רוב המתאמנים והספורטאים שבינינו מקפידים בנוסף על ביצוע תכנית אימונים מסודרת ומוקפדת גם על תזונה נכונה. יחד עם זאתף רובנו בוחרים לשלב בין האימונים ובין הארוחות אבקת חלבון אבקת גיינר, כל אחד בהתאם למטרות ולצרכים הגופניים שלו. החיפוש אחר אבקת גיינר איכותית איננו פשוט שכן יש כל כך הרבה יצרניות, כל כך הרבה פורמולות שלעתים גורמות לנו לתחושת בלבול.

 

 

איך בוחרים אבקת גיינר?

 

 

1.      לפי הרכיבים - חשוב לבחור באבקת גיינר המכילה אך ורק רכיבים איכותיים. יש המון אבקות המכילות כמויות גדולות של סוכרים, צבעי מאכל וחומרים משמרים, אלו מצד אחד פוגעים בתהליך בניית מסת השריר הנחשב למטרה המרכזית של רבים מאיתנו, מעלים את רמות הסוכרים בדם בצורה דרסטית ולא מספקים לגוף שלנו את מה שהוא צריך. לכן חשוב לבחור באבקת גיינר המיוצרת על בסיס רכיבים טבעיים, משלבת ביחס אופטימלי בין חלבון המאופיין בערך ביולוגי גבוה לבין פחמימה איכותית.

2.      לפי היצרן - מומלץ לבחור באבקת גיינר המיוצרת על ידי יצרן מוכר המקפיד על תהליכי ייצור איכותיים וכאמור גם על רכיבים טובים.

3.      לפי תקנים ואישורים - מומלץ לרכוש אבקת גיינר המאושרת לשיווק על ידי משרד הבריאות בישראל ומשווקת על ידי יבואן מוכר המספק אחריות על המוצרים שלו.

בנוסף, יש לבחון את היחס שבין החלבון לפחמימה, יחס התואם את המטרות שלנו, לבדוק כי הפרומולה ארוזה באריזה איכותית ומאוחסנת בתנאים נאותים.

 

 

איזה גיינר מומלץ - ביג מאס גיינר

 

 

חברת נוטרי די פיתחה ליין ייחודי המותאם עבור ספורטאים ומפתחי גוף. אחד מתוספי התזונה הנמכרים הוא הביג מאס גיינר - פורמולה איכותית המשלבת בין פחמימות מורכבות, פחמימות פשוטות, חלבונים איכותיים כמו חלבון מי גבינה מרוכז וחלבון מי גבינה איזולט, חומצות אמינו חיוניות מסוג BCAA וגלוטמין. ערך ביולוגי גבוה של חלבונים לצד פחמימות איכותיות, פורמולה שאיננה מכילה רכיבים כמו חומרים משמרים, צבעי מאכל היא הפתרון המושלם למי שמחפש להכניס לגוף רכיבים איכותיים בלבד התומכים בתהליכים הפיזיולוגיים סביב האימון.

 

תוסף ביג מאס גיינר מספק למנת הגשה 43.5 גרם חלבון מי גבינה אמריקאי טהור ומסונן הנספג בגוף בקלות, 5.4 גרם גלוטמין המסייעת בחידוש מאגרי האנרגיה ותומכת בתהליך ההתאוששות, 5.15 גרם חומצות אמינו מסוג BCAA המעודדות תהליך בניית מסת שריר רזה, בקיצור הפורמולה המושלמת לכל מתאמן ומרים משקולות. ביג מאס גיינר הינה פורמולה המיוצרת על בסיס רכיבים איכותיים בלבד, מאושרת על ידי משרד הבריאות בישראל ומחזיקה בתקני ייצור ואיכות מחמירים. הביג מאס גיינר מגיע בארבעה טעמים מעולים: קרם וניל, בננה, שוקולד או קרם עוגיות, תומך בתהליך עליית מסת השריר ונחשב לגיינר איכותי המסייע בשיפור ההישגים בין האימונים


באנר רשימת אבקות הגיינר new1