  ולוקחים חלק חשוב בתהליך ההרזיה.

איך ניתן למנוע עלייה במשקל?

הגעה למצב של רעב מוגבר היא גורם מספר אחד לעלייה במשקל. אבקת חלבון לדיאטה, היא פתרון מושלם עבור אותם אנשים שנמצאים כל היום מחוץ לבית ומתקשים לדחות סיפוקים. אבקת חלבון אלפא המיוצרת על ידי חברת נוטרי די ומשווקת על ידי חברת טבע בריא, תסייע בתהליך הירידה במשקל ואף תעזור לנו לשמור על משקל גוף תקין, לאחר שנגיע למשקל היעד שלנו.

איך?. אבקת חלבון אלפא מאופיינת באיזון מושלם בין חלבון לפחמימה כך שמצד אחד היא מספקת לנו כמות חלבון מוגברת ומצד שני מסייעת לנו לשלוט בכמות הפחמימות שאנו מכניסים לגוף בשל העובדה שהיא מספקת לנו תחושת שובע ממושכת.

אבקת חלבון אלפא עשירה, מעניקה תחושת שובע ממושכת ומגדילה את כמות החלבונים הנצרכת בגופנו מה שמאפשר שמירה על משקל תקין ע״י הגברת פעילותה של מערכת חילוף החומרים.

חלבונים תורמים לתחושת שובע מוגברת הרבה יותר מאכילה של פחמימות ושומנים ומגבירים את הקצב שבו הגוף מוציא ושורף אנרגיה.

תפריט עם מאזן קלורי שלילי

כשאנו מנסים לשמור על משקל מאוזן או לחילופין לרדת במשקל הגוף ובאחוזי השומן, אנו חייבים ליצור מצב בו אנחנו מוציאים יותר אנרגיה (קלוריות) מאשר מכניסים.

בזמן שהגוף שומר על תפריט דל בקלוריות ובשומנים, הוא זקוק לכמות מוגברת של חלבונים. אבקת חלבון לדיאטה הלוקחת חלק בתפריט נטול הקלוריות מספקת לנו חלבונים בקצב ספיגה מואץ.

החלבונים הנמצאים באבקת חלבון לדיאטה מזינים את הגוף ומספקים לו תצרוכת גבוהה של חומצות אמינו אליהן הוא זקוק.

שילוב של אבקת חלבון לדיאטה יחד עם אורח חיים בריא המכיל בתוכו פעילות גופנית, מכל סוג שהוא, יסייע לנו לשרוף קלוריות, לחטב את הגוף ולשמור על מסת שריר חזקה ובריאה.

חסרים בחלבון בזמן שמירה על תפריט דיאטטי עלולים לגרום לתופעות לוואי כגון נשירה, חולשה, עייפות מוגברת, בעיות תפקוד הורמונליות ודילול של מסת השריר הקיימת. צריכה של אבקת חלבון לדיאטה תספק לנו את כמות החלבונים שלא נקבל באמצעות התפריט הדיאטטי, תתמוך במשקל גוף מאוזן ותעודד תהליכים אנאבוליים מוגברים.