אפשרות משלוח אקספרס מהיום להיום ❤️ לפרטים
שירות לקוחות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
מחיר
טבע בריא
הבית שלך לחיים בריאים יותר
100% קניה בטוחה
שירות לקוחות 03-6485501
  • קנייה מאובטחת
  • החזר כספי מלא
  • מגוון אפשרויות תשלום
  • משלוח מהיר

Sep 2020 banner881x142 1

בודיבילדר עושה תרגילים כתפיים

זה נכון שגופנו זקוק לפחמימות בכדי להתקיים. פחמימות הם סוכרים לכל דבר, המעניקים לגוף שלנו אנרגיה זמינה ואנרגיה לזמן ארוך. השאלה היא מה אפשר לעשות בכדי להימנע ממזונות המכילים את הסוכר הלבן, אשר משתייך לקבוצת הפחמימות הפשוטות.

סוכר לבן

סוכר לבן אינו מכיל אף ויטמין או מינרל אשר חיוני לגוף שלנו. ההפך הוא הנכון. סוכר לבן דורש מהגוף בזמן שבו הוא מתעכל ויטמין B12.

חיסרון בולט של הסוכר הלבן הוא היותו מעלה את רמת הגלוקוז בדם בבת אחת ובאותה מהירות  גם מוריד אותה. פעולה זו גורמת לתחושת שובע שאיננה ממושכת וזאת הסיבה לכך שכאשר אנו לוקחים עוגייה אחת, כמות זו כנראה לא תספיק לנו.

סוכר לבן אמנם נותן לנו אנרגיה זמינה, אך היא נעלמת מהר מאוד. כאשר הגוף לוקח חלק בפעילות גופנית, הוא מוציא אנרגיה, מה שגורם למאגרי הגליקוגן בגוף להצטמצם. לאחר אימון, במיוחד אימון אינטנסיבי, מומלץ לשתות אבקת חלבון ללא סוכר על מנת לספק לגוף אנרגיה ממקורות של פחמימות מורכבות בכדי להימנע מעלייה חדה מדי של הורמון האינסולין בגוף.

תהליך החזרת האנרגיה צריך להתבצע בהדרגה ובאיטיות היות והגוף בזמן אימון עובר סוג של טראומה ושותף לתהליכי פירוק.

משקל תקין ומאוזן של אבקת חלבון ללא סוכר

לאנשים אשר שומרים על תפריט דל בפחמימות וסוכרים, וכאלה המנסים לשמור על משקל מאוזן ולהימנע מעלייה במשקל או באחוזי השומן, מומלץ לצרוך אבקת חלבון ללא סוכר בתום האימון. אבקת חלבון אלפא למשל איננה מכילה סוכר לבן, איננה מכילה צבעי מאכל או חומרים משמרים.

למעשה, סוכר לבן מאוחסן במאגרי השומן והאנרגיה שבגוף. כאשר יש צריכה מוגברת של פחמימות המכילות סוכר לבן,   מתבצעת עלייה חדה של הסוכר בזרם הדם, והגוף מפריש אינסולין בכמות גבוהה.

הבעיה היא שחלק מהאינסולין נשאר בזרם הדם ומשמש כאות לרעב. אכילת מזונות שמקורם מפחמימות מורכבות או מורכבות מלאות, תאפשר עלייה מבוקרת של רמת האינסולין ותשאיר אותנו שבעים למשך זמן ממושך.

שילובה של אלפא כחלק בלתי נפרד מתכנית האימונים שלנו תמנע מצב בו מתקיימת עלייה חדה של הסוכר בדם ותסייע לעלות את הסוכר בהדרגה מה שלמעשה ישמור על תחושת שובע ממושכת.

קיימות בשוק תוספי המזון מספר אבקות חלבון ללא סוכר אשר מספקות לגוף את כל הרכיבים התזונתיים אליהם הוא זקוק בסוף אימון קשה כאשר המובילה את התחום הן מבחינת איכות והן מבחינת טעמים היא כאמור אבקת חלבון אלפא.

תגיות:

תפריט הבריאות שלך

NUTRI-D SUPPLEMENTS

צעד אחד מפריד בין
הבריאות שבטבע והגוף שלך

לקניה ישירה >
X
הבית שלך לחיים בריאים יותר