הרבה מתאמנים, בעיקר כאלה הנמצאים בהתחלה של תכנית האימונים ורוצים כל כך להגיע למטרות שהציבו לעצמם שואלים את עצמם איזה גיינר לקנות.

 

אז מה זה בכלל אבקת גיינר ומה ההבדל בין אבקת גיינר לאבקת חלבון?

יהיה הרבה יותר קל להסתכל על זה ככה. דמיינו שאבקת חלבון היא בעצם סטייק עשיר בחלבון וגיינר היא אבקה המשלבת בין הסטייק לבין פחמימה שאתם אוהבים כמו אורז, תפוח אדמה או פסטה. בעוד אבקות החלבון השונות מתאימות למתאמנים שמחפשים להגדיל את כמות החלבון היומית שלהם כי פשוטו כמשמעו הם לא מצליחים לצרוך מספיק חלבון לפי משקל הגוף שלהם, אבקת הגיינר מתאימות למתאמנים שמצד אחד לא מצליחים להגיע למנת החלבון הדרושה להם ומצד שני לא מצליחים לצרוך מספיק קלוריות מהמזון שהם צורכים והם פשוט לא יכולים לעלות בגלל זה במשקל שלהם.

 

לא מדובר באבקת קסמים, ממש לא. לא אבקת החלבון ולא אבקת הגיינר תגרום לכם להפוך להיות ארנולד שוורצנגר תוך זמן קצר. מדובר באבקות המשלבות חלבונים ובפחמימות לצד רכיבים נוספים כמו למשל ויטמינים, מינרלים, קריאטין, חומצות אמינו ועוד בכדי לספק לגוף את מה שהוא צריך בהיבט הפיזיולוגי כלומר להעניק תמיכה ממקור תזונתי חיצוני, בנוסף לתפריט הרגיל שלנו ולא במקום.

 

לכן, המשיכו לאכול מאוזן, חלקו את הארוחות שלכם ופרסו אותן על פני היום. הקפידו לשלב בין חלבון, שומן ופחמימה בכל ארוחה ובמקביל גם הוסיפו בין מנת הגשה לשתי מנות הגשה של אבקת גיינר או אבקת חלבון, בהתאם לצורך הגופני שלכם.

 

את אבקת הגיינר או אבקת החלבון חשוב להתאים לצרכים שלכם, למטרות שלכם מהאימון, לשלב שבו אתם נמצאים והכי חשוב - למשקל הגוף שלכם. אם המטרה היא לרדת במשקל ולחטב את הגוף, בחרו באבקת חלבון. אם המטרה היא לחטב את הגוף ולהעלות את המסה ואת משקל גופכם, בחרו באבקת גיינר.

 

מתי מומלץ לצרוך את הגיינר או אבקת החלבון?

אחרי האימון, משהו כמו חצי שעה שתו את מנת ההגשה ולאחר מכן אכלו ארוחה מסודרת ששוב משלבת את כל אבות המזון. 

 

ביג מאס גיינר, שווה לנסות!

ביג מאס גיינר הינו פיתוח ייחודי של חברת Nutri D Sport - ליין הספורטאים של המותג המוביל Nutri D. הביג מאס גיינר הוא למעשה פורמולה המשלבת בין פחמימות מורכבות איכותיות המסייעות מצד אחד לחדש את מאגרי הגליקוגן שהתבזבזו בזמן האימון ומצד שני לספק לגוף ערך קלורי פחמימתי ממקור איכותי ולא פחמימות ריקות מערכים תזונתיים כמו בגיינרים רבים אחרים. הפחמימות לצד 43.5 גרם חלבון מי גבינה אמריקאי איכותי שנספג ברקמות השריר תוך דקות בודדות מאפשר לגוף ליצור מצב של איזון, לעודד תהליכים אנאבוליים בוני שריר ולספק לגוף את הרכיבים להם הוא זקוק בכדי להגיע מוכן לאימון הבא.

 


באנר רשימת אבקות הגיינר new1