אוקיי אז החלטת לגוון את החיי המין שלך ולרכוש רוקט פוקט. עשית רוקט פוקט בגוגל והופ – מליוני סוגים, גדלים, צבעים וצורות ממלאים את המסך, איזה מהם הוא הכי נכון ומתאים עבורך? קבלי כמה קריטריונים שיעזרו לך לשלוף את הרוקט פוקט הנכון ביותר עבורך.

להזמנה ישירה של רוקט פוקט - לחצי כאן

המון נשים בכל רחבי העולם כבר מזמן מכורות לצעצוע הקטן שעוזר להן להגיע לסיפוק עוצמתי במינימום זמן. אין מה לעשות, גברים ונשים עובדים אחרת. בעוד שהגבר קופץ מ 0 ל 100 במהירות הבזק האישה מתחממת קצת יותר לאט ומגיעה לסיפוק אחרי הרבה יותר זמן מגבר ממוצע.

העניין הוא שאין צורך להשלים עם רוע הגזירה. מחקרים מראים שאישה יכולה להגיע לאורגזמה תוך דקות ספורות אם היא מקבלת גירוי מדויק באיזור הדגדגן והשפתיים. הגירוי הזה צריך להיות עדין והכי חשוב רצוף ללא הפסקות. ייתכן מאוד שחלק מבני הזוג יידעו לספק את הסחורה אבל חלק די גדול לא יוכלו לשמור על רמה כזו של דיוק וקצב.

כאן בדיוק נכנס לעבודה הרוקט פוקט, מקל רוטט בגודל של אצבע אשר מספק גירוי רפטטיבי ומאפשר לנשים בכל רחבי העולם להגיע לסיפוק תוך דקות ספורות. המפתיע שבשימוש ברוקט פוקט הוא שלאחר כמה פעמים שעושים בו שימוש, נשים רבות לומדות מה ואיך הן צריכות לגרות וגם מלמדות את הגוף שלהן להגיע לסיפוק מהיר, גם בלי הצעצוע.

שוק הרוקט פוקט בישראל הוא מגוון ורווי בעשרות סוגים ודגמים שונים ומשונים. כיצד תבחרי את הרוקט פוקט המתאים לך? די בקלות אם תשימי לב לכמה פרמטרים:


איכות


מדובר במוצר שבא במגע עם אחד האיזורים העדינים ביותר בגופך. חשוב מאוד להשיקע ברכישה של מוצר איכותי העשוי סיליקון רפואי ובשום פנים ואופן לא פלסטיק. מעבר למגע העדין שלו, סיליקון גם איננו סופג נוזלים ופשוט מאוד לשמור על ההיגיינה שלו ולנקות אותו לאחר השימוש, בסבון ומים בלבד.


היכן קונים את המוצר


את הרוקט פוקט וצעצועי מין בכלל חשוב לרכוש ממקור אמין, גדול ומוכר, שיש עם מי לדבר בו. זהו תחום בו קיימים סוגים רבים של תחליפי פלסטיק זולים דמויי סיליקון. קניה ממקור מהמימן תבטיח לך שתקבלי מוצר איכותי, הגייני ובטוח לשימוש. 


להזמנה ישירה של רוקט פוקט - לחצי כאן

הגודל כן קובע

את היחידה שיכולה לדעת מה הגודל שמתאים לך. יש נשים אשר מעדיפות קטן ויש נשים אשר מעדיפות שיהיה כמה שיותר גדול. בחרי את הרוקט פוקט על פי המבנה האנטומי שלך ועל פי ההעדפה האישית שלך.


עוצמה


בכל הקשור ברוקט פוקט, מילת המפתח היא דיוק. רק כאשר המכשיר מותאם והעוצמה שלו מדויקת לצרכים שלך תוכלי להינות מיעילות מקסימלית. כדאי מאוד לרכוש כזה המאפשר כמה שיותר שליטה בעוצמה וכיוונון על פי הצרכים האישיים.
הכל עניין של כימיה: המראה של המוצר ואיך שהוא נתפס בעינייך מאוד חשובים. בחרי מוצר שאת אוהבת ומתחברת אליו וכך גם תרגישי טוב איתו ברגעים האינטימיים.

להזמנה ישירה של רוקט פוקט - לחצי כאן