פעמים רבות עולה השאלה איזה גיינר הכי מומלץ או איך בוחרים גיינר  איכותי. ובכן, בתור צרכנים אשר יכולים לרכוש היום כמעט כל מוצר ברשת האינטרנט, עלינו לבצע סקר שוק קצר בכדי להבטיח שאנו אכן רוכשים מוצר איכותי, במיוחד שמדובר במוצרים המשפיעים על הבריאות שלנו והם חלק בתהליך בריאותי בו אנו שמים דגש על מטרות מסוימות כחלק מתכנית האימונים שלנו. כאשר אנו שואלים את עצמנו איזה גיינר הכי מומלץ, יש כמה דברים שחשוב לשים עליהם לב.

 

  1.  מי מייצר את הגיינר - מומלץ לבחור ביצרן אמין, המספק מידע על תהליך הייצור בצורה שקופה. בנוסף, חשוב לוודא שהגיינר שלנו מיוצר במפעל עם תנאי סטרילזיציה גבוהים, מאושר לשיווק על ידי משרד הבריאות בישראל ומאוחסן בתנאי אחסון נאותים.

  2. מה יש בפורמולה - מאוד חשוב לוודא שאנו רוכשים פורמולה איכותית המכילה חלבון איכותי לצד פחמימות איכותיות, ללא צבעי מאכל וללא חומרים משמרים, אלו רכיבים שאינם מטיבים עם גופנו ולא תומכים בתהליך החיטוב או בתכנים האימונים.

  3. יחס חלבון פחמימה - לרוב מפתחי הגוף מומלץ לבחור באבקת גיינר המשלבת יחס חלבון פחמימה 1:5. עם זאת, יש מצבים בהם היחס הזה לא מתאים שכן פורמולות מסוימות מכילות כמות גבוהה של פחמימות לצד כמות קטנה של חלבון ולכן חשוב לשים לכך לב. גם עבור מתאמנים רזים מאוד שרוצים בנוסף לבניית מסת שריר גם לעלות בצורה ניכרת במשקל ובאחוזי השומן, היחס הזה לא תמיד מתאים. יש לבחור באבקת גיינר המתאימה למטרות שלנו ולמבנה הפיזיולוגי הגופני.

 

 

איזה גיינר הכי מומלץ

 

 

חברת נוטרי די ספורט פיתחה ליין ייחודי של תוספי תזונה המותאם באופן ספציפי עבור צרכיהם הפיוזלוגיים של ספורטאים, מתאמנים ומפתחי גוף. הביג מאס גיינר הינה פורמולה ייחודית עשויה אך ורק מרכיבים איכותיים, ללא צבעי מאכל או חומרים משמרים. הביג מאס גיינר הוא תשלובת של פחמימות מורכבות למתן אנרגיה ממושכת, פחמימות פשוטות למתן אנרגיה זמינה וחלבון מי גבינה אמריקאי טהור אשר עבר תהליכי בידוד במטרה לאפשר ספיגה אופטימלית של החלבון לרקמת השריר וזרימה טובה של חומצות אמינו.

 

הביג מאס גיינר מספק לגוף מגוון של רכיבים איכותיים ובכל מנת הגשה הגוף מקבל 46 גרם חלבון טהור המסייע להשלים את מנת החלבון היומית לה הגוף זקוק אחרי אימון עצים, 1,200 קלוריות איכותיות, 232 גרם פחמימה ו- 10 גרם של חומצות אמינו מסוג BCAA התומכות בתהליך בניית מסת שריר ותהליך ההתאוששות של הגוף. הפורמולה מיוצרת ברשיון משרד הבריאות ונחשבת למוצר המועדף על ידי מפתחי גוף מקצועיים, במיוחד בתקופת העלייה במסה. יחס מושלם של 1:5 בין חלבון לפחמימה, ללא חומרים משמרים וללא צבעי מאכל.


באנר רשימת אבקות הגיינר new1