החלבונים הם אבני הבניין של הגוף והם תומכים בתהליך בניית רקמת השריר. בעוד אדם רגיל צריך 0.8 גרם חלבון על כל קילוגרם ממשקל גופו, אדם שמתאמן צריך להגביר את צריכת החלבון שלו זאת משום שהנזק השרירי שמתקיים לרקמות בזמן האימון הוא גבוה ולכן הגוף משתמש ביותר חלבון.

 

למה ספורטאים ומפתחי גוף צורכים אבקת חלבון?

 

זה נכון שהסיבה העיקרית שבעקבותיה ספורטאים ומפתחי גוף צורכים אבקת חלבון על בסיס קבוע היא בשל העובדה שהיא מכילה ריכוזים גבוהים של חלבון איכותי המסייע בתהליך בניית מסת שריר, מונע מצב של הרס שרירי ומייעל את תהליך השיקום וההתאוששות של הגוף.

יחד עם זאת, יש סיבה נוספת לבחירה לצרוך אבקת חלבון, הרי אנו יכולים בדרך כזו או אחרת להגיע לרמת החלבון הדרושה לנו ביום, גם מבלי לצרוך אותה. אמנם זה יהיה לנו הרבה יותר קשה ונצטרך לאכול יותר מזונות המכילים כמויות גבוהות של חלבון ואולי אף לשלב מזונות סופר פוד הידועים כמזונות עשירים בחלבון כמו אצת הספירולינה ובכל זאת אנו בוחרים דווקא באבקת חלבון.

הסיבה לכך היא שילוב שבין טעם לבין גיוון. כשאנו משלבים בתכנית האימונים שלנו אבקת חלבון, יש לנו מאין ציפייה כזו למשהו טעים אחרי האימון. משהו שמספק לנו מצד אחד את הרכיבים להם אנו זקוקים בכדי לתמוך בגוף שעבר תהליך של סטרס ומצד שני, משהו טעים ומרענן שמחזיר לגוף את האנרגיות שהלכו להן לאיבוד ונותן לנו כוח. ממש כמו פיצוי שאנו נותנים לעצמנו אחרי שהצלחנו במבחן ממש קשה אליו למדנו חודשים ארוכים.

לכן, פעמים רבות אנו מחפשים אחר אבקת החלבון הכי טעימה שתעניק לנו מאין פשוט כזה באימון מצד אחד ומצד שני תגוון לנו את התפריט הרגיל של בין האימונים . אם גם אתם שואלים את עצמכם מהי, התשובה שלכם היא אלפא חלב ישראל.

 

מדוע אלפא חלב ישראל היא אבקת החלבון הטעימה ביותר?

 

כידוע לכולם, טעם מבוסס על רכיבים איכותיים. ממש כמו שסלט טעים הוא סלט המבוסס על ירקות טריים ואיכותיים מה שנקרא אלף אלף, כך גם אבקת חלבון מקבלת טעם עשיר וטעים על בסיס הרכיבים מהם היא מיוצרת. אלפא מיוצרת על בסיס הרכיבים הטובים ביותר שקיימים עם דגש על פחמימות מורכבות, חלבון מי גבינה עשיר המיוצר כאן בישראל על ידי מפעל המתמחה בייצור חלבון מי גבינה ולא רק זה היא מגיעה בשמונה טעמים מעולים, כך שכל אחד מכם יכול לבחור את הטעם האהוב עליו, מה שלא תמיד קיים באבקות חלבון אחרות. בראוניס חמאת בוטנים, גלידה וניל, קוקוס ריבת חלב, עוגת שוקולד, קרם עוגיות, אייס קפה, מילקשייק בננה ועוגת גבינה פירורים - 8 טעמים מעולים שיגרמו לכם להגיע למאמץ הכי גבוה שאתם יכולים, רק כדי להנות מהטעם המושלם של אבקת החלבון אלפא.