רוב אבקות החלבון מורכבות מחלבון מי גבינה בעל הערך הביולוגי הגבוה ביותר שחלבון יכול להעניק לגוף. יתרונו המובהק שלך חלבון מי הגבינה הוא היותו מסיס במים מה שמאפשר לו להיספג בצורה מהירה בגוף.

 

לחלבון מי הגבינה יתרונות רבים ביניהם היותו עשיר בחומצות אמינו, דל בשומן, בסוכר ובכולסטרול. יתרון נוסף של חלבון מי הגבינה ושל אבקות החלבון האיכותיות השונות הוא בהיותן מיוצרות במגוון של טעמים מעולים מה שמאפשר הוספת עניין רב לתפריט שלנו, במיוחד אחרי אימון. כמה טונה וביצים בן אדם אחד יכול לאכול?

 

 

מספר אבקות חלבון איכותיות מומלצות במיוחד בטעם תות בננה כובש:

 

 

*אבקת חלבון תות בננה של חברת דימטייז, או בשמה המקצועי ISO 100. שמה ניתן לה בשל היותה מכיל חלבון מי גבינה איזולט 100% טהור אשר מאפשר לגוף בתום אימון ליצור בהדרגה מאזן חלבון חיובי לשרירים אשר יוביללבנייה אופטימאלית לרקמות.

 

*Super Effect בטעם תות בננה מעולה היא אחת מאבקות החלבון האיכותיות אשר

קיימות בשוק תוספי המזון. אבקת חלבון תות בננה זו, מתאימה לכל סוגי הספורטאים אשר מעוניינים להעלות מסת שריר רזה בצורה אפקטיבית או לחילופין לשמר את המסה הקיימת.

 

*אבקת חלבון תות בננה Dymatize Eliteמכילה חלבון מי גבינה בסטנדרט הגבוה והאיכותי ביותר. דימטייז עלית- תות בננה נחשבת לאבקה בעלת ריכוז גבוה של חומצות אמינו חיוניות אשר תורמות ליצירת תהליכים אנאבוליים חיוניים ומסייעת בהתאוששות אופטימאלי.

 

*אבקת חלבון תות בננה Iso Plex 32 מאפשרת לכל מתאמן לקבל את רמת החלבון היומית אליה הוא זקוק. האבקה מיוצרת בתהליך הלוקח חלק בעיכול אנזימים בכדי להקטין את זמן העיכול (הידרוליזה) מה שהופך את איזו פלקס 32 בטעם תות בננה מעוד אבקה רגילה לאבקת איכותית במיוחד. 

 

*Super Quad Proteinבטעם תות בננה היא אבקה נחשבת לאחת מהאבקות הטובות ביותר שקיימות בשוק תוספי המזון. אבקת סופר קוואד בטעמיה השונים מאפשרת ייעול של תהליכים אנאבוליים בשריר ומפחיתה המשך יצירה של תהליכים קטבוליים המתרחשים הזמן אימון. האבקה בטעם של תות בננה עשיר וסמיך מספקת לגוף נוגדי חמצון אשר נלחמים בנזקי רדיקלים חופשיים ומאפשרים לגוף להתאושש בצורה הטובה ביותר לאחר אימון אינטנסיבי.