מהי אבקת חלבון לטבעוניים ומה היא מכילה בתוכה?

רבים מאתנו עוברים מתפריט רגיל בו  אוכלים הכל מהכל, לתפריט צמחוני או טבעוני ונמנעים להכניס לגופנו מזון שאינו מגיע מהצומח מטעמים אידאולוגיים ובריאותיים בעיקר.

אבקת חלבון לטבעונים היא הפתרון עבור ספורטאים הנהנים מתפריט תזונה טבעוני או צמחוני או לכאלה המחפשים תוסף חלבון חיצוני שמקורו מהצומח ואין למרכיביו כל קשר אל החי.

משקה אבקת חלבון לטבעונים מספק חלבונים החיוניים לתפריטם היומי של הצמחונים והטבעונים שבינינו וטעמו אף טעים ומשמח.

חלבוני הספירולינה, האפונה והסויה אותם מכילה אבקת חלבון טבעונית, מספקים מגוון רחב של חומצות אמינו החיוניות לגופנו ליצירת תהליכי סנתוז של חלבונים.

בנוסף, חומצות האמינו נקלטות בצורה מעולה ברקמות השרירים ועוזרות להשיג תוצאות אופטימאליות בפיתוח מסת שרירים, תהליכי בנייה והתאוששות ואף משפרות את ביצועי הספורטאים מאימון לאימון.

השומשום מכיל חומצת אמינו נדירה בשם מתיונין,החיונית לטיהורו הכללי של הגוף ולטיהור הספציפי של הכבד, זאת ע״י העובדה שהיא עשירה בנוגדי חמצון רבים המאפשרים לה למנוע מהגוף הצטברות של שומנים.

חומצות האמינו באבקת חלבון לטבעונים משפרות את המאזן החנקתי בגוף, שומרות על מסת השרירים הקיימת ובונות רקמות חדשות. שתייה של אבקת חלבון לטבעונים באופן קבוע תספק יצירה של נוגדנים, תחזק את המערכת החיסונית ותשפר את ספיגת הסידן בגוף.

אבקת חלבון לטבעונים מכילה בתוכה גם את חלבון האפונה הידוע ביתרון שלו כמחזק את מסת השריר, מייצר המוגלובין ומסייע לגוף להישאר שבע זמן ממושך מה שגורם לשמירה על משקל גוף תקין ומאוזן. בנוסף אבקת חלבון לטבעונים מספקת לגופנו ויטמינים, מינרלים וסיבים תזונתיים המאפשרים למשקה להתעכל בקלות.

 יתרונות וחסרונות של אבקות חלבון טבעוניות

לאבקות החלבון הטבעוניות יש ערכים מעולים והן עשויות לרוב מרכיבים איכותיים ביותר.

החסרון של האבקות הטבעוניות אל מול אבקות החלבון הרגילות מורגש בטעם ובמרקם שהרי יש קושי גדול להגיע למרקם חלבי באמצעות חלבונים מהצומח, אולם למי שנושא זה חשוב והוא צריך להמנע ממוצרים חלביים אין ספק שאבקות אלו הן הפתרון המושלם.

לאבקות החלבון הנמכרות ביותר לחצו כאן>>