אבקת חלבון מי גבינה נחשבת לתוסף תזונה פורץ דרך בזכות הערכים התזונתיים הנדירים שלה. למי זה מתאים ומהי האבקה הנמכרת בישראל?

אבקת חלבון מי גבינה נמנית על קבוצת תוספי התזונה כשהיא למעשה תוסף התזונה העיקרי העשוי להוות תחליף חלבון.

אבקת חלבון מי גבינה, כמו לדוגמא - אבקת חלבון מאסל פארם, אבקת חלבון סופר אפקט ואבקת חלבון אלפא מגיעות, כאמור, בצורת אבקה אשר פותחה במיוחד לערבוב ולהכנת שייק פרוטאין (מנת הגשה של האבקה בשילוב עם נוזל לפי טעמכם). השימוש באבקת חלבון מי גבינה נפוץ מאוד בקרב שוחרי התעמלות, ספורטאים מקצועיים, אתלטים וכל השואפים לתזונה בריאה ומדויקת. אבקת חלבון מי גבינה הינה פרי פיתוח מדוקדק המלווה במחקר רב. מיטב הטכנולוגיה העכשווית מפרידה את מי הגבינה לרכיביה ומשפרת כל אחד את ההרכב הכימי שלו, עד למקסימום.

 

זאת תוך כדי שליטה מעבדתית מבוקרת באחוזי השומנים והפחמימות והעלאת החלבון שבמי הגבינה לרמת איכות משובחת. לעתים רבות אף מעולה יותר מהצורה הטבעית שלו. אבקת חלבון מי גבינה אינה חייבת להיות בהכרח חלבית, ישנן אבקות חלבון מי גבינה המחזיקות באחוז נמוך מאוד של לקטוז או ללא לקטוז כלל, לטובת הרגישים לחלב ומוצריו. אבקת חלבון מי גבינה מגיעה בטעמים מצודדים ופופולאריים כגון, שוקולד, וניל, קרם עוגיות, תות, בננה וטעמים מפתיעים נוספים. לעקשנים, קיימות מספר אבקות חלבון מי גבינה נטולות טעם.

מהם היתרונות שבאבקת חלבון מי גבינה?

אבקת חלבון מי גבינה נחשבת לתוסף תזונה פורץ דרך בזכות הערכים התזונתיים הנדירים שלה. כמובן שערכי התזונה עשויים להשתנות שינויים מינוריים בין המותגים השונים אך באופן כללי, כל מנת הגשה של אבקת חלבון מי גבינה, מכילה בין 20-28 גרם של חלבון איכותי וטהור. מדובר בכמות חלבון למנה אשר כמעט ואין לה מתחרים בתחום המזון הקונבנציונלי.

לאלו המחפשים אבקת חלבון מי גבינה בספיגה מוגברת במיוחד המסייעת לשמור על מאזן חנקתי חיובי ומעודדת תהליכים אנאבוליים בוני שריר, האבקה המומלצת והנמכרת ביותר בישראל שנחשבת לאחד הפיתוחים המתקדמים והמוצלחים ביותר בשוק הינה אבקת חלבון אלפא.

 

חשוב לזכור כי מזונות העשירים בחלבון ומחזיקים ברמה גבוהה של חלבון כבאבקת חלבון מי גבינה, מכילים לרוב גם אחוזים גבוהים יחסית של פחמימות ושומנים עודפים המזיקים בסופו של דבר לגוף ומחטיאים את המטרה שבצריכת חלבון. מעבר לחלבון האיכותי שבה, אבקת חלבון מי גבינה בעלת מינון נמוך מאוד של פחמימות ושומנים. דבר המאפשר לשמור בו בעת גם על תזונה עשירה בחלבון וגם על גוף בריא ורזה במסת שומן. בנוסף למעלות אלו, אבקת חלבון מי גבינה מועשרת בחומצות אמינו החיוניות לשרירים, ויטמינים ומינרלים המבטיחים קליטה מרבית של החלבון בגוף ובעיקר בשרירים. אבקת חלבון מי גבינה בעלת יכולת הזנה לשרירים, בין אם מדובר בספיגה דחופה לאחר אימון (לחשיבות צריכת חלבונים אחרי אימון) ובין אם מדובר במקור הזנה חלבוני קבוע לגוף .

עבור מי מתאים השימוש באבקת חלבון מי גבינה?

השימוש באבקת חלבון מי גבינה מתאים עבור אנשים אשר זקוקים לתזונת חלבון ממקור יציב, מזין ובכמות מספקת. הוא מצוין עבור ספורטאים המגבים את השרירים ויתר תאי החלבון בגוף שלהם, בחלבון ובכך נמנעים מפציעות, חולשה ומפתחים מסת שריר בריאה. גם מי הסובל מחוסרי חלבון באופן קבוע, כדוגמת צמחונים או טבעונים אשר תצרוכת החלבון שלהם נמוכה ממילא, עשויים למצוא פתרון בשילוב אבקת חלבון מי גבינה בתפריט היומי שלהם, גם אם אינם עוסקים בפעילות גופנית.

לאבקות החלבון הנמכרות ביותר לחצו כאן >>